Головна » 2015 » Жовтень » 2 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 4 жовтня. Анонс
14:21
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 4 жовтня. Анонс

В 25-му турі відбудеться одразу два топових протистояння. Лідер чемпіонату - "Оскар" прийматиме "Дністер". В разі поразки галичани практично встрачають шанси на нагороди. Однак найбільш цікавим обіцяє бути гра в Тлумачі між місцевим "Придністров'ям" і брошнівськими "Карпатами". У першому колі брошнівці буквально розтрочили суперника - 8:0. Якою буде відповідь придністровців?

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 25 тур  

ФК "Калуш" - "Нафтовик" Долина (11 ігор: +7=1-3, м'ячі - 17:11)
Сезон Калуш Долина
2015   І. "Нафтовик" - ФК "Калуш" - 1:2 (Сосєнков, 11-п. - Януш, 38, Н. Драган, 76)
2014 І. ФК “Калуш” – “Нафтовик” – 3:0 (Кравців, 8, 44, Олевич, 81) ІІ. "Нафтовик" - ФК "Калуш" - 0:1 (Денега, 7)
2013 ІІ. ФК “Калуш” – “Нафтовик” – 3:1 (А. Драган, 34, 90, Коско, 81 – Ю. Іванишин, 80) І. “Нафтовик” – ФК “Калуш” – 1:0 (А. Драган, 45+1)
2012 І. ФК “Калуш” – “Нафтовик” – 1:0 (Третяк, 68). Вилучення: В. Лаврінок, 52 (Н) ІІ. “Нафтовик” – ФК “Калуш” – 0:0
2010 ІІ. ФК “Калуш” – “Нафтовик” – -:+ (“К” припинив виступи у турнірі) І. “Нафтовик” – ФК “Калуш” – 6:2 (Ляхович, 12, 90, Р. Романишин, 13, 82, Гутник, 45-п., І. Грицак, 60 – Олевич, 30, А. Король, 87). Вилучення: Іванів, 44 (К).
2009 І. ФК “Калуш” – “Нафтовик” – 2:1 (Мандрик, 7, Головінський, 43 – Шатковський, 56). Вилучення: Гринечко, 43 (Н) ІІ. “Нафтовик” – ФК “Калуш” – 1:3 (Голик, 43 – А. Король, 8-п., 21, Козій, 28)

 

"Тепловик-ДЮСШ-3" Івано-Франківськ - "Гуцульщина" Косів (11 ігор: +9=1-1, м'ячі - 28:8)
Сезон Івано-Франківськ Косів
2015   І. "Гуцульщина" - "Тепловик-ДЮСШ-3" - 0:4 (Легкий, 1, Н. Гуменюк, 7, 52, Скакун, 84)
2013 І. "Ніка-Тепловик" - "Гуцульщина" - 1:1 (Ромаш, 25 - Сем'янчук, 53 ) ІІ. "Гуцульщина" - "Ніка-Тепловик" - 2:4 (Боднарук, 71, Ромаш, 88 - Брікнер, 18, 72, Б. Павлюк, 54, 63)
2012 І. "Тепловик" - "Гуцульщина" - 0:1 (Сивка,  35) ІІ. "Гуцульщина" - "Тепловик" - 0:2 (Дорош, 5, Гундяк, 77)
2008 ІІ. "Тепловик" - "Гуцульщина" - 3:1 (Гундяк, 26, Януш, 45, Чепіль, 90+2 - О. Гнатюк, 27) І. "Гуцульщина" - "Тепловик" - 1:3 (І. Грицак, 77-авт. - Р. Олійник, 26, Д. Гуменяк, 48, Яценко, 87)
2004 І. "Тепловик" - "Гуцульщина" - 5:2 (Остафійчук, 13, 54, Веляник, 30, Кокорудз, 73, І. Петрів, 87 - А. Івасюк, 24, Перкатюк, 75). Вилучення: Музичин, 48 - Угляр, 48 ІІ. "Гуцульщина" - "Тепловик" - 0:3 (Русак, 43, Редушко, 78, Ю. Іванишин, 86)
2003 ІІ. "Тепловик" - "Гуцульщина" - 1:0 (Русак, 17) І. "Гуцульщина" - "Тепловик" - 0:2 (Редушко, 17, Веляник, 86)

 

"Придністров'я" Тлумач - "Карпати" Брошнів-Осада (9 ігор: +3=0-6, м'ячі - 7:21)
Сезон Тлумач Брошнів-Осада
2015   І. "Карпати" - "Придністров'я" - 8:0 (Боришкевич, 3, Ю. Христонько, 11, Кузьмин, 16, 40, 52, Ляхович, 27, Костів, 56, О. Локатир, 66)
2014 І. "Придністров'я" - "Кроно-Карпати" - 1:0 (Щербина, 11) ІІ. "Кроно-Карпати" - "Придністров'я" - 4:1 (Басараб, 43, 50-п., Боришкевич, 84, Кушецький, 90+1 - Уграк, 67-п.)
2013 ІІ. "Придністров'я" - "Кроно-Карпати"  - +:- (технічна перемога). Гру зупинено на 88 хв. за рахунку 2:2 ч/з неспортивну поведінку "К" І. "Кроно-Карпати" - "Придністров'я" - 3:1 (Белей, 8, Р. Волошинович Ростислав, 72, 80 - Нагірний, 11)
2012 І. "Придністров'я" - "Кроно-Карпати" - 1:2 (Войтків, 89 - Покачайло, 2, Белей, 55-п.) ІІ. "Кроно-Карпати" - "Придністров'я" - 3:0 (З. Волошинович Зіновій, 59, Р. Волошинович, 64, Кушецький, 72). Вилучення: Р. Олійник, 45 (П)
2011 І. "Придністров'я" - "Кроно-Карпати" - 0:1 (Р. Волошинович, 29) ІІ. "Кроно-Карпати" - "Придністров'я" - 0:3 (Синишин, 55, Д. Гуменяк, 62, Б. Павлюк, 90+3)

В матчах брошнівських "Карпат" і "Придністров'я" наразі не зафіксовано жодної нічиєї.

"Галичина-Бескид" Івано-Франківськ - "Покуття-Євромодуль" Снятин (1 гра: +1=0-0, м'ячі - 3:0)
Сезон Надвірна Турка
2015 ІІ. "Покуття-Євромодуль" - "Галичина" - 0:3 (Р. Барчук, 42, Т. Воробець, 78-п., Хавлюк, 90+1)

 

"Карпати" Коломия - "Карпати" Болехів (1 гра: +1=0-0, м'ячі - 4:1)
Сезон Коломия Болехів
2015   І. "Карпати" Б - "Карпати" К - 1:4 (Н. Богаткін, 54-п. - Москалик, 30, А. Ковальчук, 47, Уграк, 61, Свірідов, 85). Нреалізований пенальті: Н. Богаткін, 52 (Б)

 

"Оскар" Підгір'я - "Дністер" Галич (1 гри: +0=0-1, м'ячі - 2:4)
Сезон Підгір'я Галич
2015   І. "Днісер" - "Оскар" - 4:2 (Космірак, 2, 24, 37, І. Худобяк, 11 - Руснак, 61, Стоцький, 82)

 

"Ніка-Івано-Франківськ" - "Турка-Сандаліно" (3 гри: +1=0-2, м'ячі - 6:5)
Сезон Івано-Франківськ Турка
2015   І. ФК "Турка" - "Ніка-Івано-Франківськ" - 0:3 (Комар, 51, Чопик, 72, А. Вацеба, 90-п). Вилучення: І. Тепчук, 89 (Т)
2014 І. "Ніка-Івано-Франківськ" - ФК "Турка" - 2:3 (Кудляк 3, Шовгенюк, 53 - Д. Максим'юк, 49, Блащук, 61, Кащій, 74). Нереалізовані пенальті: Кащій, 10, 90+3 - Червінський, 16 ІІ. ФК "Турка" - "Ніка-Івано-Франківськ" - 2:1 (С. Іванців, 13, Блащук, 36 - Комар, 83)

"Пробій" Городенка - вільний від гри

 
  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Оскар" Підгір'я 23 19 2 2 73-14 59
2 "Карпати" Коломия 23 15 5 3 64-21 50
3 "Карпати" Брошнів-Осада 22 13 5 4 53-18 44
4 ФК "Калуш" 22 12 6 4 26-19 42
5 "Придністров'я" Тлумач 22 13 2 7 50-33 41
6 "Дністер" Галич 22 11 7 4 45-29 40
7 "Ніка-Івано-Франківськ" 23 11 5 7 34-25 38
8 "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Франківськ 22 9 5 8 37-28 32
9 ФК "Турка" 22 8 4 10 25-34 28
10 "Галичина-Бескид" Ів.-Франківськ 21 5 6 10 24-44 21
11 "Пробій" Городенка 23 5 6 12 24-51 21
12 "Покуття-Євромодуль" Снятин 22 5 6 11 12-40 21
13 "Нафтовик" Долина 22 5 2 15 24-46 17
14 "Карпати" Болехів 22 4 2 16 25-52 14
15 "Гуцульщина" Косів 23 0 1 22 7-70 1

Бомбардири: Цимбалістий ("Оскар") - 19, Р. Романишин ("Карпати" Б-О) - 16, А. Ковальчук ("Карпати" К) - 14, Р. Барчук ("Галичина"/"Дністер"), Оринчак ("Тепловик"-ДЮСШ-3) і Федорович ("Карпати" К) - по 13, Худобяк ("Дністер") - 12, Уграк ("Карпати" К) - 11, Кузьмин ("Карпати" Б-О) і Дмитрів ("Оскар") - по 9 голів.

Дискваліфіковані: Лаврінок і Олевич (ФК "Калуш")

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. Фінал. 5 тур
1-8 місця
"Чайка" Вільхівці - ФК "Битків" (перше коло - 2:2)
"Медик-Краснопіль" Солотвин - ФК "Гвіздець" (перше коло - 1:2)
Енергія" Бурштин - "Нептун" Заболотів (перше коло - 2:2)
"Вихор" Ямниця - "Черемош" Верховина (перше коло - 6:2)

Становище команд

                                І    В    Н    П     М    О
"Вихор"                   4    3    0    1    11-7    9
"Нептун"                   4    2    1    1    6-6    7
"Чайка"                    4    1    3    0    6-2    6
"Енергія"                  4    1    3    0    4-3    6
ФК "Гвіздець"           4    1    2    1    6-7    5
"Медик-Краснопіль"  4    1    1    2    4-3    4
"Черемош"               4    1    0    3    10-14    3
ФК "Битків"               4    0    2    2    10-15   2

Бомбардири: Коржук ("Черемош") - 19, Гурак ("Чайка") та І. Максим'юк (ФК "Битків") - по 13, Давидюк ("Бескид"), Купчев ("Енергія") і А. Мельничук ("Медик-Краснопіль") - по 10, Третяк ("Дністер-Рітас"/"Чайка"), М. Федюк ("Вихор"), Шарморецький (ФК "П'ядики") та Ів. Гайдичук (ФК "Гвіздець") - по 9 голів.

Дискваліфіковані: Бесага і Луцишин ("Енергія"), А. Максим'юк (ФК "Битків")

БРАМКИ

Переглядів: 268 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: