Головна » 2014 » Червень » 23 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 22 червня
09:00
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 22 червня

Фрагмент матчу "Кроно-Карпати" - "Покуття-Євромодуль". Фото - Петро Белей 

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 8 тур
"Кроно-Карпати" Брошнів-Осада - "Покуття-Євромодуль" Снятин - 6:0 (Януш, 26, 33, Кушецький, 59, 81, Р. Романишин, 67, Перепічка, 80). Нереалізований пенальті: Кушецький, 80 (К). Попередження: Голей (П). Арбітр - Дем'янчук (Ів.Франківськ)
ФК "Перегінське" - "Карпати" Коломия - 2:0 (Т. Мельничук, 19, Корнута, 22). Попередження: Веприк (К). Арбітр - Лаврів (Ів.-Франківськ)
"Нафтовик" Долина - "Гал-Вапно" Галич - 0:4 (Н. Данів, 12, Цимбалістий, 16, Худобяк, 42, 67). Попередження: Паращій - Войтків, Гуменюк. Арбітр - Музика (Рогатин)
"Ніка-Івано-Франківськ" - "Славія" Отинія - 2:1 (Р. Барчук, 23-п., 80 - Лящовський, 85). Попередження: Атаманюк, Ю. Шпирка, Р. Барчук - Космірак, Лаврук. Арбітр - Паньків (Долина)
ФК "Турка" - "Придністров'я" Тлумач - 2:2 (Блащук, 28, Цибульський, 90+1 - Сем'янчук, 61, Б. Павлюк, 66). Нереалізований пенальті: Маковійчук, 14 (Т). Попередження: Блонський - Калитка, Семенчук. Арбітр - Крашенінніков (Калуш)
ФК "Калуш" - вільний від гри

  Становище команд -І - -В - - Н - - П - -  М - - О-
1 "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада 7 7 0 0 23-3 21
2 "Покуття-Євромодуль" Снятин 8 4 2 2 11-13 14
3 "Придністров'я" Тлумач 8 3 3 2 14-10 12
4 ФК "Перегінське" Перегінське 7 3 2 2 6-2 11
5 ФК "Турка" Турка 7 2 3 2 10-9 9
6 "Карпати" Коломия 7 2 3 2 9-8 9
7 ФК "Калуш" Калуш 7 2 2 3 6-11 8
8 "Нафтовик" Долина 8 2 2 4 8-18 8
9 "Гал-Вапно" Галич 7 2 1 4 12-11 7
10 "Ніка-Івано-Франківськ" 7 1 1 5 7-15 4
11 "Славія" Отинія 7 0 3 4 6-12 3

Бомбардири: Кушецький і Р. Романишин ("Кроно-Карпати"), Цимбалістий ("Гал-Вапно") - по 5, Р. Барчук ("Ніка-Івано-Франківськ") - 4, Блащук (ФК "Турка"), Веприк ("Карпати" К), Сем'янчук ("Придністров'я"), Худобяк ("Гал-Вапно") і Януш ("Кроно-Карпати") - по 3 голи.

9 тур. 29 червня (неділя)
ФК "Калуш" - "Нафтовик" 
"Гал-Вапно" - ФК "Перегінське"
"Карпати" Коломия - "Ніка-Івано-Франківськ"
"Славія" - ФК "Турка"
"Придністров`я" - "Кроно-Карпати"
"Покуття-Євромодуль" - вільне від гри

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 8 тур

"Північ"
«Дністер-Рітас» Побережжя - «Колос» Братківці - 1:2 (О. Гнатишин, 25 - Н. Бочкур, 37, Фодчук, 90+3). Попередження: Крижанівський - Ружанський, Салига, М. Василишин. Арбітр - Липко (Городенка)
«Вихор» Ямниця - «Медик-Краснопіль» Солотвин - 2:4 (Т. Іваночко, 81, 85 - Продан, 30, 57, М. Ткачук, 48, Косович, 63). Попередження: Н. Іваночко - Логажевський, Ковалів, Букатюк. Арбітр - Дмитрук (Ів.-Франківськ)
«Енергія» Бурштин - «Лімниця» Перегінське - 1:0 (Т. Гриців, 51). Попередження: Р. Кулик, Т. Гриців - Лисяк. Арбітр - Савка (Калуш)
«Карпати» Болехів - вільні від гри

Cтановище команд
                          І  В  Н  П   М   О
"Карпати" Б        6  6  0  0  24-1  18

"Енергія"            7  3  2  2  11-7  11
"Колос"              7  3  2  2  11-15  11 
"Медик-Красноп." 7  3  1  3  13-9  10  
"Вихор"              7  2  2  3  11-11  8 
"Дністер-Рітас"   7  2  1  4  6-13  7
"Лімниця"           7  1  0  6  4-24  3

Бомбардири: Халацький ("Карпати" Б) і Купчев ("Енергія") - по 6, Продан ("Медик-Краснопіль") - 5, Богаткін і Вігак ("Карпати" Б),  Т. Іваночко ("Вихор"), С. Українець ("Колос"), Роже Тібо ("Медик-Краснопіль") - по 3 голи.

"Південь" 
ФК «Гвіздець» - ФК «П’ядики» - матч зупинено на 38 хв. за рахунку 0:0 
«Прут» Делятин - ФК «Битків» - 2:1 (Виксюк, 1, Мигалюк, 52 - Крикунов, 84-п.). Попередження: Мигалюк (П). Арбітр - Остапчук (Ів.-Франківськ)
«Тепловик» Івано-Франківськ - ФК «Обертин» - 3:1 (Красій, 41, Шпільчак, 53, 88 - Рост. Големба, 80). Попередження: С. Яцик (О). Арбітр - Геник (Коломия)
«Каменяр» Серафинці - "Чайка" Вільхівці - 1:0 (В. Борисевич, 32). Попередження: Михайлюк - П. Мандич, М. Музика, Ю. Тарас. Арбітр - Луцький (Ів.-Франківськ)

Cтановище команд
                          І  В  Н  П  М  О
"Тепловик"         8  6  1  1  17-2  19 
ФК "Битків"        8  5  1  2  15-9  16
"Прут"                8  5  0  3  12-9  15 
"Каменяр"          8  5  0  3  9-6  15
ФК "Гвіздець"    7  3  2  2  11-7  11
"Чайка"              8  2  1  5  11-15  7
ФК "П'ядики"      7  1  1  5  6-16  4 
ФК "Обертин"     8  1  0  7  6-23  3

Бомбардири: Крикунов (ФК "Битків") - 5, Білінкевич ("Прут"), Рогів (ФК "Битків"), А. Стецьків і Щеглюк ("Чайка"), Ступницький ("Тепловик") - по 4, Глумик (ФК "Гвіздець"), І. Максимюк (ФК "Битків") і Ю. Павлів ("Тепловик") - по 3 голи.

БРАМКИ
 

Переглядів: 351 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: