Головна » 2014 » Вересень » 4 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Переходи
10:40
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. Переходи

5 вересня завершився період переходів в аматорському футболі України. Подаємо дані про трансфери учасників чемпіонату і першості Івано-Франківщини.    

1 ліга

"Гал-Вапно" Галич

Прийшли: Іванишин Ю. і Космірак ("Славія"), Белей ("Славія"/"Чайка"), Гундяк (без команди), Гураль (ФК "Козова", Тернопільщина)

Пішли: Барчук В. (ФК "Старуня"), Качан (ФК "Калуш"), Головінський ("Карпати" К), Ярий ("Чайка")

"Карпати" Коломия

Прийшли: Блонський (ФК "Турка"), Головінський ("Гал-Вапно"), Крамар (ФК "Сопів"), Луцик А. ("Славія"), Петранюк (-), Скибінський ("Покуття-Євромодуль"), Федорович ("Металіст" Кельменці, Чернівецька обл.).

Пішли: Веприк і Веретко (ФК "Перегінське"), Кавінський ("Отрада" Глибівка), Попадюк ("Сокіл" Коршів), Ципердюк І. ("Оскар" Підгір'я), Федорюк ("Тепловик")

"Кроно-Карпати" Брошнів-Осада

Прийшли: Басараб ("Нива" Тернопіль, ПФЛ)

Пішли: Волошинович Р (ФК "Тернопіль") 

"Ніка-Івано-Франківськ"

Прийшли: Бадлюк (-), Безрукий (-), Слободян Є. (-)

Пішли: Кащій ("Нафтовик" Долина), Шовгенюк (ФК "Білі Ослави").

"Нафтовик" Долина

Прийшли: Бобко (-), Жмуркевич і Сокирко (ФК "Одиниця"), Кащій ("Ніка-Івано-Франківськ), Коржук ("Покуття-Євромодуль"), Мацевка (ФК "Долина"), Менчак ("Чайка"), Петрушка ("Рубань" Вел. Тур'я), Попович Віт. (-), Пугальський (-), Сеньків ("Січ" Микитинці), Стандіо ("Нафтовик" Яворів), Трушко ("Дружба" Драгомирчани) 

Пішли: Вецко і Гошовський М. (ФК "Вільхівка"), Гайнюк ("Авангард" Загвіздя), Гринишин (ФК "Суходіл"), Ільницький і Паращій ("Колос" Цінева), Локатир І. ("Оболонь" Брошнів), Прокоп (ФК "Турка"), Слободян В. і Шевченко В. ("Нива" Гаврилівка)

"Покуття-Євромодуль" Снятин

Прийшли: Блажко В. ("Буковина" Чернівці, ПФЛ), Блажко Р., Валігурський і Шишигін ("Буковина-2" Чернівці), Грінка (-), Раковіца (ФК "Новоселиця", Чернівецька обл.)

Пішли: Коржук ("Нафтовик" Долина), Скибінський Б. ("Карпати" К), Мироняк Р. (ФК "Турка"), Раковіца ("Підгір'я" Сторожинець, Чернівецька обл.)

"Придністров'я" Тлумач

Прийшли: - 

Пішли: Гуменяк Д. ("Олімпія" Камінне), Телепчук ("Медик-Краснопіль")

ФК "Калуш"

Прийшли: Драган Н. (ФСК "Яворів", Львівська обл.), Лазаришин (ФК "Томашівці"), Фітковський (-)

Пішли: -

ФК "Перегінське"

Прийшли: Веприк і Веретко ("Карпати" К), Лазорик ("Нива" Тернопіль)

Пішли: Курташ М. (ФК "Сваричів"), Кулик М. ("Лімниця" П), Локатир О. ("Колос" Цінева), Макогон, Мельничук Т. і Стоцький ("Оскар" Підгір'я)

ФК "Турка"

Прийшли: Дмитрук (ФК "Княже"), Жолоб (ФК "Матеєвці"), Іванців С. ("Спартак" Струпків), Мироняк Р. ("Покуття-Євромодуль"), Прокоп ("Нафтовик")

Пішли: Блонський ("Карпати" К), Куровський ("Лебедин" Яблунів)

"Славія" Отинія

Пішли: Белей, Іванишин Ю. і Космірак ("Гал-Вапно"), Воробець і Срібний С. ("Енергія" Бурштин), Галян, Кваснюк, Моголівський і Сенич ("Метеор" Жукотин), Ганущак Д. ("Кремінь" Пістинь), Луцик А. ("Карпати" К), Лящовський ("Ураган" Черніїв), Попів ("Чайка"), Ромаш ("Арсенал" Вербовець), Синчишен ("Спартак" Струпків), Турчанський (ФК "Яблунів"), Хомин (ФК "Миколаїв", Львівщина), Шкварилюк (ФК "Чорнолізці")

2 ліга

"Південь"

"Тепловик" Івано-Франківськ

Прийшли: Романчук І. (ФК "Рокита", Полтавська обл.), Федорюк ("Карпати" Коломия), Яровенко ("Карпати" Ст. Богородчани), Яцурак (ФК "Дзвиняч")

Пішли: Зеленчук і Кліщ ("Старт" Слобода-Рівнянська), Питльований (ФК "Вербіж"), Птіцин (ФК "Дзвиняч"), Шпільчак С. ("Колос" Братківці)

ФК "Битків"

Прийшли: Кузьмич (-), Максим'юк А. ("Нива" Гаврилівка)

Пішли: Тащук ("Олімпія" Камінне)

"Каменяр" Серафинці

Прийшли: Мандич П. (ФК "Рашків"), Орищук ("Чайка)

Пішли: Гайдаш ("Ямгорів" Серафинці)

ФК "Гвіздець"

Прийшли: Бойків А. (ФК "Сопів"), Цибуляк ("Прут" Видинів)

Пішли: Голинський Ю. ("Колос" Чернятин), Обух (ФК "Виноград")

"Прут" Делятин

Прийшли: Римарук Р. (-), Слюсарський (-)

Пішли: Мигалюк (ФК "Суходіл")

ФК "П'ядики"

Прийшли: Досин ("Прут" Воскресинці), Козловський (ФК "Вербіж"), Кушнір І. (-)

Пішли: Остапчук М. ("Нива" М. Кам'янка)

ФК "Обертин"

Прийшли: Коцур Н. (-), Погорілий (-)

Пішли: Големба Ром. і Големба Рост. ("Нива" М. Кам'янка)

"Чайка" Вільхівці

Пішли: Белей ("Гал-Вапно"), Богдан (ФК "Олієво-Королівка"), Бойків В. (ФК "Глушків"), Вікарюк (ФК "Яблунів"), Гурак ("Кремінь" Пістинь), Лялюк О. і Музика М. ("Думна" Ременів, Львівщина), Мандич А. (ФК "Рашків"), Мандич П. і Орищук ("Каменяр" Серафинці), Менчак ("Нафтовик" Долина), Осадчук Р. (ФК "Котиківка"), Сездзюк ("Атланта" Кам.-Подільський, Хмельницька обл.), Стецьків А. ("Медик-Краснопіль"), Шкварилюк (ФК "Чорнолізці), Шпирка Б. ("Нива" Гаврилівка), Щеглюк (ФК "Кінашів"), Ярий ("Спартак" Струпків)

"Північ"

"Карпати" Болехів

Без змін

"Енергія" Бурштин

Прийшли: Бендер ("Говерла" Ужгород - дубль), Воробець ("Славія"), Неспяк (-)

Пішли: -

"Медик-Краснопіль" Солотвин

Прийшли: Стецьків А. ("Чайка"), Телепчук ("Придністров'я"), Шевчук Р. ("Дністер-Рітас")

Пішли: Косович ("Отрада" Глибівка)

"Колос" Братківці

Прийшли: Соколовський Н. (-), Шпільчак С. ("Тепловик")

Пішли: Бочкур Н. ("Оскар" Підгір'я), Українець С. (-), Фодчук (ФК "Клубівці"), Чабан С. (-) 

"Дністер-Рітас" Побережжя

Прийшли: - 

Пішли: Бідочко ("Інтербур" Єзупіль), Панчук Т. ("Нива" Гаврилівка), Шевчук Р. ("Медик-Краснопіль")

"Вихор" Ямниця

Прийшли: Запорожцев і Соколов С. (ФК "Опишівці")

Пішли: Дорошенко І. (ФК "Тязів")

"Лімниця" Перегінське

Прийшли: Кулик М. (ФК "Перегінське")

Пішли: Кисіль (ФК "Закерничне"), Ріпей (ФК "Вільхівка"), Штогрин ("Чечва" Ниж. Струтин)

БРАМКИ за даними ЄБД ФФУ 

Переглядів: 500 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: