Головна » 2016 » Травень » 29 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 29 травня
20:45
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 29 травня

Чемпіонат Івано-Франківщини
Група А. 10 тур

"Ніка Івано-Франківськ" - "Бескид" Надвірна - 2:0 (Веприк, 32, Комар, 72-п.)
"Оскар" Підгір'я - "Карпати" Коломия - 1:0 (Дмитрів, 46)
ФК "Турка" - "Придністров`я" Тлумач - 3:0 (Крамар, 8, Блащук, 38-п., 80)

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Оскар" 8 7 0 1 23-3 21
2 "Карпати" Коломия 8 4 2 2 12-5 14
3 "Ніка Івано-Франківськ" 8 4 1 3 14-9 13
4 "Бескид"  8 2 2 4 7-11 8
5 ФК "Турка" 8 1 4 3 8-14 7
6 "Придністров'я"  8 1 1 6 6-28 4

Бомбардири: Цимбалістий ("Оскар") - 7, А. Слободян ("Ніка-Івано-Франківськ") і Басараб ("Оскар") - по 6, А. Ковальчук ("Карпати" К) - 5 голів.

11 тур. 5 червня (нд)
ФК "Турка" - "Ніка Івано-Франківськ"
"Придністров`я" - "Оскар" 
"Карпати" Коломия - "Бескид" 

Група Б. 11 тур
"Карпати Брошнів-Осада - "Гал-Вапно" Галич - 3:0 (Покачайло, 8, Кузьмин, 36, Р. Романишин, 54). Нереалізований пенальті: Данів, 71 (Г)
"Карпати" Болехів - "Нафтовик" Долина - 0:5 (Петрушка, 16, Гутник, 23, 59, 76, Паньків, 42)
"Вихор" Ямниця - вільний від гри
1 червня (ср)
ФК "Калуш" - "Тепловик-ДЮСШ-3" Івано-Франківськ

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Карпати" Брошнів-Осада 9 9 0 0 26-3 27
2 ФК "Калуш" 8 5 2 1 10-4 17
3 "Гал-Вапно" 10 4 2 4 13-11 14
4 "Тепловик-ДЮСШ-3"  8 4 1 3 17-11 13
5 "Нафтовик"  10 3 2 5 15-22 11
6 "Вихор"  9 2 1 6 9-21 7
7 "Карпати" Болехів 10 1 0 9 12-30 3

Бомбардири: Р. Барчук ("Тепловик-ДЮСШ-3") - 8, Р. Романишин ("Карпати" Б-О) - 7, Гутник ("Нафтовик") - 6, Боришкевич ("Карпати" Б-О) і Данів ("Гал-Вапно") - по 5, Халацький ("Карпати" Б) - 4 голи.

12 тур. 5 червня (нд)
"Гал-Вапно" - "Карпати" Болехів
"Вихор" - "Тепловик-ДЮСШ-3"
ФК "Калуш" - "Карпати" Брошнів-Осада
"Нафтовик" - вільний

 

Першість Івано-Франківщини. 9 тур
Група Північ

"Медик-Лісівник" Солотвин - ФК "Рогатин" - 2:1
ФК "Сваричів" - "Дністер-Рітас" Побережжя - +:-
"Сокіл" Павлівка - "Касова" Бовшів - 1:4

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Касова"  9 6 1 2 23-13 19
2 "Медик-Лісівник"  9 5 2 2 16-13 17
3 ФК "Рогатин" 9 5 0 4 19-13 15
4 "Сокіл" Павлівка 9 4 1 4 16-18 13
5 ФК "Сваричів" 9 3 2 4 10-12 11
6 "Дністер-Рітас" 9 1 0 8 7-22 3

Бомбардири (після 7-ми турів): Жовнірик ("Касова") - 6, Я. Качур (ФК "Рогатин") і Турчанський ("Сокіл") - по 5, Р-С. Вовк і А. Мельничук ("Медик-Лісівник), Р. Шайбан ("Сокіл") - по 4, М. Ткачук ("Медик-Лісівник), Тихонюк ("Дністер-Рітас") і М. Романишин (ФК "Сваричів") - по 3 голи.

10 тур. 5 червня (нд)
"Сокіл" - ФК "Сваричів"
"Дністер-Рітас" - "Медик-Лісівник"
"Касова" - ФК "Рогатин"

Група Центр
"Хутровик" Тисмениця - "Нептун" Заболотів - 1:1
ФК "Устя" - ФК "П`ядики" - 0:2
"Чайка" Вільхівці - "Дельта" Гвіздець - 6:1

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Нептун"  9 7 1 1 24-11 22
2 "Чайка" 9 7 0 2 25-5 21
3 "Хутровик"  9 4 1 4 17-21 13
4 "Дельта" 9 3 0 6 13-27 9
5 ФК "Устя" 9 2 1 6 17-23 7
6 ФК "П'ядики" 9 2 1 6 16-25 7

Бомбардири (після 7-ми турів): Кондратко ("Нептун") - 7, А. Гордей ("Чайка") і Н. Федюк (ФК "П`ядики") - по 6, Радиш ("Нептун"), Макогоняк ("Хутровик") і І. Романюк (ФК "Устя") - по 5, Смикавчук ("Хутровик") і Гузак (ФК "Устя") - по 4 голи.

10 тур. 5 червня (нд)
"Чайка" - ФК "Устя"
ФК "П`ядики" - "Хутровик"
"Дельта" - "Нептун"

Група Південь
"Черемош" Верховина - "Арсенал" Вербовець - 1:2
"Прут" Делятин - "Карпати" Кути - 7:1
"Гуцульщина-ДЮСШ" Косів - ФК "Битків" - 2:1

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 ФК "Битків"  9 6 2 1 32-3 20
2 "Гуцульщина-ДЮСШ"  9 6 2 1 28-6 20
3 "Арсенал"  9 5 2 2 17-12 17
4 "Прут" 9 2 3 4 10-13 9
5 "Черемош-Лісгосп"  9 1 4 4 6-16 7
6 "Карпати" Кути 9 0 1 8 9-52 1

Бомбардири: Дитко (ФК "Битків") - 15, Ромаш і Урбанович ("Гуцульщина-ДЮСШ") - по 8, І. Гавучак ("Арсенал") і І. Максим'юк (ФК "Битків") - по 6 голів.

10 тур. 5 червня (нд)
"Гуцульщина-ДЮСШ" - "Прут"
"Карпати" Кути - "Черемош"
ФК "Битків" - "Арсенал"

 

БРАМКИ, за даними он-лайну ІФФФ

 

Чемпіонат Івано-Франківщини. 25 травня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 22 травня. Результати

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 15 травня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 8 травня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 4 травня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 27 квітня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 24 квітня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 21 квітня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 17 квітня

Чемпіонат Івано-Франківщини. 13 квітня

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 10 квітня. Результати

Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 3 квітня. Результати

Переглядів: 292 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: