Головна » 2013 » Червень » 21 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 23 червня. Анонс
10:21
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 23 червня. Анонс
Пропонуємо анонс чергових матчів обласного чемпіонату (результати особистих зустрічей за період 2003-12 рр.). Першими вказано результати матчів на полях господарів туру. 

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 11 тур

"Карпати" Яремче - "Гал-Вапно-Енергетик":   2 матчі: +1=1-0, м'ячі - 4:3   

2012 р. - 2:2 і 2:1

"Сокіл" - "Придністров'я":   8 матчів: +2=1-5, м'ячі - 7:28    

2009 р. - 2:1 і 2:4   2010 р. - 1:1 і 0:4   2011 р. - 0:4 і 0:10   2012 р. - 0:3 і 2:1

"Гуцульщина" - "Ніка-Тепловик":   4 матчів: +1=0-3, м'ячі - 3:8 

2008 р. - 1:3 і 1:3   2012 р. - 0:2 і 1:0

ФК "Снятин" - "Кроно-Карпати":   4 матчі: +0=3-1, м'ячі - 1:2 

2011 р. - 0:1 і 0:0   2012 р. - 1:1 і 0:0

"Нафтовик" - ФК "Калуш":  6 матчів: +2=1-3, м'ячі - 8:8  

2009 р. - 1:3 і 1:2    2010 р. - 6:2 і +:-   2012 р. - 0:0 і 0:1 

 "Карпати" Коломия - "Славія" - не зустрічалися 

"Газовик" - вільний від гри

Становище команд

                              І   В  Н  П     М     О  
«Кроно-Карпати»    9   7  1  1  28-8    22
«Карпати» Коломия 9   7  1  1  25-8    22 
«Газовик»               10 7  1  2  22-11  22
«Карпати» Яремче   9  5  2  2  20-11   17
«Славія»                9  4  3  2  14-11   15  
«Ніка-Тепловик»     9  4  1  4  16-15   13 
«Нафтовик»            9  4  0  5  11-15   12 
ФК «Снятин»           9  3  2  4  10-9    11
«Гал-Вапно-
Енергетик»             10  3  2  5  26-26  11 
«Придністров’я»      9  3  2  4  15-17   11
«Гуцульщина»        9  3  1  5  12-19   10  
ФК «Калуш»            9  2  0  7  6-18     6 
«Сокіл» У               10  0  0  10  0-38   0

Бомбардири: Р. Волошинович ("Кроно-Карпати") - 11, Ромаш ("Гуцульщина") - 8, Худобяк ("Гал-Вапно-Енергетик") - 7,  Овчар ("Карпати" Яремче) - 6, Метенька ("Карпати" Яремче), Цимбалістий ("Кроно-Карпати") і Олійник ("Карпати" Коломия) - по 5 голів.

Дискваліфіковані: А. Король (ФК "Калуш"), Р. Руснак ("Газовик").

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга

"Північ"
 "Дністер-Рітас" Побережжя - "Краснопіль" Солотвин
"Енергія" Бурштин - "Сокіл" Павлівка
"Карпати" Болехів - ФК "Битків"
"Граніт" Тлумач - "Вихор" Ямниця  

Становище команд

                              І  В Н  П    М    О 
«Сокіл» П               7  5  2  0  14-4 17 
«Енергія»               7  4  2  1  14-8  14
«Краснопіль»         7  4  2  1  11-6  14 
«Вихор»                7  4  0  3  16-10 12 
ФК «Битків»           7  3  2  2  10-8  11
«Граніт»                 7  2  1  4  9-12   7 
«Карпати» Болехів 7  1  0  6  4-17   3
«Дністер-Рітас»       7  0  1  6  2-15  1

Бомбардири: Крикунов (ФК "Битків"), Шайбан ("Сокіл" П) і Щербина ("Граніт") - по 5, Стефанишин ("Краснопіль") - 4 голи. 

Дискваліфіковані: Косило (ФК "Битків"), Малендевич ("Карпати" Болехів), Шаламов ("Дністер-Рітас").

"Південь"
 "Пробій" Городенка - ФК "Обертин"
"Карпати" Печеніжин - "Прут" Делятин
"Нептун" Заболотів - ФК "Турка"
ФК "Гвіздець" - "Карпати" Кути

Становище команд

                                  І  В  Н  П  М      О
«Карпати» Кути          7  5  2  0  13-0  17 
«Карпати» Печеніжин 8  4  2  2  17-7  14
ФК «Турка»               7  4  2  1  10-4   14 
ФК «Гвіздець»           7  4  1  2  11-10 13 
«Пробій»                   7  3  2  2  7-6     11
«Нептун»                   7  2  1  4  12-15  7 
«Прут»                      7  0  3  4  1-7      3
ФК «Обертин»           8  0  1  7  5-27     1

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 10, Корнута ("Карпати" К) - 5, Шарморецький (ФК "Турка") - 4 голи.

Дискваліфіковані: відсутні.

Переглядів: 409 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: