Головна » 2015 » Серпень » 6 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Таблиця переходів (станом на 15 серпня)
08:27
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Таблиця переходів (станом на 15 серпня)

Пропонуємо переглянути таблицю літніх переходів учасників чемпіонату та першості Івано-Франківщини станом. Нагадаємо, що згідно з правилами ФІФА впродовж сезону (з 1 липня поточного року по 30 червня наступного) гравець може бути зареєстрований щонайбільше у трьох клубах, але виступати - лише за два.

Декотрі з футболістів-учасників обласних змагань, користуючись правилом "двох клубів", під час літніх вакацій заявляються за районні колективи, а потім повертаються назад. Пам'ятайте це при аналізі поданої нижче таблиці. У лівій колонці подано імена новачків, у правій - гравців, що вибули.

Переходи літнього міжсезоння. І ліга
"Оскар" Підгір'я
Конокольняк (без команди), Курташ Р. ("Дністер" Галич) -
"Карпати" Коломия
Луцаєв ("Галичина"), Шибко ("Збруч" Волочиськ, Хмельниччина) Данищук Вол., Тріщук і Филипів ("Гуцульщина"), Скибінський ("Дністер" Заліщики, Тернопільська обл.)
"Карпати" Брошнів-Осада
Громоляк А. ("Нафтовик" Д), Косован ("Буковина" Чернівці) - ПФЛ, Кушецький (ФК "Тернопіль") - ПФЛ -
"Придністров'я" Тлумач
Самборський ("Тепловик"-юн.) Семенчук (ФК "Прибилів", Тлумацький р-н)
ФК "Калуш"
Лаврінок ("Нафтовик" Д) Борщ (ФК "Станькова", Калуський р-н), Веприк ("Ніка-Івано-Франківськ), Козовик (ФК "Чортків", Тернопільщина), Плетеницький ("Нива" Тернопіль) - ПФЛ
"Ніка-Івано-Франківськ"
Веприк (ФК "Калуш"), Геник ("Динамо" Київ U-17), Приймак ("Динамо" Київ U-19), Хороб М. Гуйван і Солоненко А. ("Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н), Джус Р. і Ю. Попович ("Вихор" Ямниця)
"Дністер" Галич
Барчук Р., Воробець і Деренюк ("Галичина"), Бендер ("Енергія" Бурштин), Іванишин Ю. ("Тепловик"), Федорняк (ФК "Крилос", Галицький р-н) Бабюк (ФК "Суходіл", Рожнятівський р-н), Бахтіяров (ФК "Матрікс", Чернівецька обл.), Курташ Р. ("Оскар"), Худобяк ("Говерла" Ужогород) - УПЛ
ФК "Турка"
Андрусяк ("Гуцульщина"), Синчук ("Сокіл" Коршів, Коломийський р-н), Сопилюк (ФК "Борщів", Снятинський р-н), Шарморецький (ФК "П'ядики") Кондратко ("Покуття-Євромодуль"), Кулик М. ("Гуцульщина"), Цибульський ("Нива" М. Кам'янка, Коломийський р-н), Дяків Рост.
"Тепловик-ДЮСШ-3" Івано-Франківськ
Безрукий і Кукурудз ("Галичина"), Витак (ФК "Острів" Чорний Острів, Львівщина), Домальчук ("Скала" Стрий) - ПФЛ, Іванишин Ю. ("Дністер" Галич), Гуменяк І. (ФК "Старуня" Богородчанський р-н), Мельничук А. ("Енергія" Лисець, Тисменицький р-н)
"Пробій" Городенка
Дудка (ФК "Копачинці", Городенківський р-н), Марковський і Погребнюк Барик, Григорів, Грицюк Ю. і Човганюк (усі - "Колос" Чернятин), Липчук (ФК "Торговиця"), Сташко А. (ФК "Стрільче") - всі Городенківський р-н, Король Н. (ФК "Березів", Косівський р-н)
"Галичина" Івано-Франківськ
Дудяк ("Бескид" Надвірна), Німак (ФК "Угринів", Тисменицький р-н), Руденко ("Черемош" Попельники, Снятинський р-н), Халус ("Карпати"-юн. Брошнів-Осада), Чорнописький ("Чайка" Вільхівці)  Барчук В. ("Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н), Барчук Р. і Воробець ("Дністер" Галич), Безрукий і Кукурудз ("Тепловик-ДЮСШ-3"), Дорош О. ("Кремінь" Пістинь, Косівський р-н), Луцаєв ("Карпати" К), Федорюк В. (ФК "Старуня", Богородчанський р-н), Федорюк О. (трансфер - Польща), Самойліч
"Покуття-Євромодуль" Снятин
Гідора ("Маяк" Вел. Кучурів, Чернівецька обл.), Голинський (ФК "Торговиця", Городенківський р-н), Дворник і Тимофіїв ("Гуцульщина"), Кондратко (ФК "Турка"), Малярчук (ФК "Гвіздець"), Жмендак ("Рибниця" Новоселиця), Плехтяк Я. ("Кулачин" Снятин), Семотюк П. ("Прут" Прутівка), Турчинський ("Прут" Видинів) - всі Снятинський р-н
"Нафтовик" Долина
Дутчак ("Карпати" Б), Рапач (ФК "Вільхівка", Рожнятівський р-н), Худастка ("Свіча" Новошин, Долинський р-н), Юрків ("Нафтовик" Яворів, Долинський р-н) Гошовський М. і Гутник ("Сокіл" Павлівка, Тисменицький р-н), Громоляк А. ("Карпати" Б-О), Лаврінок (ФК "Калуш")
"Карпати" Болехів
Мельникович (ФК "Вигода", Долинський р-н), Швець ("Свіча" Міжріччя, Болехівська міськрада), Щупак Дутчак ("Нафтовик" Д), Демків Я. ("Медик-Краснопіль"), Соловйов ("Свіча" Міжріччя, Болехівська міськрада), Форович (ФК "Вигода")
"Гуцульщина" Косів
Данищук Вол., Крамар і Филипів ("Карпати" Коломия), Голіней Ю. і Кубаєвич ("Сокіл" Коршів), Іваничук П. і Дмитерко ("Прут" Семаківці), Кулик М. (ФК "Турка"), Мотель і Сочка (ФК "П'ядики"), Срібний С. ("Княгинин" Підгайчики) - усі Коломийський р-н, Яцик Д. (ФК "Обертин") Боднарук ("Зарінок" Тисовець, Чернівецька обл.), Будзуляк, Косович і Слижук ("Арсенал" Вербовець), Іваха А., Іваха М. і Чупіль ("Скала" Старі Кути), Кулешір і Палій В. (ФК "Березів"), Пиптюк ("Карпати" Шешори) - усі Косівський р-н, Андрусяк (ФК "Турка"), Головецький (ФК "Дебеславці", Коломийський р-н), Дворник і Тимофіїв ("Покуття-Євромодуль"), Хрущ ("Карпати" Спас, Коломийський р-н), Грудзинський, Гулій, Свирид

-

Переходи літнього міжсезоння. ІІ ліга
"Південь"
ФК "Гвіздець"
Глумик і Корнута В. (ФК "Сопів", Коломийський р-н), Кофлюк ("Єдність" Балинці, Снятинський р-н), Мохорук (ФК "Глушків", Городенківський р-н) Ковтуник (ФК "Матеївці", Коломийський р-н), Малярчук ("Покуття-Євромодуль")
"Чайка" Вільхівці
Антонюк І. ("Зарінок" Тисовець, Чернівецька обл.), Гавриш А. (ФК "Банилів", Чернівецька обл.), Грицик ("Збруч" Волочиськ, Хмельницька обл.), Музика М. ("Гірник" Новояворівськ, Львівщина), Муляр В. (Хмельниччина) Богдан (ФК "Олієво-Королівка"), Крижанівський І. ("Ямгорів" Серафинці) - усі Городенківський р-н, ,Стецьків і Ципердюк Я. ("Газовик" Богородчани), Чорнописький ("Галичина" І-Ф), Грабець ("Золота Липа" Чемеринці, Львівщина), Брунець, Носко 
"Нептун" Заболотів
Кириляк (ФК "Вербовець", Косівський р-н), Підлетейчук ("Черемош" Слобідка, Косівський р-н) Горук Вас. і Максим'юк О. (ФК "Келихів"), Горук Вол. і Никифорук ("Факел" Трійця), Іванчук ("Юність" Рудники) - усі Снятинський р-н
"Черемош" Верховина
Антонюк А., Зузяк, П'ятнюк -
ФК "П'ядики"
? Палійчук (ФК "Королівка-Корнич"), Хорт ("Метеор" Жукотин), Христан (ФК "Матеївці"), Шарморецький (ФК "Турка") - усі Коломийський р-н, Мотель і Сочка ("Гуцульщина")
"Прут" Делятин
Бодров, Василишин Н., Непейвода В. Шовгенюк (трансфер - Словаччина)
ФК "Обертин"
- Велигорський (ФК "Грушка", Тлумацький р-н), Гасій (ФК "Маріямпіль", Галицький р-н), Коцур В., Кутняк і Погорілий (ФК "Суходіл", Рожнятівський р-н), Скробало (ФК "Дебеславці", Коломийський р-н), Яцик Д. ("Гуцульщина"), Яцик С. ("Сокіл" Коршів, Коломийський р-н)
"Північ"
"Енергія" Бурштин
Гетьман Бендер ("Дністер" Галич)
"Медик-Краснопіль" Солотвин
Демків Я. ("Карпати" Болехів), Ляхович М. (без команди), Попадюк Р. ("Лімниця" Перегінське) Глодан, Данилюк Віт. і Мельничук А. (ФК "Старуня", Богородчанський р-н)
"Бескид" Надвірна
Іванюк І., Іванюк Т. і Назаровець ("Олімпія" Камінне), Салманов ("Козацький острів" Чорнолізці, Тименицький р-н), Соколовський Н. ("Колос" Братківці), Шуфлін (ФК "Битків"), Борис, Брицький, Грицак І., Максим'юк Б. Дудяк ("Галичина" І-Ф), Павлюк О. (ФК "Перерісль", Надвірнянський р-н)
"Вихор" Ямниця
Джус Р. і Попович Ю. ("Ніка-Івано-Франківськ") -
ФК "Битків"
- Шуфлін ("Бескид" Надвірна)
"Колос" Братківці
Дмитрук Є., Синишин А., Степіна Варишко, Волосінчук і Духович ("Олімпія" Камінне, Надвірнянський р-н), Гап'як, Дожджанюк і Салига ("Фортуна" Березівка, Тисменицький р-н), Кіф'як І. ("Черемош" Попельники, Снятинський р-н), Соколовський Н. ("Бескид" Надвірна), Шпільчак (ФК "Угорники", Коломийський р-н), Шумляс ("Газовик" Богородчани)
"Дністер-Рітас" Побережжя
Іванов і Кутицький (ФК "Старі Кривотули", Тисменицький р-н) Крис ("Інтербур" Єзупіль, Тисменицький р-н), Михайлів І. ("Прикарпаття" Підлужжя, Тисменицький р-н)
"Лімниця" Перегінське
Ганцюк, Люклян О. Волошин В., Глинка О., Кулик Р., Семкович, Соломчак П., Чигринець і Шпилька (усі - ФК "Закерничне"), Дорош А. ("Горгани" Рожнятів), Дорош О. ("Оболонь" Брошнів), Котовус (ФК "Вільхівка"), Пуляк ("Бережниця" Петранка) - усі Рожнятівський р-н, Палій Т. (ФК "Клубівці", Тисменицький р-н), Попадюк Р. ("Медик-Краснопіль")

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 584 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Нафтовик Долина
Пішли
Лаврінок Василь -> ФК Калуш
Громоляк Андрій -> Карпати Брошнів
Прийшли 
Дутчак - Болехів
Рапач - Вільхівка Рож.р-н
Юрків - Яворів Дол.р-н
Худастка - Новошин Дол.р-н

Ім`я *:
Email *:
Код *: