Головна » 2013 » Червень » 9 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 9 і 13 червня. Протоколи, таблиці, бомбардири, дискваліфікації, анонси...
21:57
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 9 і 13 червня. Протоколи, таблиці, бомбардири, дискваліфікації, анонси...
"Карпати" Коломия - "Гал-Вапно-Енергетик". У центрі - Ігор Худоб'як ("Гал-Вапно-Енергетик") і Олег Веприк ("Карпати"). Фото - Роман Трайтурак (sport.if.ua)

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 9 тур

«Газовик» Богородчани – «Кроно-Карпати» Брошнів - 2:4 (1:3)
Голи: Т. Мельничук, 25, Р. Барчук, 58 – Цимбалістий, 2, Яворський, 10, Кушецький, 19, Р. Волошинович, 90+8.
"Газовик": Макогон, Соколенко, В. Барчук, Т. Мельничук (Канюк, 69), Маковійчук, Вірстюк, Р. Руснак, Долотко (Стоцький, 26), Боришкевич, Р. Барчук, Вікарюк (Р. Мотуз, 24).
"Кроно-Карпати": Атаманчук, Перепічка, З. Волошинович, Ляхович, Крохмалюк, Покачайло, Яворський (Р. Волошинович, 60), Белей, Блажко, Кушецький, Цимбалістий. 
Попередження: Р. Руснак, Стоцький, Соколенко, Канюк, Вірстюк - Цимбалістий, З. Волошинович, Перепічка, Р. Волошинович, Ляхович.
Вилучення: Стоцький, 81 (2 ж. к.) - Ігор Кушецький, 81 (навмисний удар суперника).
Арбітр - Салаш (Калуш). 1 000 глядачів.
Юнаки - 2:1.

«Карпати» Коломия – «Гал-Вапно-Енергетик» Галич - 7:2 (2:2)
Голи: Нестерук, 27, 90+2, Веретко, 32, 46, Сивка, 65, Олійник, 78, 81 - А. Луцик, 8, Ю. Вовчук, 41.
"Карпати": Кисилиця (Тріщук, 46), Огаль, Срібний, Михайлів, Олійник, М. Ткачук, Веприк, Р. Гаврилюк, Веретко, Родевич (Нестерук, 17), Сивка (Пислар, 74). 
"Гал-Вапно-Енергетик": Вислобіцький, Воробець, Басюк (Баранович, 54), Деренюк, Я. Вовчук, Ю. Вовчук, Гуменюк (Н. Драган, 58), Бесага, А. Луцик, Чернов, Худобяк. 
Попередження: М. Ткачук -  А. Луцик, Басюк, Гуменюк, Я. Вовчук.
Вилучення: Я. Вовчук, 83 (2 ж. к.).  
Арбітр - Луцький (Ів.-Франківськ). 1 500 глядачів.
Юнаки - 1:0. 

«Гуцульщина» Косів – «Карпати» Яремче - 1:2 (0:0)
Голи: Ромаш, 77 – Косович, 52, Овчар, 90+4.
"Гуцульщина": Бахтіяров, Боднарук, Місько, Подолюк, Д. Ганущак, Роже Тібо,  Ільїн (Балагурак, 85), Тодорак (Будзуляк, 56), Андріюк (Козлан, 77), Савин, Ромаш.
"Карпати": Вульчин, Третяк, Бойченюк, Кащій, Гапончук, Солоненко, Т. Бойко (Є. Слободян, 64, Комар, 83), Овчар, Чопик (Самойдіч, 46), Косович, Метенька (Пристай, 87). 
Попередження: Савин, Місько, Т. Боднарук, Козлан, Балагурак.
Арбітр - Лаврів (Ів.-Франківськ). 700 глядачів.
Юнаки - 0:1.

«Нафтовик» Долина – «Ніка-Тепловик» Івано-Франківськ - 2:1 (0:1) 
Голи: Щеглюк, 48, Р. Романишин, 50 – Рибатчин, 33.
"Нафтовик": Локатир, Шатковський, А. Громоляк, А. Драган, Р. Романишин (Паньків, 82), Ю. Іванишин (Ільницький, 22), Паращій (Салаш, 79), Моголівський (Демків, 46), Щеглюк, Данів, І. Грицак.
"Ніка-Тепловик": Вандзіляк (Липецький, 46), М. Слободян, Гаврилишин (Шпирка, 72), Кудляк, Сем'янчук (Самочко, 78), Рибатчин, Борисевич, Дорош, Конкольняк (Ступницький, 50), Брікнер (Павлів, 76), Б. Павлюк.
Попередження: Сем'янчук.
Арбітр - Дем'янчук (Ів.-Франківськ). 300 глядачів. 
Юнаки - 1:2.

"Сокіл" Угринів - ФК "Калуш" - 0:1 (0:0)
Гол: О. Боднар, 52. 
"Сокіл": Т. Качур, Сорока, Фітковський, Соколовський, Лучків, Вівчаренко, Шайкін, Саїк, Птіцин, Бездєнєжних, Волок.
"Калуш": Федик, Я. Микуляк, Брізе (Антоник, 76), О. Боднар, Питльований, О. Мельник, Коско, А. Король, Котнюх, Яловий, Гудак.
Попередження: Саїк, Сорока. 
Вилучення: Сорока, 90+1 (2 ж. к.).
Арбітр: Романюк (Ів.-Франківськ). 50 глядачів.
Юнаки - 0:2.

ФК "Снятин" - "Славія" Отинія - 0:0.
"Снятин": Федоров, Плехтяк, Гарасим'як, С. Гаврилюк, Унгурян, Кондратко, Шинкарик, Головачук, Лукинюк, Москалик, Скибінський.
"Славія": Хомин, Филипів, Волошенюк, Іванців, Стецьків, Ю. Іванишин, Бриндзей,  Сенич, І. Максим'юк, Лящовський (Петрук, 46), Галян.
Попередження: Федоров, Кондратко, Москалик - І. Максим'юк, Петрук.
Арбітр - Колюшко (Ів.-Франківськ). 300 глядачів.
Юнаки - 9:0.

"Придністров'я" - вільне від гри

Матч 8-го туру. 13 червня (четвер)
 
"Гал-Вапно-Енергетик" - "Нафтовик" - 4:3 (2:2)
Голи: Н. Драган, 8, Худобяк, 35, Баранович, 61, Ю. Вовчук, 77 - Щеглюк, 31, Р. Романишин, 45, А. Драган, 90+1.
"Гал-Вапно-Енергетик": Вислобіцький, Басюк, Баранович, Воробець (Гривнак, 90), Деренюк, Н. Драган, Ю. Вовчук, Худобяк, Чернов, Бесага (Рудницький, 80), Гуменюк. 
"Нафтовик": Локатир, Демків, А. Драган, Громоляк, Р. Романишин, Ільницький (Салаш, 69), Паращій (Моголівський, 12), Шатковський, Паньків, Щеглюк, Данів. 
Попередження: Худобяк, Гуменюк.
Арбітр - Романюк (Ів.-Франківськ). 400 глядачів.
Юнаки - 2:0. 

Становище команд

                              І  В  Н  П     М     О  
«Карпати» Коломия 8  6  1  1  22-7   19 
«Кроно-Карпати»    8  6  1  1  20-8    19 
«Газовик»               9  6  1  2  19-10  19
«Карпати» Яремче   9  5  2  2  20-11  17
«Ніка-Тепловик»     8  4  1  3  15-12  13 
«Славія»                8  3  3  2  10-10  12 
«Нафтовик»            8  4  0  4  10-11  12
«Придністров’я»     8  3  2  3  14-14  11
«Гуцульщина»       8  3  1  4  11-15  10  
ФК «Снятин»          8  2  2  4  9-9     8   
«Гал-Вапно-
Енергетик»            9  2  2  5  22-25  8 
ФК «Калуш»           8  2  0  6  6-17   6
«Сокіл» У              9  0  0  9  0-30    0

Бомбардири: Р. Волошинович ("Кроно-Карпати") і Ромаш ("Гуцульщина") - по 7, Метенька і Овчар ("Карпати" Я), Олійник ("Карпати" К), Худобяк ("Гал-Вапно-Енергетик") і Цимбалістий ("Кроно-Карпати") - по 5 голів.

Наступні матчі:

10 тур. 16 червня (неділя): "Придністров'я" - "Газовик", "Кроно-Карпати" - "Сокіл" Угринів, ФК "Калуш" - ФК "Снятин", "Славія" - "Нафтовик", "Ніка-Тепловик" - "Карпати" Коломия, "Гал-Вапно-Енергетик" - "Гуцульщина". "Карпати" Яремче - вільне від гри.

Дискваліфіковані: Вірстюк і Стоцький ("Газовик"), Кушецький ("Кроно-Карпати"), Олевич (ФК "Калуш"), Сорока ("Сокіл").


Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 7 тур

"Північ"
"Карпати" Болехів - "Вихор" Ямниця - 0:5 (О. Гнатишин, 22, Дем'яник, 37, Мухтаров, 66, Бибик, 77, Дорошенко, 90). Вилучення: Малендевич, 69 - Федорук, 69. Юнаки - 6:1.
"Енергія" Бурштин - ФК "Битків" - 0:0. Юнаки - 2:2.
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Сокіл" Павлівка - 2:2 (Бобрис, 35,  Коштрубій, 88 - Підвисоцький, 58, Шайбан, 87). Юнаки - 8:0.
"Краснопіль" Солотвин - "Граніт" Тлумач - 1:1 (Продан, 17 - Щербина, 75). Юнаки - 3:1.

Становище команд
                              І  В Н  П    М    О 
«Сокіл» П               7  5  2  0  14-4 17 
«Енергія»               7  4  2  1  14-8  14
«Краснопіль»         7  4  2  1  11-6  14 
«Вихор»                7  4  0  3  16-10 12 
ФК «Битків»           7  3  2  2  10-8  11
«Граніт»                 7  2  1  4  9-12   7 
«Карпати» Болехів 7  1  0  6  4-17   3
«Дністер-Рітас»       7  0  1  6  2-15  1

Бомбардири: Крикунов (ФК "Битків"), Шайбан ("Сокіл" П) і Щербина ("Граніт") - по 5, Стефанишин ("Краснопіль") - 4 голи. 

8 тур. 23 червня (неділя): "Дністер-Рітас" - "Краснопіль", "Енергія" - "Сокіл" Павлівка, "Карпати" - ФК "Битків", "Граніт" - "Вихор".

Дискваліфікації: Малендевич ("Карпати" Б), Шаламов ("Дністер-Рітас"), Федорук ("Вихор").


"Південь"

"Нептун" Заболотів - "Карпати" Кути - 0:1 (Іваха, 55). Юнаки - 0:1
"Карпати" Печеніжин - ФК "Турка" - 1:2 (Страховський, 79 - Мегдиник, 8, Д. Максим'юк, 36). Юнаки - 1:1
"Пробій" Городенка - "Прут" Делятин - 1:0 (І. Білик, 27). Юнаки - 2:2
ФК "Обертин" - ФК "Гвіздець" - 0:4 (Томашевський, 58, 60, Глумик, 75, Кіцанюк, 90). Юнаки - 2:2

Становище команд
                                  І  В  Н  П  М      О
«Карпати» Кути          7  5  2  0  13-0  17 
ФК «Турка»               7  4  2  1  10-4   14 
ФК «Гвіздець»           7  4  1  2  11-10 13 
«Карпати» Печеніжин 7  3  2  2  13-7  11
«Пробій»                   7  3  2  2  7-6     11
«Нептун»                   7  2  1  4  12-15  7 
«Прут»                      7  0  3  4  1-7      3
ФК «Обертин»           7  0  1  6  5-23     1

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 8, Корнута ("Карпати" К) - 5, Шарморецький (ФК "Турка") - 4 голи.

8 тур. 23 червня (неділя): "Пробій"- ФК "Обертин", "Карпати" Печеніжин - "Прут", "Нептун" - ФК "Турка", ФК "Гвіздець" - "Карпати" Кути.

Дискваліфіковані: -.

Примітка. До фіналу змагань виходять команди, що посядуть 1-4 місця в обох групах. На другому етапі команди з однієї групи не зустрічаються (враховуються особисті зустрічі 1-го етапу). Таким чином будуть розіграні 1-8 місця. Команди, що посядуть у групах 5-8 місця, розіграють місця з 9-го по 16-те. Юнаки визначать переможців в окремому турнірі за принципом плей-офф. 


Переглядів: 629 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Виправили.

Ім`я *:
Email *:
Код *: