Головна » 2016 » Березень » 9 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Рекорд перед стартом (всі учасники з 2008 року)
16:23
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Рекорд перед стартом (всі учасники з 2008 року)

Весняні чемпіонат і першість Івано-Франківщини 2016 року зібрали рекордну за останні два десятиліття кількість команд - 34. Сподіваємося, що ніхто з них не змінить своїх планів до старту змагань, які заплановані на 3 квітня. "БРАМКИ", тим часом, аналізують, як змінювався кількісний склад учасників обласних змагань в останні роки у розрізі міст та районів. Нагдаємо, що після надання статусу міста обласного підпорядкування Бурштину (березень 2014 р.) область ділиться на 20 адміністративних одиниць. Навпроти кожного з регіонів зазначено кількість учасників обласних змагань (в дужках - команди 1-ї ліги).  

Представництво команд міст і районів в обласних змаганнях (2009-16)
Місто/район 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
Івано-Франківськ (2) 2 (2) 4 (3) 4 (3) 1 (1) 1 (1) 2 (1) 3 (3) 2 (2)
Калуш (1) 1 (1) 1 (1) 1 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1)
Коломия - - - 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1)
Болехів 1 1 1 1 1 1 1 1 (1) 1 (1)
Бурштин х х х х х х 1 1 1 (1)
Яремче (1) 1 (1) 1 (1) - 1 (1) 1 (1) - - -
Богородчанський р-н (1) 2 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1) 2 (1) 1 2 (1) 1 (1)
Верховинський р-н 1 - 1 - 1 - - 1 1
Галицький р-н (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1) 2 (1) 1 (1) 1 (1) 2 (1)
Городенківськй р-н (1) 2 (1) 2 (2) 2 (2) 2 (2) 1 2 2 (1) 3 (1)
Долинський р-н - 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1) 1 (1)
Калуський р-н (1) 1 (1) - - - - - - -
Коломийський р-н (2) 4 (2) 2 (1) 3 (1) 2 4 (1) 4 (2) 3 (1) 3 (1)
Косівський р-н (1) 2 3 (1) 2 (1) 2 (1) - 1 (1) 3
Надвірнянський р-н (1) (1) 2 (1) 2 (2) 2 (2) 2 2 (2) 3 3 (1)
Рогатинський р-н - - - - - - - - 1
Рожнятівський р-н 1 1 2 2 (1) 2 (1) 1 (1) 3 (2) 2 (1) 2 (1)
Снятинський р-н (1) 2 (1) 2 (1) 1 (1) 1 (1) (1) 1 (1) 2 (1) 3 (1)
Тисменицький р-н (2) 4 (2) 2 (2) 3 (1) 3 (1) 4 (1) 3 3 4 (1)
Тлумацький р-н 1 1 (1) 2 (1) 2 (1) 3 (1) 3 (1) 2 (1) 2 (1) 1 (1)
РАЗОМ 27 (15) 28 (16) 28 (16) 27 (16) 27 (16) 29 (13) 26 (11) 30 (15) 34 (16)

Також ми вирішили деталізувати інформацію щодо команд-учасниць змагань. Нижче формуються таблиці, в яких зазначено назви команд та їхні підсумкові місця. 

Івано-Франківськ (6 команд)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  2 "Ніка-Івано-Франківськ", "Тепловик-ДЮСШ-3" -
2015  3 "Ніка-Івано-Франківськ" (5), "Тепловик-ДЮСШ-3" (6), "Галичина" (11)  -
2014 2 "Ніка-Івано-Франківськ" (10) "Тепловик" (2)
2013 1 "Ніка-Тепловик" (4) -
2012 1 "Тепловик" (10) -
2011 3 "Тепловик" (3), "Ніка-Динамо" (14), "Прикарпаття-2" (16) НСК "Микитинці" (11)
2010 4 "Тепловик" (2), "Прикарпаття-2" (14), "Ніка-Динамо" (15) ДЮСШ-3-ЮТІМ (9) 
2009 2 "Тепловик" (3), "Чорногора-Ніка" (15) -
2008 3 "Тепловик" (4), "Прикарпаття-2" (10) "Чорногора-Ніка" (11)
Примітка. У 2015 р. "Галичина" завершувала сезон під назвою "Галичина-Бескид" 

 

Калуш (1 команда)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  1 ФК "Калуш" -
2015  1 ФК "Калуш" (4) -
2014 1 ФК "Калуш" (5) -
2013 1 ФК "Калуш" (11) -
2012 1 ФК "Калуш" (9) -
2011 1 - ФК "Калуш" (8)
2010 1 ФК "Калуш" (16) -
2009 1 ФК "Калуш" (13) -
2008 1 ФК "Калуш" (14) -
Калуський р-н (1 команда)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2010-16 - - -
2009 1 ФК "Тужилів" (12) -
2008 1 ФК "Тужилів" (7) -

 

Коломия (1 команда)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  1 "Карпати" Коломия -
2015  1 "Карпати" Коломия (3) -
2014 1 "Карпати" Коломия (4) -
2013 1 "Карпати" Коломия (1) -
2012 1 "Карпати" Коломия (3) -
2011 1 "Карпати" Коломия (1) -
2008-10 - - -
Коломийський р-н (7 команд)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  3 "Турка-Сандаліно" Турка ФК "Гвіздець", ФК "П'ядики" 
2015  3 ФК "Турка" (9)  ФК "Гвіздець" (7), ФК "П'ядики" (10)
2014 4 ФК "Турка" (6), "Славія" Отинія (-)  ФК "Гвіздець" (10), ФК "П'ядики" (12)
2013 4 "Славія" Отинія (8)  ФК "Турка" (3), ФК "Гвіздець" (7), "Карпати" Печеніжин (-)
2012 2 - "Славія" Отинія (2), ФК "Гвіздець" (6)
2011 3  ФК "Гвіздець" (11) ФК "П'ядики" (2), "Славія" Отинія (6)
2010 2 "Карпати" Печеніжин (1) "Колос" П'ядики (4)
2009 4 "Дельта" Гвіздець (2), "Княгинин" Підгайчики (4) "Колос" П'ядики (5), ФК "Жукотин" (12)
2008 4 "Кадоган-Дельта" Гвіздець (3), "Княгинин" Підгайчики (8) "Карпати" Печеніжин (1), "Колос" П'ядики (4)

 

Болехів (1 команда)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  1 "Карпати" Болехів -
2015  1 "Карпати" Болехів (13) -
2014 1 - "Карпати" Болехів (1)
2013 1 - "Карпати" Болехів (-)
2012 1 - "Карпати" Болехів (4)
2011 1 - "Карпати" Болехів (11)
2010 1 - "Карпати" Болехів (8)
2009 1 - "Карпати" Болехів (7)
2008 1 - "Карпати" Болехів (3)

 

Бурштин (1 команда)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  1 "Енергія" Бурштин -
2015  1 - "Енергія" Бурштин (3)
2014 1 - "Енергія" Бурштин (6)
2013 1 - "Енергія" Бурштин (8)
Примітка. У 2013 р. Бурштин підпорядковувався Галицькому району

 

Яремче (1 команда)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2014-16 - - -
2013 1 "Карпати" Яремче (7) -
2012 1 "Карпати" Яремче (1) -
2011 - - -
2010 1 "Карпати" Яремче (3) -
2009 1 "Карпати" Яремче (1) -
2008 1 "Карпати" Яремче (1) -

 

Богородчанський р-н (4 команди)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  1 "Оскар" Підгір'я -
2015  2 "Оскар" Підгір'я (1)  "Медик-Краснопіль" Солотвин (6) 
2014 2 - "Медик-Краснопіль" Солотвин (7) 
2013 2 "Газовик" Богородчани (2) "Краснопіль" Солотвин (5) 
2012 1 "Газовик" Богородчани (2) -
2011 1 "Газовик" Богородчани (5) -
2010 1 "Газовик" Богородчани (9) -
2009 2 "Газовик" Богородчани (5) ФК "Підгір'я" (4)
2008 2 "Газовик" Богородчани (12) ФК "Підгір'я" (5)

 

Верховинський р-н (1 команда)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  1 - "Черемош" Верховина
2015  1 - "Черемош" Верховина (4) 
2013-14 - - -
2012 1 - "Черемош" Верховина (9) - знята
2011 - - -
2010 1 - "Черемош" Верховина (9)
2009 - - -
2008 1 - "Черемош" Верховина (12) - знята

 

Галицький р-н (3 команди)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  2 "Дністер" Галич "Касова" Бовшів
2015  1 "Дністер" Галич (8)  -
2014 1 "Гал-Вапно" Галич (7) -
2013 2 "Гал-Вапно-Енергетик" Галич (6) "Енергія" Бурштин (8)
2012 1 "Галичина-Вапно" Галич (7) -
2011 1 "Гал-Вапно" Галич (10) -
2010 1 "Галичина-Енергетик-2" Бурштин (11) -
2009 1 "Галичина-Енергетик-2" Галич (10) -
2008 1 "Галичина-Енергетик-2" Бурштин (5) -
Примітка. До 2014 р. Бурштин підпорядковувався Галицькому району

 

Городенківський р-н (5 команд)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  3 "Пробій" Городенка  "Чайка" Вільхівці, "Колос" Чернятин
2015  2 "Пробій" Городенка (12) "Чайка" Вільхівці (2)
2014 2 - "Каменяр" Серафинці (4), "Чайка" Вільхівці (-)
2013 1 - "Пробій" Городенка (-)
2012 2 "Пробій" Городенка (11), "Яспіль" Ясенів-Пільний (14) -
2011 2 "Яспіль" Ясенів-Пільний (6), "Пробій" Городенка (8) -
2010 1 "Пробій" Городенка (4), "Яспіль" Ясенів-Пільний (6) -
2009 1 "Пробій" Городенка (11)  "Яспіль" Ясенів-Пільний (3)
2008 1 "Пробій" Городенка (11) -

 

Долинський р-н (1 команда)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  1 "Нафтовик" Долина -
2015  1 "Нафтовик" Долина (14)  -
2014 1 "Нафтовик" Долина (9) -
2013 1 "Нафтовик" Долина (10) -
2012 1 "Нафтовик" Долина (13) -
2011 1 "Нафтовик" Долина (9) -
2010 1 "Нафтовик" Долина (8) -
2009 1 "Нафтовик" Долина (16) -

 

Косівський р-н (4 команди)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  3   "Гуцульщина" Косів", "Карпати" Кути, "Арсенал" Вербовець 
2015  1 "Гуцульщина" Косів (15) -
2014 - - -
2013 2 "Гуцульщина" Косів (9) "Карпати" Кути (1)
2012 2 "Гуцульщина" Косів (6) "Карпати" Кути (1)
2011 2 - "Гуцульщина" Косів (1), "Карпати" Кути (7) 
2010 3 - "Гуцульщина" Косів (3), ФК "Рожнів" (6), "Карпати" Кути (7) 
2009 2 - "Карпати" Кути (2), "Гуцульщина" Косів (11)
2008 2 "Гуцульщина" Косів (13) "Карпати" Кути (8)

 

Надвірнянський р-н (4 команди)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  3 "Бескид" Надвірна ФК "Битків", "Прут" Делятин
2015  3 - ФК "Битків" (15), "Прут" Делятин (9), "Бескид" Надвірна (-)
2014 2 - ФК "Битків" (3), "Прут" Делятин (8)
2013 2 " ФК "Битків" (4), "Прут" Делятин (11)
2012 3 "Прут" Делятин (14), ФК "Битків" (16) ФК "Надвірна" (-)
2011 2 "Прут" Делятин (12), "Бескид" Надвірна (13) -
2010 2 "Бескид" Надвірна (10) "Прут" Делятин (10)
2009 2 "Бескид" Надвірна (8) "Прут" Делятин (10)
2008 2 "Бескид" Надвірна (6) "Прут" Делятин (6)
Примітка. У 2012 р. ФК "Надвірна" замінила після І кола верховинський "Черемош", однак після 2-х ігор знялася з першості

 

Рожнятівський р-н (4 команди)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  1 "Карпати" Брошнів-Осада ФК "Сваричів"
2015  2 "Карпати" Брошнів-Осада (2) "Лімниця" Перегінське (-)
2014 3 "Карпати" Брошнів-Осада (1), ФК "Перегінське" (2) "Лімниця" Перегінське (13)
2013 1 "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада (3) -
2012 2 "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада (4) ФК "Сваричів" (3)
2011 2 "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада (4) ФК "Сваричів" (3)
2010 2 - "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада (1), ФК "Сваричів" (2)
2009 1 - "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада (1)
2008 1 - "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада (9)

 

Снятинський р-н (3 команди)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  3 "Покуття-Євромодуль" Снятин "Нептун" Заболотів, "Нива" Устя
2015  2 "Покуття-Євромодуль" Снятин (10) "Нептун" Заболотів (5)
2014 1 "Покуття-Євромодуль" Снятин (8) -
2013 2 ФК "Снятин" (12) "Нептун" Заболотів (6)
2012 1 ФК "Снятин" (8) -
2011 1 ФК "Снятин-Євромодуль" (7) -
2010 2 ФК "Снятин-Євромодуль" (6) "Нептун" Заболотів (11)
2009 2 "Спартак" Снятин (6) "Нептун" Заболотів (8)
2008 1 "Покуття-Нептун" Снятин (15) - знята  

 

Тисменицький р-н (8 команд)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  4 "Вихор" Ямниця "Дністер-Рітас" Побережжя, "Сокіл" Павлівка, "Хутровик" Тисмениця
2015  3 - "Вихор" Ямниця (1), "Дністер-Рітас" Побережжя (11), "Колос" Братківці (-)
2014 3 - "Колос" Братківці (5), "Дністер-Рітас" Побережжя (9), "Вихор" Ямниця (11)
2013 4 "Сокіл" Угринів (13) "Сокіл" Павлівка (2), "Вихор" Ямниця (9), "Дністер-Рітас" Побережжя (12)
2012 3 "Сокіл" Угринів (12) "Хутровик" Тисмениця (5), "Дністер-Рітас" Побережжя (10)
2011 3 "Сокіл" Угринів (15) "Хутровик" Тисмениця (5), "Дністер-Рітас" Побережжя (9)
2010 2 "Юніор" Лисець (7), "Сокіл" Угринів (12) -
2009 4 "Сокіл" Угринів (7), "Хутровик" Тисмениця (14) "Юніор" Лисець (1), "Дністер-Рітас" Побережжя (9)
2008 4 "Цементник" Ямниця (2), "Сокіл" Угринів (9) "Хутровик" Тисмениця (7), "Дністер-Рітас" Побережжя (10)

 

Тлумацький р-н (3 команди)
Сезон К-сть 1 ліга 2 ліга
2016  1 "Придністров'я" Тлумач -
2015  2 "Придністров'я" Тлумач (7) ФК "Обертин" (-)
2014 2 "Придністров'я" Тлумач (3) ФК "Обертин" (14)
2013 3 "Придністров'я" Тлумач (5) ФК "Обертин" (10), "Граніт" Тлумач (-)
2012 3 "Придністров'я" Тлумач (5) "Граніт" Тлумач (7), ФК "Обертин" (8)
2011 2 "Придністров'я" Тлумач (2) ФК "Обертин" (10)
2010 2 "Придністров'я" Тлумач (5) ФК "Обертин" (12)
2009 1 "Придністров'я" Тлумач (9) -
2008 1 - "Придністров'я" Тлумач (2)

 

БРАМКИ

Переглядів: 283 | Додав: bramki | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: