Головна » 2015 » Червень » 28 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 28 червня. Протоколи
20:25
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 28 червня. Протоколи

Фрагмент гри команд 2-ї ліги ФК "Обертин" - "Чайка" Вільхівці. Фото ФК "Чайка"

Завершилося І коло чемпіонату Івано-Франківщини. Літнім переможцем турніру став "Оскар", який обіграв у Тлумачі "Придністров'я". Третіми фінішували брошнівські "Карпати".

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 15 тур
ФК "Калуш" - ФК "Турка" - 3:0
(А. Драган, 8, 17, 24). ФК "Калуш": Плетеницький (Кузів, 86), Веприк (О. Боднар, 83), Олевич, Гладенький (Драган, 33), Т. Ковальчук, Януш (Коско, 65), О. Мельник, Гудак, Я. Микуляк, А. Драган (Гром'як, 73), Головінський (Стовбан, 59). ФК "Турка": Мегдиник (І. Тепчук, 46), О. Гнатюк, Гарасим'як, Я. Гнатюк, Карач (О. Тепчук, 46), Кулик, Маковійчук, Д. Максим'юк, Блащук, Дмитрук, Червінський (Масюк, 18). Арбітри - Семанюк, Коропецький і Андрунишин (Івано-Франківськ). 500 глядачів.

"Пробій" Городенка - "Карпати" Болехів - 1:0 (Тис, 86-п.). "Пробій": Орищук, Р. Бойко, Тис, Михайлюк (П. Олійник, 77), Човганюк, В. Шевчук, Ю. Грицюк, Валовський, Барик (Гавриш, 84), Філіппов, І. Білик. "Карпати": Маленевич, Кузьо, М. Лесів, Н. Богаткін, Курец, Іванків, Я. Демків, Кладько, Івасів (Форович, 75), Халацький, Ром. Дяків. Попередження: Михайлюк - Іванків. Арбітри - Синишин, Острижнюк і Заліський (Івано-Франківськ). 400 глядачів.

"Нафтовик" Долина - "Покуття-Євромодуль" Снятин - 3:0 (Гутник, 45, 90+1, Медвідь, 58). "Нафтовик": Смоляр, Н. Громоляк, М. Гошовський, Грицак, Пастух, Сосєнков, Петрик (Ференц, 61), Паньків, Івахнюк, Гутник, Медвідь. "Покуття": Федоров, С. Гаврилюк, Вас. Плехтяк, Лазарук, Краєвський, Вол. Плехтяк, Романюк, Миронюк, Ориджук, Говдаш, Д. Гнатюк. Попередження: Вас. Плехтяк, Краєвський (П). Арбітри - Луцький (Івано-Франківськ), Юрчишин і Добрянський (Калуш). 500 глядачів.

"Галичина" Івано-Франківськ - "Ніка-Івано-Франківськ" - 1:1 (Самойліч, 30 - Голей, 61). "Галичина": Хомин, О. Федорюк, Воробець, Бойченюк, В. Федорюк (Хавлюк, 61), Хомик (Амброзяк, 90+3), Кудляк, Дорош (Кукурудз, 75), Самойліч (Яценко, 88), Сем'янчук, Деренюк. "Ніка": Вульчин, Голей, Солоненко, Чопик, Лаврук, Дербах, А. Вацеба, Комар, Ю. Шпирка (А. Слободян, 60), Метенька, Волок. Попередження: О. Федорюк, Воробець, Кудляк - Чопик. Арбітри - Романюк і Остапчук (Івано-Франківськ), М. Гудима (Обертин). 200 глядачів.

"Тепловик-ДЮСШ №3" Івано-Франківськ - "Дністер" - 3:2 (Н. Гуменюк, 19, 46, Скакун, 39 - Худобяк, 52, Курташ, 65). "Тепловик": Кучера, Оринчак, Городецький, Гук, Самочко, Н. Гуменюк (Ступницький, 90+3), Я. Вацеба, Легкий, Грона (Ю. Іванишин, 90+2), Скакун (Ю. Павлів, 77), Якібчук. "Дністер": Бахтіяров (Русак, 53), Данів, Гаврилишин, Белей, Прокоп, Худобяк, Ю. Вовчук, Курташ, Томин, Гаврон, Я. Вовчук. Попередження: Я. Вацеба, Гук, Городецький, Якібчук, Скакун - Томин, Гаврилишин. Арбітри - Лаврів (Івано-Франківськ), Барко (Голинь), Черпак (Калуш). 300 глядачів.

"Придністров'я" Тлумач - "Оскар" Підгір'я - 0:2 (Мотуз, 33, 52). "Придністров'я": Борсук, Денищук, Калитка, Француз, Красій, М. Слободян, Качан, Щербина, В. Олійник (Бигар, 46), Вікарюк, Гундяк (Гогіль, 90+1). "Оскар": Макогон, Долотко, Лазорик, Гребінський, Ю. Іванишин (Канюк, 81), Герин (Н. Бочкур, 85), Стоцький (І. Ципердюк, 46), Вік. Данищук, Вірстюк (Онуфрак, 46), Цимбалістий (Дмитрів, 82), Мотуз (Дидич, 71). Попередження: М. Слободян, Денищук, Калитка - Лазорик, Стоцький, Онуфрак, Вік. Данищук. Арбітри - Паньків (Долина), Гузоватий (Калуш), Рибчак (Сваричів). 400 глядачів. 

"Гуцульщина" Косів - "Карпати" Брошнів-Осада - 0:5 (Кузьмин, 37, Барановський, 56, Р. Романишин, 71, Боришкевич, 78, В. Христонько, 81). "Гуцульщина": Слижук, М. Іваха, Кулешір, Андріюк, Косович, Чупіль, Головецький, А. Іваха (Мосейчук, 69), Андрусяк (Хрущ, 77), Палій (Будзуляк, 61), Боднарук. "Карпати": Атаманчук, Перепічка, Покачайло, Кащій (Костів, 57), Барановський, Боришкевич, Кузьмин (В. Христонько, 62), Ляхович, О. Локатир, Ю. Христонько (Яворський, 46), Р. Романишин (Дранчук, 79). Попередження: Косович, Андріюк, Будзуляк - БоришкевичАрбітри - Дебенко, Маланюк і Колюшко (Івано-Франківськ). 200 глядачів.

"Карпати" Коломия - вільні від гри

 
  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Оскар" Підгір'я 14 11 1 2 44-10 34
2 "Карпати" Коломия 14 10 2 2 39-12 32
3 "Карпати" Брошнів-Осада 14 9 2 3 37-15 29
4 ФК "Калуш" 14 8 4 2 18-10 28
5 "Придністров'я" Тлумач 14 8 1 5 30-21 25
6 "Ніка-Івано-Франківськ" 14 7 2 5 19-16 23
7 "Дністер" Галич 14 6 5 3 26-20 23
8 ФК "Турка" 14 6 2 6 16-23 20
9 "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Франківськ 14 5 3 6 17-19 18
10 "Галичина" Ів.-Франківськ 14 4 4 6 21-29 16
12 "Пробій" Городенка 14 3 5 6 16-29 14
13 "Нафтовик" Долина 14 4 1 9 19-21 13
14 "Покуття-Євромодуль" Снятин 14 3 3 8 8-30 12
14 "Карпати" Болехів 14 3 1 10 16-27 10
15 "Гуцульщина" Косів 14 0 0 14 3-47 0

Бомбардири: Цимбалістий ("Оскар") і Худобяк ("Дністер") - по 12, Кузьмин і Р. Романишин ("Карпати" Б-О), Федорович ("Карпати" К) - по 8 голів, А. Ковальчук ("Карпати" К) - 7, Р. Барчук ("Галичина"), Боришкевич ("Карпати" Б-О), П. Дмитрів і Мотуз ("Оскар"), Свірідов ("Карпати" К) - по 6 голів.

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 10 тур
"Північ"

"Лімниця" Перегінське - "Бескид" Надвірна - 2:2 (Пуляк, 4, 40 - Давидюк, 85, 90+2)
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Колос" Братківці - 1:0 (Д. Третяк, 11)
ФК "Битків" - "Енергія" Бурштин - 2:2 (Дитко, 31, Блонський, 50 - Бесага, 19, Купчев, 33-п.)
"Медик-Краснопіль" Солотвин - "Вихор" Ямниця - 0:0

Становище команд
                                І    В    Н    П     М     О
"Енергія"                  10  8    1    1    20-9   25
"Медик-Краснопіль"  10  6    3    1    18-6   21
"Вихор"                     10  5    2    3    18-15  17
"Бескид"                   10  5    1    4    15-15  16
ФК "Битків"               10  4    2    4    21-21  14
"Колос"                     10  2    2    6    5-12     8
"Дністер-Рітас"          10  2    1    7    18-32   7
"Лімниця"                  10  1    2    7    11-16   5

Бомбардир: А. Мельничук ("Медик-Краснопіль") - 8, Давидюк ("Бескид"), І. Максим'юк (ФК "Битків"), Д. Третяк ("Дністер-Рітас") і Купчев ("Енергія") - по 7, Пуляк ("Лімниця") - 6 голів. 

"Південь"
ФК "П`ядики" - ФК "Гвіздець" - 1:2 (Волощук, 40 - Гайдичук, 80, Матійчук, 90+2)
ФК "Обертин" - "Чайка" Вільхівці - 0:3 (Гурак, 79, 83, 90+3)
"Прут" Делятин - "Черемош" Верховина - 0:2 (Коржук, 21, 66)
"Нептун" Заболотів - вільний від гри

Становище команд
                      І    В    Н    П      М     О
ФК "Гвіздець" 8   6    2    0    16-6   20
"Чайка"           9    4    3    2    26-13  15
"Нептун"         8    4    3    1    12-6   15
"Черемош"      9    4    3    2    13-12  15
ФК "П`ядики"  9    2    3    4    21-22   9
"Прут"             8    2    1    5    12-16  7
ФК "Обертин"  9    0    1    8    5-30   1

Бомбардир: Гурак ("Чайка") - 11Шарморецький (ФК "П'ядики") - 9, Гайдичук (ФК "Гвіздець") - 7 голів.

БРАМКИ

Переглядів: 514 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: