Головна » 2013 » Вересень » 3 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Переходи (станом на 9 вересня)
09:24
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Переходи (станом на 9 вересня)
Трансферний період в аматорському футболі України продовжено до 10 вересня. Подаємо зміни у складах команд. Останні переходи виділено.

1 ліга

"Газовик" Богородчани
Прийшли: Данищук Вік. ("Нива" Тернопіль), Яцишин (ФК "Маркова-Бабче"), Паранюк (-)
Пішли: Вірстюк (ФК "Перегінське"), Зіняк ("Краснопіль)

"Гал-Вапно-Енергетик" Галич

Прийшли: Борсук ("Дністер-Рітас"), Данів ("Нафтовик" Долина), Нагірний ("Придністров'я"), Цяпа ("Нива" Підгайці, Тернопілля), І. Яків'як ("Сокіл" Павлівка), Метенька ("Карпати" Яремче), Торган ("Енергія")
Пішли:  Баранович ("Сокіл" Павлівка), Басюк ("Інтербур" Єзупіль), Луцик А. ("Карпати" Коломия), Худобяк ("Енергія" Миколаїв, ПФЛ), Царук ("Придністров'я"), Губар ("Сокіл" У), Федорняк (ФК "Крилос")

"Гуцульщина" Косів
Прийшли: Блонський, Петрук і Филипів ("Славія"), Глумик і Матійчук (ФК "Гвіздець"), Курдибанюк і Страховський ("Карпати" Печеніжин), Олійник А. і Данищук Вол. ("Карпати" Коломия), Свірідов ("Придністров'я"), Гавадзюк ("Придністров'я")
Пішли: Балагурак ("Сокіл" Павлівка), Козлан ("Кремінь" Пістинь), Коржук ("Карпати" Шешори), Косович ("Арсенал" Вербовець), Подолюк ("Славія"), Савин (ФК "Рожнів), Роже Тібо ("Краснопіль")

"Карпати" Коломия
Прийшли: Луцик А. ("Гал-Вапно-Енергетик"), Москалик (ФК "Снятин"), Ципердюк І. ("Карпати" Яремче)
Пішли: Олійник ("Гуцульщина), Сивка (ФК "Тернопіль)

"Карпати" Яремче
Прийшли: Волок ("Сокіл" Угринів), Конопада (-), Литвин ("Прут" Делятин), Шовгенюк (ФК "Снятин")
Пішли: Косович ("Газовик"-юн.), Метенька ("Гал-Вапно-Енергетик"), Ципердюк І. ("Карпати" Коломия), Є. Слободян ("Ніка-Тепловик"), Т. Овчар (Польща)

"Кроно-Карпати" Брошнів-Осада
Прийшли: Головінський (Польща), Климус, Рябий і Скибінський ("Карпати" Печеніжин), Соколовський ("Сокіл" Угринів) 
Пішли: Джус ("Горгани" Рожнятів), Дранчук і Курташ (ФК "Перегінське"),  Соколовський ("Бистриця" Вовчинець)

"Ніка-Тепловик" Івано-Франківськ
Прийшли: Бадлюк (-), Качан ("Славія"), Є. Слободян ("Карпати" Яремче), Януш ("Нива" Тернопіль), Трухан ("Колос" Бучач) 
Пішли: Брікнер (ФК "Суми"), Бутрак ("Бори" Бориничі, Львівщина), Грона ("Січ" Микитинці), Конкольняк (-) 

"Нафтовик" Долина
Прийшли: Вецко (-), Гнепа (-), Димид, Романишин О. ("Колос" Белеїв), Яценко ("Сокіл" Угринів), Білогубка ("Придністров'я"), Оліяр О. (-) 
Пішли: Ільницький (ФК "Небилів"), Данів ("Гал-Вапно-Енергетик"), Драган А. (ФК "Калуш), Громоляк (ФК "Вільхівка"), Щеглюк (-)

"Придністров'я" Тлумач
Прийшли: Царук ("Гал-Вапно-Енергетик"), Щербина ("Граніт" Тлумач), Малендевич ("Карпати" Болехів), Телепчук ("Граніт" Тлумач/"Колос" Цінева), Рій і А. Федюк ("Граніт" Тлумач)
Пішли: Нагірний ("Гал-Вапно-Енергетик"), Свірідов ("Гуцульщина"), Білогубка ("Нафтовик" Долина), Гуменяк Д. ("Славія"), Семчій і Єжижанський (ФК "Перегінське"), Гавадзюк ("Гуцульщина"), Телепчук ("Колос" Цінева)    

"Славія" Отинія
Прийшли: Білоус В. (-), Подолюк ("Гуцульщина"), Чабан С. (ФК "Вербівці"), Ярий ("Ураган-2"), Гуменяк Д. ("Придністров'я"), Шайкін ("Сокіл" Угринів)  
Пішли: Блонський, Петрук і Филипів ("Гуцульщина"), Гаврон ("Карпати" Болехів), Качан ("Ніка-Тепловик"), Кучер Д. і Юркевич (ФК "Угорники", Коломийщина)

"Сокіл" Угринів
Прийшли:  Гаврилюк В. ("Січ" Микитинці), Гохкаленко (-), Дудяк (-), Когуч (-), Маланюк (-), Монастирський ("Бистриця" Стебник), Петрів Н. ("Луква" Залуква), Слободян Мар. (-), Яків'як В. (-), Ярмошевич (-), Губар ("Гал-Вапно-Енергетик"), Коваль Р. ("Бистриця" Стебник), Лапчук ("Ярковиця" Ів.-Франківськ)
Пішли: Волок ("Карпати" Яремче), Кернякевич ("Авангард" Загвіздя), Конде Агуйбу ("Карпати" Кути), Ласяк (ФК "Клубівці"), Саїк (ФК "Маріямпіль"), Фітковський (ФК "Калуш"), Шевчук Р. ("Граніт" Тлумач), Яценко ("Нафтовик" Долина), Бездєнєжних ("Старт" Сл.-Рівнянська, Рожнятівщина), Соколовський ("Кроно-Карпати"), Шайкін ("Славія"), Гохкаленко (-), Коваль Р. (-), Лапчук (-), Лучків ("Хортиця" Крихівці), Маланюк (-), Саків ("Бистриця" Вовчинець), Фалько (ФК "Маркова-Бабче), Ярмошевич (-)     

ФК "Калуш"

Прийшли: Драган А. ("Нафтовик" Долина), Фітковський ("Сокіл" Угринів),
Пішли: Ковальчук Т (ФК "Перегінське"), Мельниченко М. (-), Стефанюк (-), Яцущак ("Юність" Верхня), Антоник ("Січ" Микитинці), Гутник ("Сокіл" Павлівка)

ФК "Снятин"
Прийшли: Демченко (-), Кубай (ФК "Володарка", Київщина), Новицький (ФК "Маркова-Бабче"), Пантелюк (-), Петришин (-), Плахін (-), Голей ("Скала" Стрий), Лахнюк ("Буковина-2-Лужани")
Пішли: Головачук ("Карпати" Шешори), Москалик ("Карпати" Коломия), Шовгенюк ("Карпати" Яремче), Гарасим'як ("Прут" Семаківці), Тимчук Д. ("Садгора-Регіони" Чернівці)


2 ліга

"Північ"

"Вихор"
Ямниця
Прийшли: Сабат (ФК "Більшівці"), Федик Д. ("Авангард" Загвіздя), Шпільчак С. ("Граніт")
Пішли: Горбатий О. (-), Шпіляревич ("Нива" Гаврилівка)

"Граніт" Тлумач
Прийшли: Дубина ("Сокіл" П), Олійник Н. (-), Тарас (-), Шевчук Р. ("Сокіл" Угринів), Шофінець (-)
Пішли: Вакулінський (ФК "Колінці"), Телепчук ("Колос" Цінева), Шпільчак С. ("Вихор"), Щербина ("Придністров'я"), Фуштей (ФК "Угорники" Коломийський р-н),  Безус ("Горицвіт" Палагичі), Рій і Федюк А. ("Придністров'я"), Чаплинський (ФК "Колінці") 

"Дністер-Рітас" Побережжя
Прийшли: Мельник Л. (-), Мотака (-), Кудловський (-), Череватий (-), Солдатов (-)
Пішли: Борсук ("Гал-Вапно-Енергетик"), Панчук Т. ("Колос" Цінева), Білан і Харенко ("Рух" Стриганці), Бобрис (ФК "Крилос-2"), Вовчук Д. ("Дружба" Драгомирчани"), Обух ("Січ" Микитинці), Пентелюк (ФК "Угорники", Коломийський р-н)

"Енергія" Бурштин
Прийшли: Галич і Жовнірик ("Касова" Бовшів), Качала (-)-
Пішли: Качанівський (-), Торган ("Гал-Вапно-Енергетик")

"Карпати" Болехів
Прийшли: Гаврон ("Славія"), Мельник А. (-)
Пішли: Малендевич ("Придністров'я"), Іванків Р., Дяків Ром. і Маленевич ("Оболонь" Брошнів), Івасів, Федорів А., Хром'як і Яремко ("Карпати" Підбереж), Бойко Б., Вігак, Кузьо, Риндзак і Халацький ("Прикарпаття" Гошів), Кладько, Соловій і Яцинин (ФК "Тисів"), Курец ("Свіча" Міжріччя), Міськів ("Свіча" Тяпче)

"Краснопіль" Солотвин
Прийшли: Гловлюк і Гнатюк М. (ФК "Дзвиняч"), Зіняк ("Газовик"), Лютий ("Інтербур" Єзупіль), Роже Тібо ("Гуцульщина"), Гандзюк (-), Логажевський ("Сокіл" Чукалівка), Огбанга Ідікіб'єбума ("Удар-Громадський форум" Ів.-Франківськ), Гуессом Орельєн Вадекс ("Хортиця" Крихівці), Суслик і Урсу ("Грім" Монастирчани)
Пішли: Брицький, Данилюк Вас., Данилюк Д., Продан і Стефанишин (ФК "Маркова-Бабче"), Данилюк Віт. (ФК "Небилів"), Загірняк ("Отрада" Глибівка), Котів і Труш ("Грім" Монастирчани), Партан ("Благо" Ів.-Франківськ)

"Сокіл" Павлівка
Прийшли: Балагурак Ю. ("Гуцульщина"), Баранович ("Гал-Вапно-Енергетик"), Підвисоцький Ст. (ФК "Яблунів"), Гутник ("Сокіл" Павлівка)
Пішли: Яків'як І. ("Гал-Вапно-Енергетик"), Шишов (ФК "Маркова-Бабче")

ФК "Битків"
Прийшли: Бандура ("Авангард" Загвіздя), Ломпас І. (-), Ломпас М. (-)
Пішли: -.

"Південь"

"Карпати" Кути
Прийшли: Конде Агуйбу ("Сокіл" Угринів), Мотовилець (ФК "Глибока", Буковина), Румига ("Прут" Воскресинці), Черленяк (-)
Пішли: Підлетейчук і Сливчук ("Скала" Ст. Кути), Тимчук П. (ФК "Турка"), Ромащук ("Черемош" Вижниця, Буковина)

"Карпати" Печеніжин
Прийшли: Дербах ("Метеор" Жукотин), Палагнюк ("Кримтеплиця"), Ткачук О. (-), Юхненко ("Довбушівець" Печеніжин), Зелінський (ФК "Дебеславці")
Пішли: Курдибанюк і Страховський ("Гуцульщина"), Климус, Рябий і Скибінський ("Кроно-Карпати"), Бужак (-), Василик (-), Волощук (ФК "Гвіздець"), Гальчук В. (-), Горецький, Дрогомирецький, Козяк, Юхненко і Яворськия Я. ("Довбушівець" Печеніжин), Горук (-),  Дербах ("Метеор" Жукотин), Завершенюк ("Артон" Берегомет), Зелінський (ФК "Дебеславці"), Палагнюк (-), Раковіца (ФК "Новоселиця", Буковина), Ткачук О. (-)  

"Нептун" Заболотів
Прийшли: Левко (-), Рибчук (-), Чобан (-), Гавриш і Галахін ("Пробій"), Никифорук М. (-), Палійчук В. (ФК "Дубівці") 
Пішли: Костинюк (-), Сопилюк (-), Стеф'юк (-)

"Пробій" Городенка
Прийшли: -
Пішли: Гультай, Шевчук В. і Юрчук (ФК "Гвіздець"), Король Н. ("Ведмежа" Березів), Білик І., Кривко і Орищук ("Каменяр" Серафинці), Гавриш, Галахін ("Нептун") 

"Прут" Делятин
Прийшли: Крук І. ("Лістер" Л. Тарновиця), Кучак (-), Мигалюк (ФК "Красна", Надвірнянщина)
Пішли: Баранович ("Сокіл" Павлівка), Литвин ("Карпати" Яремче), Федюк ("Метеор" Жукотин), Голіней М. (ФК "Красна", Надвірнянщина), Крук І. (ФК "Небилів", Рожнятівщина)

ФК "Гвіздець"
Прийшли: Литовченко ("Благо" Ів.-Франківськ), Мороз А. і Олексій (ФК "Молодятин"), Бицкало В., Гультай, Шевчук В. і Юрчук ("Пробій"), Волощук ("Карпати" Печеніжин)
Пішли:  Вахняк ("Княгинин" Підгайчики), Вонс, Пташник С. і Соколан ("Легіон" Ів.-Франківськ), Глумик і Матійчук ("Гуцульщина"), Коновалик ("Каменяр" Серафинці), Литовченко ("Благо" Ів.-Франківськ) 

ФК "Обертин"
Прийшли: Багліков ("Світ інструментів" Шепарівці), Бойчук В. і Василинчук (ФК "Яківка"), Возняк (-), Гринюк (-), Големба Рост. ("Нива" М. Кам'янка), Нинєвський (-), Ткачук О. ("Вікторія" В. Кам'янка), Кутняк (ФК "Вербівці")
Пішли: Самборський (ФК "Дзвиняч"), М. Ковальчук (ФК "Хотимир"), Городчук ("Діброва" Годи-Добровідка)  

ФК "Турка"
Прийшли: Бордун Л. ("Вербіж" Верх. Вербіж), Жолоб ("Метеор" Жукотин), Куровський ("Діброва" Годи-Добровідка), Тимчук П. ("Карпати" Кути), Савіцький (-)
Пішли: Григоришак ("Вербіж" Верх. Вербіж), Жидак ("Княгинин" Підгайчики), Костюк Р. ("Діброва" Годи-Добровідка)
Переглядів: 677 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
якщо поглянути на всі переходи,які відбулися в обласному футболі то заслуговує уваги той факт що 17 гравців перейшло на Рожнятівщину.Тепер рожнятівський футбол перевершує всіх по переходах.

Ім`я *:
Email *:
Код *: