Головна » 2013 » Серпень » 30 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 1 вересня. Анонс
10:40
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 1 вересня. Анонс
Чемпіонат Івано-Франківщини. 18 тур
 
"Карпати" Коломия - "Нафтовик" (матч першого кола - 0:1) 
"Гуцульщина" - ФК "Снятин" (2:2) 
"Карпати" Яремче - "Сокіл" Угринів (7:0) 
"Гал-Вапно-Енергетик" - "Газовик" (2:3) 
"Ніка-Тепловик" - "Придністров'я" (1:3)
Матч "Славія" - "Кроно-Карпати" відбувся 28 серпня (2:2, матч першого кола - 1:4). 

Про стосунки команд у попередніх сезонах можна довідатися тут.

Становище команд 
                              І    В  Н  П    М      О  
«Карпати» Коломия 16  12 2  2  47-13  38
«Газовик»               15  12 1  2  35-13  37
«Кроно-Карпати»    16  11 4  2  40-14  37
«Ніка-Тепловик»     15  9  1  5  33-24  28
«Придністров’я»      16  6  4  6  30-25  22
«Карпати» Яремче   15  6  3  6  26-26  21
«Нафтовик»            15  6  2  7  17-19  20
«Славія»                 16  5  5  6  26-29  20
«Гал-Вапно-
Енергетик»             16  4  6  6  35-34  18
«Гуцульщина»        16  5  1  10  38-33  16
ФК «Калуш»            16  5  1  10  14-25  16
ФК «Снятин»           15  4  4  7  19-16  16
«Сокіл» У               16  0  0  16  1-90   0

Бомбардири: Ромаш ("Гуцульщина") - 20, Р. Волошинович ("Кроно-Карпати") - 13, Худобяк ("Гал-Вапно-Енергетик") - 10, Б. Павлюк ("Ніка-Тепловик") - по 9, А. Олійник ("Карпати" К/"Гуцульщина") і Фірсов ("Придністров'я") - по 8, Веприк ("Карпати" К), О. Микуляк ("Газовик"), Овчар ("Карпати" Я) і Брікнер ("Ніка-Тепловик") - по 7 голів.

Дискваліфіковані: І. Гуменяк ("Придністров'я"), А. Луцик ("Карпати" К), Лящовський ("Славія").

Першість Івано-Франківщини. 14 тур

Північ
"Карпати" Кути - "Нептун"  
ФК "Гвіздець" - ФК "Обертин"
ФК "Турка" - "Карпати" П
"Прут" - "Пробій"

Становище команд
                            І    В  Н  П    М      О
«Сокіл» П             13  10  3  0  33-9   33
«Енергія»              13  7  3  3  24-17  24
«Краснопіль»        13  7  3  3  19-13  24
ФК «Битків»          13  7  2  4  26-17  23
«Вихор»                13  5  2  6  28-21  17
«Граніт»                13  3  4  6  18-24  13 
«Карпати» Болехів 13  4  0  9  21-31  12
«Дністер-Рітас»      13  0  1  12  5-42   1

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 10, Корнута і Топчевський ("Карпати" К), Томашевський (ФК "Гвіздець") - по 7, Скибінський ("Карпати" П) і Мироняк ("Нептун") - по 6 голів.

Дискваліфікований: Михайлищук (ФК "Гвіздець").

Південь
"Вихор" - "Карпати" Печеніжин  
ФК "Битків" - "Енергія"  
"Сокіл" Павлівка - "Дністер-Рітас"  
"Граніт" - "Краснопіль"

Становище команд
                                  І   В  Н  П   М      О
«Карпати» Кути          13  9  4  0  24-4   31
«Нептун»                    13  8  1  4  22-21  25
ФК «Турка»                13  7  4  2  21-10  25
«Карпати» Печеніжин  13  7  2  4  26-11  23
ФК «Гвіздець»            13  5  3  5  22-25  18
«Пробій»                    13  5  2  6  12-12  17 (знято)
 
ФК «Обертин»            13  1  1  11  9-34   4
«Прут»                       13  0  4  9  3-22     4

Бомбардири: Крикунов (ФК "Битків") - 10, Шайбан ("Сокіл" П) - 8, Турчанський ("Сокіл" П) - 7, Щербина ("Граніт"), Стефанишин ("Краснопіль"), Іваночко ("Сокіл" П), Бибик ("Вихор") і Т. Гриців ("Енергія") - по 6.

Дискваліфіковані: Ю. Балагурак ("Сокіл" П), Р. Іванків ("Карпати" Б), Кабат ("Сокіл" П).

2 етап (1-8 місця)

Становище команд

                      І  В  Н  П   М     О   
"Сокіл" П        6  5  1  0  15-3  16
"Карпати" К    5  3  2  0  5-2    11
"Краснопіль"   6  2  1  3  7-9    7
ФК "Турка"     5  2  1  2  6-8    7
"Нептун"         5  2  0  3  7-10  6
ФК "Битків"     5  1  2  2  5-8    5
"Карпати" П    5  1  1  3  8-6    4
"Енергія"         5  0  2  3  3-10  2
Переглядів: 390 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: