Головна » 2016 » Травень » 8 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 8 травня
19:11
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 8 травня

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 7 тур
Група А

"Придністров'я" Тлумач - "Бескид" Надвірна - 2:1 
(Питльований, 20, Рій, 69 - Романюк, 29)
ФК "Турка" - "Оскар" Підгір'я - 0:2 (Вік. Данищук, 22, Цимбалістий, 80)
"Ніка Івано-Франківськ" і "Карпати" Коломия - вільні від гри

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Оскар" 5 4 0 1 17-3 12
2 "Карпати" Коломия 5 2 2 1 6-2 8
3 "Ніка Івано-Франківськ" 5 2 1 2 9-6 7
4 "Бескид"  5 2 1 2 5-5 7
5 "Придністров'я"  5 1 1 3 5-20 4
6 ФК "Турка" 5 0 3 2 2-8 3

Бомбардири: А. Слободян ("Ніка-Івано-Франківськ") - 6, Цимбалістий і Басараб ("Оскар") - по 5 голів.

8 тур. 15 травня (неділя)
ФК "Турка" – "Бескид" 
"Придністров'я" – "Карпати" Коломия
"Оскар" – "Ніка-Івано-Франківськ"

Група Б
"Карпати" Брошнів-Осада - "Нафтовик" Долина - 4:0
 (Кушецький, 15, Боришкевич, 23, Барановський, 39, Стасів, 78)
ФК "Калуш" - "Вихор" Ямниця - 0:0
Матч "Тепловик"-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ - "Карпати" Болехів відбудеться 12 травня
"Гал-Вапно" Галич - вільне від гри  

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Карпати" Брошнів-Осада 6 6 0 0 17-2 18
2 ФК "Калуш" 6 4 1 1 7-3 13
3 "Тепловик-ДЮСШ-3"  5 3 0 2 11-7 9
4 "Гал-Вапно"  6 2 1 3 3-6 7
5 "Нафтовик"  6 1 1 4 6-14 4
6 "Вихор"  6 1 1 4 3-12 4
7 "Карпати" Болехів 5 1 0 4 6-9 3

Бомбардири: Р. Барчук ("Тепловик-ДЮСШ-3") - 6, Р. Романишин і Боришкевич ("Карпати" Б-О) - по 5, І. Паньків ("Нафтовик") і Р. Дяків ("Карпати" Б) і Якібчук ("Тепловик"-ДЮСШ-3") - по 3 голи.

8 тур. 15 травня (нд)
"Дністер"  – "Вихор" 
ФК "Калуш" – "Нафтовик" 
"Карпати" Б-О – "Карпати" Б
"Тепловик-ДЮСШ-3" – "Енергія" 

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 6 тур

Група "Північ"
"Медик-Лісівник" Солотвин - "Сокіл" Павлівка - 1:1 
ФК "Рогатин" - "Дністер-Рітас" Побережжя – 3:0 
"Касова" Бовшів – ФК "Сваричів" - 3:2

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 ФК "Рогатин" 6 4 0 2 16-6 12
2 "Медик-Лісівник"  6 3 2 1 11-8 11
3 "Касова"  6 3 1 2 13-10 10
4 ФК "Сваричів" 6 2 2 2 9-9 8
5 "Сокіл" Павлівка 6 2 1 3 10-13 7
6 "Дністер-Рітас" 6 1 0 5 6-19 3

Бомбардири (після 4-х турів)М. Ткачук і Вовк ("Медик-Лісівник), Тихонюк ("Дністер-Рітас") - по 3 голи.

7 тур. 15 травня (нд)
ФК "Сваричів" – "Медик-Краснопіль" 
"Сокіл" П – ФК "Рогатин"
"Дністер-Рітас" – "Касова" 

Група "Центр"
"Хутровик" Тисмениця - "Чайка" Вільхівці - 1:0 
"Нептун" Заболотів - ФК "П'ядики" – 4:1 
"Дельта" Гвіздець – ФК "Устя" - 4:2

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Нептун"  6 6 0 0 19-5 18
2 "Чайка" 6 4 0 2 14-4 12
3 "Хутровик"  6 4 0 2 16-13 12
4 "Дельта" 6 2 0 4 8-16 6
5 ФК "Устя"  6 1 1 4 10-17 4
6 ФК "П'ядики" 6 0 1 5 9-21 1

Бомбардири (після 4-х турів) Макогоняк і Смикавчук ("Хутровик") - по 4, Н. Федюк (ФК "П`ядики"), Кондратко і Радиш ("Нептун"), І. Романюк (ФК "Устя"), Томашевський ("Дельта") - по 3 голи.

7 тур. 15 травня (нд)
ФК "Устя" – "Хутровик" 
"Чайка" – "Нептун" 
ФК "П'ядики" – "Дельта"  

Група "Південь"
"Черемош" Верховина - "Гуцульщина-ДЮСШ" Косів – 0:4 
ФК "Битків" - "Прут" Делятин – 5:0 
"Арсенал" Вербовець - "Карпати" Кути - 6:1 

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 ФК "Битків"  6 4 2 0 14-1 14
2 "Гуцульщина-ДЮСШ"  6 3 2 1 19-4 11
3 "Арсенал"  6 3 2 1 12-7 11
4 "Черемош-Лісгосп"  6 1 3 2 5-10 6
5 "Прут" 6 1 2 3 2-9 5
6 "Карпати" Кути 6 0 1 5 7-28 1

Бомбардири (після 4-х турів) Ромаш ("Гуцульщина-ДЮСШ") - 5, Урбанович ("Гуцульщина-ДЮСШ") - 4, Р. Дитко (ФК "Битків") і Д. Ганущак ("Гуцульщина-ДЮСШ") - по 3 голи.

7 тур. 15 травня (нд)
"Прут" – "Черемош-Лісгосп" 
"Гуцульщина-ДЮСШ" – "Арсенал"
"Карпати" К  – ФК "Битків"

БРАМКИ, за даними он-лайну ІФФФ

 
Переглядів: 323 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: