Головна » 2013 » Червень » 2 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 2 червня. Протоколи, таблиці, бомбардири, наступні матчі, дискваліфікації
22:34
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 2 червня. Протоколи, таблиці, бомбардири, наступні матчі, дискваліфікації
У футбол в Калуші грають тільки жінки. Фото - ФК "Нафтохімік"

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 8 тур

«Карпати» Яремче – «Карпати» Коломия - 0:4 (0:1)
Голи: Олійник, 11, 61, Кавінський, 57, Веретко, 71.
Нереалізований пенальті: І. Ципердюк, 63.
Яремче: Вульчин, Бойченюк, Кащій, Солоненко, Гапончук, Третяк (Є. Слободян, 74), Чопик, Овчар (Косович, 68), І. Ципердюк, Бойко, Метенька (Комар, 88).
Коломия: Кисилиця, Огаль, Кавінський, Срібний, Михайлів, Олійник, М. Ткачук (Пислар, 85), Веприк (Нестерук, 76), Р. Гаврилюк, Веретко (Попадюк, 84), Сивка (Родевич, 71).
Попередження: І. Ципердюк, Бойченюк, Вульчин - М. Ткачук.
Арбітр - Салаш (Калуш). 500 глядачів.

«Ніка-Тепловик» Івано-Франківськ - ФК «Снятин» - 3:1 (2:0)
Голи: Брікнер, 11, Конкольняк, 27, Борисевич, 70 – Лукинюк, 54.
"Ніка-Тепловик":  Вандзіляк, Слободян, Гаврилишин, Кудляк, Сем'янчук (Самочко, 86), Рибатчин, Борисевич, Дорош (Грона, 83), Конкольняк (Павлів, 87), Б. Павлюк (Ступницький, 64), Брікнер.
"Снятин": Федоров, Плехтяк, Гарасим'як, С. Гаврилюк, Скибінський, Унгурян (Пержун, 17), Кондратко (Шовгенюк, 60), Москалик, Шинкарик (Малярчук, 68), Головачук (Довбенчук, 82), Лукинюк.
Попередження: Борисевич - Скибінський, Плехтяк.
Арбітр - Музика (Рогатин). 300 глядачів.

«Кроно-Карпати» Брошнів – «Придністров'я» Тлумач - 3:1 (1:1)
Голи: Белей, 8-п., Р. Волошинович, 72, 80 – Нагірний, 11).
"Кроно-Карпати": Атаманчук (Дранчук, 90), Перепічка, З. Волошинович (В. Качур, 68), Ляхович, Крохмалюк (М. Мельниченко, 85), Покачайло (Р. Волошинович, 58), Яворський, Блажко (Барановський, 90), Кушецький, Цимбалістий (Качак, 88), Белей.
"Придністров'я": Ткаченко, Войтків, Семчій (Калитка, 30), Шифир, І. Гуменяк, Семенчук (Ядилович, 90), Свірідов, Сікач (Д. Гуменяк, 78), Уграк, Синишин, Нагірний (Колесник, 72).
Попередження: Блажко, Р. Волошинович, Пліщук - Семенчук, Войтків, Нагірний, Шифир.
Арбітр - Дебенко (Ів.-Франківськ). 500 глядачів.

«Славія» Отинія – «Сокіл» Угринів - 4:0 (3:0)
Голи: Іванців, 15, 25, Филипів, 42, Сенич, 56.
"Славія": Хомин (Синчишен, 61), Филипів, Волошенюк, Галян, Іванців (Блонський, 64), І. Максим'юк, Ю. Іванишин, Кваснюк (Стецьків, 46), Бриндзей (Петрук, 46), Сенич, Лящовський.
"Сокіл": Т. Качур, Фітковський, Довганич, Яценко, Сорока, Саїк, Волок, Бездєнєжних, Рубаха (Вівчаренко, 46), Фалько, Шайкін.
Попередження: Волошенюк - Бездєнєжних, Сорока.
Арбітр - Луцький (Ів.-Франківськ). 400 глядачів.

ФК «Калуш» - «Газовик» Богородчани - -:+ (матч не відбувся через відмову «Калуша» від гри).

Матч «Гал-Вапно-Енергетик» Галич - «Нафтовик» перенесено на 13 червня.

"Гуцульщина" - вільна від гри.

Становище команд

                             І  В  Н П     М    О
«Газовик»              8  6  1  1  17-6   19
«Кроно-Карпати»    7  5  1  1  16-6  16
«Карпати» Коломия 7  5  1  1  15-5  16
«Карпати» Яремче  8  4  2  2  18-10 14
«Ніка-Тепловик»    7  4  1  2  14-10  13
«Придністров’я»     8  3  2  3  14-14  11
«Славія»               7  3  2  2   10-10 11 
«Гуцульщина»       7  3  1  3  10-13  10
«Нафтовик»           6  3  0  3   5-6    9
ФК «Снятин»         7  2  1  4   9-9     7
«Гал-Вапно-
Енергетик»            7  1  2  4  16-15  5
ФК «Калуш»          7  1  0  6  5-17    3
«Сокіл» У              8  0  0  8  0-29    0

Бомбардири: Р. Волошинович і Ромаш ("Гуцульщина") - по 6, Метенька ("Карпати" Я) - 5, Микуляк ("Газовик"), Брікнер ("Ніка-Тепловик"), Худобяк ("Гал-Вапно-Енергетик"), Цимбалістий ("Кроно-Карпати"), Овчар та І. Ципердюк ("Карпати" Я), Уграк ("Придністров'я") - по 4 голи. 

Наступні матчі. 9 тур (9 червня, неділя): "Гуцульщина" - "Карпати" Я, "Карпати" - "Гал-Вапно-Енергетик", "Нафтовик" - "Ніка-Тепловик", ФК "Снятин" - "Славія", "Сокіл" У - ФК "Калуш", "Газовик" - "Кроно-Карпати". "Придністров’я" - вільне від гри. 

Дискваліфіковані: Джус ("Кроно-Карпати"), Олевич (ФК "Калуш").


Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 6 тур
"Північ"

"Граніт" Тлумач - "Карпати" Болехів - 2:1 (Рій, 34, Фуштей, 58 - Р. Кузьо, 86). Юнаки - 1:0.
"Вихор" Ямниця - "Енергія" Бурштин - 2:4 (Мухтаров, 14, Павлів, 80 - О. Драган, 22, Т. Гриців, 25, Я. Мельник, 66, Тимків, 79-п.). Юнаки - 0:2.
ФК "Битків" - "Дністер-Рітас" Побережжя - 1:0 (Крикунов, 89). Юнаки - 3:2.
"Сокіл" Павлівка - "Краснопіль" Солотвин - 1:0 (Кабат, 8). Юнаки - 0:9.

Становище команд
                              І  В  Н  П    М     О
«Сокіл» П               6  5  1  0  12-2  16
«Енергія»                6  4  1  1  14-8  13
«Краснопіль»          6  4  1  1  10-5  13
ФК «Битків»            6  3  1  2  10-8  10
«Вихор»                 6  3  0  3  11-10  9
«Граніт»                 6  2  0  4  8-11   6
«Карпати» Болехів 6  1  0  5  4-12   3
«Дністер-Рітас»       6  0  0  6  0-13   0

Бомбардири: Крикунов (ФК "Битків") - 5, Шайбан ("Сокіл" П), Стефанишин ("Краснопіль") і Щербина ("Граніт") - по 4, Торган і Т. Гриців ("Енергія") та Іваночко ("Сокіл" П) - по 3 голи.

Наступні матчі. 7 тур (9 червня, неділя): "Карпати" Б - "Вихор", "Енергія" - ФК "Битків", "Дністер-Рітас" - "Сокіл" П, "Краснопіль" - "Граніт".

Дискваліфіковані: Гетьман ("Енергія"), М. Іванюк (ФК "Битків"), Луцик ("Вихор"). 


"Південь"

ФК "Гвіздець" - "Нептун" Заболотів - 3:3 (Антонюк, 37, Ясуник, 81, Голейчук, 84  - Огородник, 29, Цибуляк, 49, 70). Юнаки - 2:0
"Карпати" Кути - "Карпати" Печеніжин - 0:0. Вилучення: Дрогомирецький, 87 (П, 2 ж. к.). Юнаки - 7:0
ФК "Турка" - "Пробій" Городенка - 0:0. Юнаки - 0:2
"Прут" Делятин - ФК "Обертин" - 0:0. Юнаки - 6:2

Становище команд
                                 І  В  Н  П   М   О
«Карпати» Кути         6  4  2  0  12-0  14
«Карпати» Печеніжин 6  3  2  1  12-5  11
ФК «Турка»               6  3  2  1  8-3    11
ФК «Гвіздець»           6  3  1  2  7-10  10
«Пробій»                    6  2  2  2  6-6    8
«Нептун»                   6  2  1  3  12-14 7
«Прут»                      6  0  3  3  1-6     3
ФК «Обертин»           6  0  1  5  5-19   1

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 7, Корнута ("Карпати" К) - 5, Шарморецький (ФК "Турка") - 4, Гавриш ("Пробій"), Топчевський ("Карпати" К) і Лилик ("Нептун") - по 3 голи.

Наступні матчі. 7 тур (9 червня, неділя): "Нептун" - "Карпати" К, "Карпати" П - ФК "Турка", "Пробій" - "Прут", ФК "Обертин" - ФК "Гвіздець".

Дискваліфікований:  Дрогомирецький ("Карпати" П). 

Переглядів: 566 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
"Брамки", щось ви часто ФК "Славія" (Отинія) забуваєте 3 очки додати за перемогу?..

Чому б це? Виправте, будь-ласка. Часті помилки знижують довіру до Вас. Будьте уважні.

2  
Просимо вибачення і виправлємо.

Ім`я *:
Email *:
Код *: