Головна » 2013 » Серпень » 4 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 4 серпня. Протоколи, бомбардири, анонси, дискваліфікації.
22:34
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 4 серпня. Протоколи, бомбардири, анонси, дискваліфікації.

Епізод матчу 2-ї ліги "Вихор" Ямниця - "Сокіл" Павлівка. Фото - Петро Белей

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 14 тур
"Карпати" Коломия - "Придністров'я" Тлумач - 2:0
(1:0)
Голи: Веприк, 12, Родевич, 80.
"Карпати": Кисилиця, Огаль, Кавінський, Срібний, Михайлів, Нестерук (Попадюк, 78), Веприк, І. Ципердюк (Москалик, 60), Р. Гаврилюк, Веретко (Родевич, 46), А. Луцик (М. Ткачук, 46).
"Придністров'я": Гавадзюк, Калитка, Синишин, Шифир, І. Гуменяк, Щербина, Царук (Д. Гуменяк, 85), Сікач, Уграк, Семенчук, Фірсов (Єжижанський, 70).
Попередження: А. Луцик - Шифир.
Арбітр - Семанюк (Івано-Франківськ). 600 глядачів.
Юнаки - 4:0.

"Гуцульщина" Косів - "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада - 0:1 (0:0)
Гол: Кушецький, 55.
"Гуцульщина": Бахтіяров, Боднарук (Петрук, 59), Вол. Данищук (Курдибанюк, 68), Місько (Блонський, 82), Лаврук (Глумик, 73), Андріюк (Д. Ганущак, 78), Филипів, Свірідов,А. Олійник, Страховський (Будзуляк, 75), Ромаш.
"Кроно-Карпати": Атаманчук, Перепічка, З. Волошинович, Ляхович, Крохмалюк, Покачайло (Пліщук, 90), Яворський (Шикеринець, 90), В. Качур, Барановський (М. Мельниченко, 87), Кушецький, Блажко.
Попередження: Вол. Данищук, Свірідов, Петров - Яворський, З. Волошинович, Барановський.
Арбітр - Лаврів (Івано-Франківськ). 400 глядачів.
Юнаки - 2:2.

"Нафтовик" Долина - "Газовик" Богородчани - 0:1
(0:1)
Гол: Боришкевич, 10.
"Нафтовик": Локатир, Демків, Моголівський, А. Громоляк, Яценко, Р. Романишин (Паньків, 83), Ю. Іванишин, Паращій (М. Гошовський, 46), Шатковський (Ференц, 88), Гнепа, Щеглюк.
"Газовик": Макогон, Соколенко, Вік. Данищук, Канюк, Маковійчук, Р. Руснак, Долотко, В. Барчук (Яцишин, 76), Боришкевич, Р. Барчук (Клебан, 90), Р. Мотуз.
Попередження: Гнепа, Щеглюк - Боришкевич, Вік. Данищук.
Арбітр - Дебенко (Івано-Франківськ). 200 глядачів.
Юнаки - 2:4.

ФК "Снятин" - "Сокіл" Угринів - 7:0
(2:0)
Голи: Плехтяк, 11-п., Лукинюк, 41, 71, Шинкарик, 48, Кондратко, 53, Д. Тимчук, 63, 76.
"Снятин": Федоров, Плехтяк, Новицький, С. Гаврилюк (Пантелюк, 63), Скибінський, Кондратко, Демченко, Кубай, Пержун, Лукинюк, Шинкарик (Д. Тимчук, 57).
"Сокіл": Т. Качур, Сорока, Кріцак, Вівчаренко, Когуч (В. Яків'як, 46), Птіцин, Ярмошевич, В. Гаврилюк, Гохкаленко, Монастирський, Петрів.
Попередження: Кріцак.
Арбітр - Колюшко (Івано-Франківськ). 300 глядачів.
Юнаки - 5:0.

ФК "Калуш" - "Карпати" Яремче - 2:0
(0:0)
Голи: Я. Микуляк, 53, Коско, 81.
"Калуш": Кузів, Фітковський, Олевич, А. Драган, Савчин, А. Король (Питльований, 83), О. Мельник, Коско (Борщ, 87), Брізе (О. Боднар, 30), Я. Микуляк, Яловий.
"Карпати": Р. Джус, Бойченюк, Кащій (Атаманюк, 70), Конопада, Гапончук (Француз, 59), Т. Бойко, Третяк (Литвин, 73), Солоненко (Дербах, 65), Комар, Шовгенюк, Метенька (Пристай, 80).
Попередження: Коско - Бойченюк, Кащій, Конопада.
Арбітр - Музика (Рогатин). 500 глядачів.
Юнаки - 1:5.

"Гал-Вапно-Енергетик" Галич - "Славія" Отинія - 2:2
(1:1)
Голи: Н. Драган, 22, Гуменюк, 57 - Ярий, 41, Чабан, 77.
"Гал-Вапно-Енергетик": Борсук, І. Яків'як, Деренюк, Данів, Я. Вовчук, Н. Драган, Воробець, Бесага, Губар (Кримінський, 46), Гуменюк, Ю. Вовчук.
"Славія": Хомин, Волошенюк, Ю. Іванишин, Подолюк, Бриндзей, Ярий, Стецьків, Галян, І. Максим'юк (Білоус, 90), Сенич (Кучер, 77), Кваснюк (Чабан, 68).
Попередження: Я. Вовчук - Сенич.
Вилучення: Подолюк, 16 (2 ж. к.).
Арбітр - Синишин (Івано-Франківськ). 300 глядачів.
Юнаки - 2:2.

"Ніка-Тепловик"
- вільний від гри.

Становище команд 
                              І    В  Н  П    М      О  
«Карпати» Коломия 13  11 1  1  36-12  34
«Кроно-Карпати»    13  10 1  2  35-12  31
«Газовик»               13  10 1  2  32-12  31
«Ніка-Тепловик»     12  7  1  4  27-19  22
«Славія»                 13  5  4  4  22-21  19
«Придністров’я»      13  5  3  5  25-20  18
«Карпати» Яремче   13  5  2  6  23-24  17
«Нафтовик»            13  5  1  7  13-18  16
«Гал-Вапно-
Енергетик»             13  4  3  5  34-33  15
ФК «Снятин»           13  4  2  7  19-16  14
«Гуцульщина»        13  4  1  8  19-28  13
ФК «Калуш»            13  4  0  9  12-23  12
«Сокіл» У               13  0  0  13  0-59   0

Бомбардири:
Р. Волошинович ("Кроно-Карпати") - 13, Ромаш ("Гуцульщина") - 12, Худобяк ("Гал-Вапно-Енергетик") - 10, О. Микуляк ("Газовик") і Брікнер ("Ніка-Тепловик") - по 7 голів.

15 тур. 11 серпня(неділя). "Славія" - "Ніка-Тепловик", ФК "Калуш" - "Гал-Вапно-Енергетик", "Кроно-Карпати" - "Карпати" Я, "Придністров'я" - "Гуцульщина", "Газовик" - "Карпати" К, "Сокіл" - "Нафтовик".

Дискваліфіковані: Борисевич і Дорош ("Ніка-Тепловик"), Я. Вовчук ("Гал-Вапно-Енергетик"), Петрук ("Гуцульщина"), Подолюк ("Славія"), Щеглюк ("Нафтовик").


Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 10 тур.

"Північ"


"Енергія" Бурштин - "Дністер-Рітас" Побережжя - 4:0
(Т. Гриців, 3, Я. Мельник, 40, І. Тимків, 43, 65-п.). Юнаки - 1:1.
"Карпати" Болехів - "Краснопіль" Солотвин - 1:2 (Р. Іванків, 52-п., Паславський, 57-п., Стефанишин, 66). Юнаки - 1:1.
"Вихор" Ямниця - "Сокіл" Павлівка - 2:4 (Дем'яник, 8-п., Федорук, 64 - Крижанівський, 10, Іваночко, 11, Шайбан, 18, Турчанський, 61). Вилучення: І. Луцик, 12 (В). Юнаки - 7:1.
"Граніт" Тлумач - ФК "Битків" - 1:2 (Р. Шевчук, 9 - Бандура, 32, Крикунов, 47). Юнаки - 0:1.

Становище команд
                            
І    В  Н  П    М      О
«Сокіл» П             10  8  2  0  27-8   26
«Краснопіль»        10  7  2  1  17-7   23
ФК «Битків»          10  5  2  3  18-13  17
«Енергія»              10  5  2  3  19-15  17
«Вихор»                10  4  1  5  19-19  13
«Граніт»                10  3  2  5  14-16  11
«Карпати» Болехів 10  2  0  8  10-25  6
«Дністер-Рітас»      10  0  1  9  3-24    1

Бомбардири:
Шайбан ("Сокіл" П) і Крикунов (ФК "Битків") - по 8, Щербина ("Граніт") і Стефанишин ("Краснопіль") - по 6.

11 тур. 11 серпня (неділя). "Сокіл" П - ФК "Битків", "Краснопіль" - "Вихор", "Дністер-Рітас" - "Карпати" Б, "Енергія" - "Граніт".

Дискваліфіковані: Кузьо ("Карпати" Б), І. Луцик ("Вихор"), Тимчишин ("Краснопіль").


"Південь"


"Карпати" Печеніжин - "Пробій" Городенка - 5:0
(Скибінський, 10, 21, 40, 79, Горецький, 83). Юнаки - 3:0.
"Нептун" Заболотів - ФК "Обертин" - +:- (за участь у матчі дискваліфікованого гравця). Анульований результат - 3:4. Юнаки - 2:0.
"Карпати" Кути - "Прут" Делятин - 5:0 (Янчик, 22, Черленяк, 34, О. Локатир, 38, Корнута, 41, Топчевський, 70). Юнаки - 0:2.
ФК "Гвіздець" - ФК "Турка" - 1:6 (Ясуник, 60-п. - Р. Дяків, 12, 55, Д. Максим'юк, 20, 75, Жолоб, 70, Куровський, 80). Юнаки - 4:0.

Становище команд
                                  І   В  Н  П   М      О
«Карпати» Кути          10  6  4  0  22-4   22
«Карпати» Печеніжин  10  6  2  2  22-7   20
ФК «Турка»                10  5  3  2  18-9   18
«Пробій»                    10  5  2  3  12-12  17
«Нептун»                    10  5  1  4  16-16  16
ФК «Гвіздець»            10  4  2  4  15-21  14 
«Прут»                       10  0  3  7  2-14     3
ФК «Обертин»            10  0  1  9  5-29     1

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 10, Корнута ("Карпати" К) - 7, Топчевський ("Карпати" К) - 6, Скибінський ("Карпати" П) - 5.

11 тур. 11 серпня(неділя).
"Прут" - ФК "Турка", ФК "Обертин" - "Карпати" К, "Пробій" - "Нептун", "Карпати" П - ФК "Гвіздець".

Дискваліфікований: С. Яцик (ФК "Обертин").
Переглядів: 470 | Додав: bramki | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: