Головна » 2013 » Серпень » 5 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Переходи станом на 11 серпня
13:48
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Переходи станом на 11 серпня
Зміни у складах команд, що відбулися 1-10 серпня (для зручності читачів останні з переходів виділено курсивом):

1 ліга

"Газовик" Богородчани
Прийшли: Данищук Вік. ("Нива" Тернопіль), Яцишин (ФК "Маркова-Бабче"), Паранюк
Пішли: Вірстюк (ФК "Перегінське"), Зіняк ("Краснопіль)

"Гал-Вапно-Енергетик" Галич

Прийшли: Борсук ("Дністер-Рітас"), Данів ("Нафтовик" Долина), Нагірний ("Придністров'я"), Цяпа ("Нива" Підгайці, Тернопілля), І. Яків'як ("Сокіл" Павлівка), Метенька ("Карпати" Яремче), Торган ("Енергія")
Пішли: Баранович ("Сокіл" Павлівка), Басюк ("Інтербур" Єзупіль), Луцик А. ("Карпати" Коломия), Худобяк ("Енергія" Миколаїв, ПФЛ), Царук ("Придністров'я")

"Гуцульщина" Косів
Прийшли: Блонський, Петрук і Филипів ("Славія"), Глумик і Матійчук (ФК "Гвіздець"), Курдибанюк і Страховський ("Карпати" Печеніжин), Олійник А. і Данищук Вол. ("Карпати" Коломия), Свірідов ("Придністров'я")
Пішли: Балагурак ("Сокіл" Павлівка), Козлан ("Кремінь" Пістинь), Коржук ("Карпати" Шешори), Косович ("Арсенал" Вербовець), Подолюк ("Славія"), Савин (ФК "Рожнів), Роже Тібо ("Краснопіль")

"Карпати" Коломия
Прийшли: Луцик А. ("Гал-Вапно-Енергетик"), Москалик (ФК "Снятин"), Ципердюк І. ("Карпати" Яремче)
Пішли: Олійник ("Гуцульщина), Сивка (ФК "Тернопіль)

"Карпати" Яремче
Прийшли: Волок ("Сокіл" Угринів), Конопада (-), Литвин ("Прут" Делятин), Шовгенюк (ФК "Снятин")
Пішли: Косович ("Газовик"-юн.), Метенька ("Гал-Вапно-Енергетик"), Ципердюк І. ("Карпати" Коломия), Є. Слободян ("Ніка-Тепловик")

"Кроно-Карпати" Брошнів-Осада
Прийшли: -
Пішли: Джус ("Горгани" Рожнятів), Дранчук і Курташ (ФК "Перегінське")

"Ніка-Тепловик" Івано-Франківськ
Прийшли: Бадлюк (-), Качан ("Славія"), Є. Слободян ("Карпати" Яремче), Януш ("Нива" Тернопіль)
Пішли: Брікнер (ФК "Суми"), Бутрак ("Бори" Бориничі, Львівщина), Грона (-), Конкольняк (-)

"Нафтовик" Долина
Прийшли: Вецко (-), Гнепа (-), Димид, Романишин О. ("Колос" Белеїв), Яценко ("Сокіл" Угринів)
Пішли: Ільницький (ФК "Небилів"), Данів ("Гал-Вапно-Енергетик"), Драган А. (ФК "Калуш)

"Придністров'я" Тлумач
Прийшли: Царук ("Гал-Вапно-Енергетик"), Щербина ("Граніт" Тлумач), Малендевич ("Карпати" Болехів)
Пішли: Нагірний ("Гал-Вапно-Енергетик"), Свірідов ("Гуцульщина")

"Славія" Отинія
Прийшли: Білоус В. (-), Подолюк ("Гуцульщина"), Чабан С. (ФК "Вербівці"), Ярий ("Ураган-2")
Пішли: Блонський, Петрук і Филипів ("Гуцульщина"), Гаврон ("Карпати" Болехів), Качан ("Ніка-Тепловик")

"Сокіл" Угринів
Прийшли: Гаврилюк В. ("Січ" Микитинці), Гохкаленко (-), Дудяк (-), Когуч (-), Маланюк (-), Монастирський ("Бистриця" Стебник), Петрів ("Луква" Залуква), Слободян М. (-), Яків'як М. (-), Ярмошевич (-)
Пішли: Волок ("Карпати" Яремче), Кернякевич ("Авангард" Загвіздя), Конде Агуйбу ("Карпати" Кути), Ласяк (ФК "Клубівці"), Саїк (ФК "Маріямпіль"), Фітковський (ФК "Калуш"), Шевчук Р. ("Граніт" Тлумач), Яценко ("Нафтовик" Долина)

ФК "Калуш"

Прийшли: Драган А. ("Нафтовик" Долина), Фітковський ("Сокіл" Угринів), Драган Роман (тренер, ЖФК "Нафтохімік" Калуш)
Пішли: Ковальчук Т (ФК "Перегінське"), Мельниченко М. (-), Яцущак ("Юність" Верхня)

ФК "Снятин"
Прийшли: Демченко (-), Кубай (ФК "Володарка", Київщина), Новицький (ФК "Маркова-Бабче"), Пантелюк (-), Петришин (-), Плахін (-)
Пішли: Головачук ("Карпати" Шешори), Москалик ("Карпати" Коломия), Шовгенюк ("Карпати" Яремче), Гарасим'як ("Прут" Семаківці)


2 ліга

"Північ"

"Вихор"
Ямниця
Прийшли: Сабат (ФК "Більшівці"), Федик Д. ("Авангард" Загвіздя), Шпільчак С. ("Граніт")
Пішли: -

"Граніт" Тлумач
Прийшли: Дубина ("Сокіл" П), Олійник Н. (-), Тарас, Шевчук Р. ("Сокіл" Угринів), Шофінець (-)
Пішли: Вакулінський (ФК "Колінці"), Телепчук ("Колос" Цінева), Шпільчак С. ("Вихор"), Щербина ("Придністров'я"), Фуштей (ФК "Угорники" Коломийський р-н)

"Дністер-Рітас" Побережжя
Прийшли: Мельник Л. (-), Мотака (-), Кудловський (-), Череватий (-)
Пішли: Борсук ("Гал-Вапно-Енергетик"), Панчук Т. ("Колос" Цінева)

"Енергія" Бурштин
Прийшли: -
Пішли: Качанівський (-), Торган ("Гал-Вапно-Енергетик")

"Карпати" Болехів
Прийшли: Гаврон ("Славія"), Мельник А. (-)
Пішли: Малендевич ("Придністров'я")

"Краснопіль" Солотвин
Прийшли: Гловлюк (ФК "Дзвиняч"), Зіняк ("Газовик"), Лютий ("Інтербур" Єзупіль), Роже Тібо ("Гуцульщина")
Пішли: -

"Сокіл" Павлівка
Прийшли: Балагурак ("Гуцульщина"), Баранович ("Гал-Вапно-Енергетик"), Підвисоцький Ст. (ФК "Яблунів")
Пішли: Яків'як І. ("Гал-Вапно-Енергетик")

ФК "Битків"
Прийшли: Бандура ("Авангард" Загвіздя), Ломпас І. (-), Ломпас М. (-)
Пішли: -.

"Південь"

"Карпати" Кути
Прийшли: Конде Агуйбу ("Сокіл" Угринів), Мотовилець (ФК "Глибока", Буковина), Румига ("Прут" Воскресинці), Черленяк (-)
Пішли: Підлетейчук і Сливчук ("Скала" Ст. Кути), Тимчук П. (ФК "Турка"), Ромащук ("Черемош" Вижниця, Буковина)

"Карпати" Печеніжин
Прийшли: Дербах ("Метеор" Жукотин), Палагнюк ("Кримтеплиця"), Ткачук О. (-), Юхненко ("Довбушівець" Печеніжин), Зелінський (ФК "Дебеславці")
Пішли: Курдибанюк і Страховський ("Гуцульщина")

"Нептун" Заболотів
Прийшли: Левко (-), Рибчук (-), Чобан (-)
Пішли: Костинюк (-), Сопилюк (-), Стеф'юк (-)

"Пробій" Городенка
Прийшли: -
Пішли: Гультай, Шевчук В. і Юрчук (ФК "Гвіздець"), Король Н. ("Ведмежа" Березів)

"Прут" Делятин
Прийшли: Крук ("Лістер" Л. Тарновиця), Кучак (-)
Пішли: Баранович ("Сокіл" Павлівка), Литвин ("Карпати" Яремче), Федюк ("Метеор" Жукотин)

ФК "Гвіздець"
Прийшли: Литовченко ("Благо" Ів.-Франківськ), Мороз А. і Олексій (ФК "Молодятин"), Бицкало В., Гультай, Шевчук В. і Юрчук ("Пробій")
Пішли: Вахняк ("Княгинин" Підгайчики), Вонс, Пташник С. і Соколан ("Легіон" Ів.-Франківськ), Глумик і Матійчук ("Гуцульщина"), Коновалик ("Каменяр" Серафинці)

ФК "Обертин"
Прийшли: Багліков ("Світ інструментів" Шепарівці), Бойчук В. і Василинчук (ФК "Яківка"), Возняк (-), Гринюк (-), Големба Рост. ("Нива" М. Кам'янка), Нинєвський (-), Ткачук О. ("Вікторія" В. Кам'янка),
Пішли: Самборський (ФК "Дзвиняч"), М. Ковальчук (ФК "Хотимир"), Кутняк (ФК "Вербівці")

ФК "Турка"
Прийшли: Бордун Л. ("Вербіж" Верх. Вербіж), Жолоб ("Метеор" Жукотин), Куровський ("Діброва" Годи-Добровідка), Тимчук П. ("Карпати" Кути)
Пішли: Григоришак ("Вербіж" Верх. Вербіж), Жидак ("Княгинин" Підгайчики)
Переглядів: 580 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: