Головна » 2014 » Вересень » 1 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 31 серпня
23:04
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 31 серпня

Фрагмент матчу "Карпати" Коломия - ФК "Перегінське". Фото - Олександр Дем'янчук (sport.if.ua)

Чемпіонат Івано-Франківщини. 13 тур

"Карпати" Коломия - ФК "Перегінське" - 1:0 (Федорович, 25). Попередження: Петранюк, Москалик, Головінський, Р. Гаврилюк - Стоцький, Вірстюк. Вилучення: Гребінський, 90 (П), Вірстюк, 90 (П). Арбітр - Музика (Рогатин)
ФК "Калуш" - ФК "Турка" - 1:0 (Коско, 8). Нереалізований пенальті: О. Мельник, 69 (К). Попередження: Гудак - О. Гнатюк, Маковійчук. Арбітр - Дем'янчук (Ів.-Франківськ)
"Нафтовик" Долина - "Ніка-Івано-Франківськ" - 2:5 (Сосєнков, 47-п., Коржук, 90+2 - Р. Барчук, 9, 41-п., Кудляк, 39, Метенька, 54, Солоненко, 85). Попередження: Сосєнков, Коржук - Т. Бойко, Р. Барчук, Метенька. Вилучення: Кащій, 33 - Бойко, 38 (2 ж. к.). Арбітр - Нізола (Ів.-Франківськ)
"Гал-Вапно" Галич - "Кроно-Карпати" Брошнів - 1:2 (Ю. Іванишин, 48 - Басараб, 13, Р. Романишин, 60). Попередження: Гураль, Космірак - Ляхович, Третяк. Арбітр - Семанюк (Ів.-Франківськ)
"Придністров'я" Тлумач - "Покуття-Євромодуль" Снятин - 2:0 (Свірідов, 32, Сікач, 76). Нереалізований пенальті: Уграк, 47 (Т). Попередження: І. Романюк, Р. Блажко, Валігурський (усі - С). Вилучення: Я. Гнатюк, 47 (С). Арбітр - Паньків (Долина)

 
  Становище команд -І - -В - - Н - - П - -  М - - О-
1 "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада 11 9 0 2 29-8 27
2 "Придністров'я" Тлумач 11 5 4 2 20-13 19
3 "Карпати" Коломия 11 5 2 4 16-13 17
4 ФК "Калуш" 11 5 1 5 12-16 16
5 ФК "Перегінське" 11 4 4 3 16-6 16
6 ФК "Турка" 11 4 3 4 13-13 15
7 "Покуття-Євромодуль" Снятин 11 4 3 4 14-20 15
8 "Гал-Вапно" Галич 11 4 2 5 18-15 14
9 "Нафтовик" Долина 11 2 1 8 11-32 7
10 "Ніка-Івано-Франківськ" 11 1 2 8 14-27 5

Бомбардири: Худобяк ("Гал-Вапно") - 10, Р. Романишин ("Кроно-Карпати") - 8, Р. Барчук ("Ніка-Івано-Франківськ"), Веретко ("Карпати" К/ФК "Перегінське") і Кушецький ("Кроно-Карпати") - по 5, Блащук (ФК"Турка"), Корнута (ФК "Перегінське"), Уграк ("Придністров`я"), Вас. Плехтяк ("Покуття-Євромодуль"), Януш ("Кроно-Карпати"), Веприк ("Карпати" К/ФК "Перегінське"), Федорович ("Карпати" К) - по 4 голи.

14 тур. 7 вересня
ФК "Перегінське" - "Нафтовик"
"Ніка-Івано-Франківськ" - ФК "Калуш" 
ФК "Турка" - "Гал-Вапно"
"Кроно-Карпати" - "Придністров`я" 
"Карпати" Коломия - "Покуття-Євромодуль"


Першість Івано-Франківщини. 12 тур

"Північ"

«Колос» Братківці - «Лімниця» Перегінське - 6:0 (Варишко, 13, С. Шпільчак, 18, 68, В. Федорів, 52, Н. Соколовський, 72, А. Андрусяк, 90)
«Карпати» Болехів - «Енергія» Бурштин - 2:1 (Халацький, 25, Купчев, 81 - І. Паньків, 71)
«Дністер-Рітас» Побережжя - «Вихор» Ямниця - 5:3 (Б. Гутник, 26, В. Крижанівський, 41, Д. Третяк, 47, 50, Т. Гнатишин, 83 - Т. Іваночко, 44, Петрунчак, 62, 90+1). Нереалізований пенальті: Б. Гутник, 72 (Д).
«Медик-Краснопіль» Солотвин - вільний від гри

-- Становище команд -І- - М -О-
1 "Карпати" Болехів 10 10 0 0 37-7 30
2 "Енергія" Бурштин 10 5 2 3 16-9 17
3 "Медик-Краснопіль" Солотвин 10  5 1 4 19-14 16
4 "Колос" Братківці 10 4 2 4 20-20 14
5 "Дністер-Рітас" Побережжя 11 4 1 6 14-21 13
6 "Вихор" Ямниця 10 3 2 5 19-21 11
7 "Лімниця" Перегінське 11 1 0 10 9-42 3

Бомбардири: Халацький ("Карпати" Б) - 12, Купчев ("Енергія") - 9, Т. Іваночко ("Вихор") - 7, Богаткін ("Карпати" Б) і Продан ("Медик-Краснопіль") - по 5, І. Паньків ("Карпати" Б), Р. Шевчук і Роже Тібо ("Медик-Краснопіль") - по 4 голи..

13 тур. 7 вересня
"Вихор" - "Карпати" Болехів
"Енергія" - "Колос" 
"Лімниця" - "Медик-Краснопіль"
"Дністер-Рітас" - вільний від гри

 

"Південь"

ФК «Гвіздець» - ФК «Обертин» - 3:1 (Антонюк, 31, Цибуляк, 45+1, Матійчук, 87 - С. Яцик, 29)
ФК «Битків» - «Каменяр» Серафинці - 1:1 (Кривко, 77 - І. Максимюк, 90+4)
«Прут» Делятин - «Тепловик» Івано-Франківськ - 1:2 (Виксюк, 43 - Ступницький, 80, Легкий, 82). Вилучення: Білінкевич, 83 (П)
ФК «П’ядики» - «Чайка» Вільхівці - +:-

-- Становище команд -І- - В - Н - П - М -О-
1 "Тепловик" Івано-Франківськ 12 9 2 1 26-7 29
2 ФК "Битків" 12 7 2 3 24-15 23
3 "Каменяр" Серафинці 12 7 2 3 15-10 23
4 ФК "Гвіздець" 12 6 2 4 19-14 20
5 "Прут" Делятин 12 6 0 6 13-16 18
6 "Чайка" Вільхівці 12 3 1 8 14-18 10
7 ФК "П'ядики" 12 3 1 8 11-21 10
8 ФК "Обертин" 12 2 0 10 13-34 6

Бомбардири: І. Максимюк (ФК "Битків") - 7, Крикунов (ФК "Битків") і Ступницький ("Тепловик") - по 6, Білінкевич ("Прут"), Легкий ("Тепловик"), Рогів (ФК "Битків"), А. Стецьків і Щеглюк ("Чайка"), Томашевський і Ясуник (ФК "Гвіздець") - по 4 голи.

13 тур. 7 вересня
"Прут" - ФК "Гвіздець" 
"Тепловик" - ФК "П`ядики" 
"Каменяр - ФК "Обертин" 
"Чайка" - ФК "Битків" - -:+

 

БРАМКИ

Переглядів: 369 | Додав: bramki | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: