Головна » 2013 » Жовтень » 4 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 6 жовтня. Анонс
09:12
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 6 жовтня. Анонс

Попередній тур не вніс жодної зміни у турнірну таблицю. Подивимося, чи змінеться щось цієї неділі...

Тріо лідерів не мало б втрачати очки (вперше у другому колі!). Далі "Нафтовик" може обійти "Славію" за умови перемоги в очній зустрічі (навіть нічия мала б гарантувати "нафтовикам" збереження прописки в 1 лізі), а "Гуцульщина" у випадку перемоги над "Гал-Вапном-Енергетиком" обійде "Карпати" з Яремчого (за іншого результату косівчани ризикують опуститися у зону вильоту).  Цікавою буде також дуель аутсайдерів у Снятині.

Чемпіонат Івано-Франківщини. 23 тур

"Газовик" Богородчани - "Придністров'я" Тлумач (матч першого кола - 3:1)
"Карпати" Коломия - "Ніка-Тепловик" Івано-Франківськ (3:1) 

Попередні матчі команд у чемпіонатах Івано-Фанківщини:
№1 12.06.11 "Тепловик" - "Карпати" К - 2:1 (Михайлів, 12, Нестерук, 68 -  Кавінський, 35-п.).
№2 16.10.11 "Карпати" К - "Теловик" - 1:0 (Грешта, 32-п.). Вилучення: Гаврилишин, 84 (Т).
№3 13.05.12 "Карпати" К - "Тепловик" - 2:0 (Пислар, 10, Михайлів, 70).
№4 23.09.12 "Тепловик" - "Карпати" К - 1:0 (Ярий, 34). Вилучення: Вікарюк, 88 (Т).
№5 16.06.13 "Ніка-Тепловик" - "Карпати" К - 1:3 (Сем'янчук, 13 - Веприк, 9-п.,  67, Нестерук, 75).
У 2010 році "Тепловик" тричі грав з "Карпатами" Печеніжин (2:0 - в Івано-Франківську, 0:0 - у Печеніжині і 3:1 на користь "Карпат" у "золотому матчі" в Тлумачі). Словом, "Тепловик" на полі "Карпат" голів ще не забивав.

"Сокіл" Угринів - "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада (0:8)
ФК "Снятин" - ФК "Калуш" (1:0) 
"Нафтовик" Долина - "Славія" Отинія (1:4)
"Гуцульщина" Косів - "Гал-Вапно-Енергетик" Галич (1:4)
"Карпати" Яремче - вільні від гри 

Про стосунки команд у попередніх сезонах можна довідатися тут.

Становище команд 
                              І    В  Н  П    М      О  
«Газовик»               21  15 3  3  44-15  48
«Карпати» Коломия 20  15 2  3  59-16  47
«Кроно-Карпати»    20  12 5  3  42-15  41 
«Ніка-Тепловик»     20  12 2  6  39-28  38
«Гал-Вапно-
Енергетик»              21  8  7  6  50-36  31
«Славія»                 20  7  7  6  34-31  28
«Нафтовик»             20  8  2  10  21-23  26
«Придністров’я»       20  7  5  8  33-31  26
«Карпати» Яремче   21  7  4  10  28-41  25 
«Гуцульщина»         20  7  1  12  43-38  22
ФК «Калуш»            20  6  3  11  17-29  21
ФК «Снятин»           20  4  7  9  22-22   19
«Сокіл» У               21  0  0  21  1-108   0

Бомбардири:  Ромаш ("Гуцульщина") - 23, Р. Волошинович ("Кроно-Карпати") - 13, Чернов ("Гал-Вапно-Енергетик") - 11, Веприк ("Карпати" К) і Худобяк ("Гал-Вапно-Енергетик") - по 10, Б. Павлюк ("Ніка-Тепловик"), О. Микуляк ("Газовик") і А. Олійник ("Карпати" К/"Гуцульщина") - по 9 голів.

Дискваліфіковані: Д. Ганущак ("Гуцульщина"), Я. Микуляк (ФК "Калуш"), Паращій ("Нафтовик"), Пержун (ФК "Снятин"), Стоцький ("Газовик").


Першість Івано-Франківщини. Фінал. 1-8 місця. 5 тур
"Енергія" Бурштин - "Карпати" Кути (матч першого кола - 1:6)
ФК "Битків" - ФК "Турка" (1:4) 
"Краснопіль" Солотвин - "Нептун" Заболотів (0:3) 
"Сокіл" Павлівка - ФК "Гвіздець" (5:1)

Становище команд
                      І    В  Н  П   М      О   
"Сокіл" П        10  8  2  0  27-8   26
"Карпати" К    10  6  3  1  32-14  21
ФК "Турка"     10  6  1  3  20-11  19
ФК "Битків"     10  4  2  4  16-18  14
"Нептун"         10  3  2  5  15-20  11
"Краснопіль"   10  3  1  6  11-20  10
ФК "Гвіздець" 10  1  3  6  14-31  6
"Енергія"         10  1  2  7  9-23  5

Бомбардири: Топчевський ("Карпати" К) - 12, Крикунов (ФК "Битків") і Шайбан ("Сокіл" П) - по 11, Страховський ("Карпати" П) і Турчанський ("Сокіл" П) - по 10, Томашевський (ФК "Гвіздець") - 9, Корнута ("Карпати" К) і Ясуник (ФК "Гвіздець") - по 8 голів.

Дискваліфіковані: Бицкало (ФК "Гвіздець"), Гловлюк ("Краснопіль"), А. Іванків і  Р. Стецьків ("Енергія"), Куфедчук ("Сокіл" П), І. Максим'юк (ФК "Битків"),  Червінський ("Колос").


9-12 місця. 4 тур
"Вихор" Ямниця - ФК "Обертин" (матч першого кола - 3:1)
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Прут" Делятин (-:+) 

Становище команд
                      І  В  Н  П   М     О   
"Вихор"          5  4  1  0  19-4  13
ФК "Обертин"  5  3  1  1  9-3   10 
"Прут"             5  1  2  2  3-8   5
"Дністер-Рітас" 5  0  0  5  0-16  0

Дискваліфікований:  Наконечний ("Вихор").  
Переглядів: 385 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: