Головна » 2013 » Травень » 20 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 19 травня. Протоколи, таблиці, бомбардири, дискваліфіковані, наступні матчі
23:00
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 19 травня. Протоколи, таблиці, бомбардири, дискваліфіковані, наступні матчі
Епізод матчу "Ніка-Тепловик" - "Газовик". У грі "газовик" Олександр Микуляк (№9) і воротар господарів Андрій Вандзіляк. Фото - "Брамки".

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 6 тур

"Гуцульщина" Косів - "Нафтовик" Долина - 2:1 (1:0)
Голи: Коржук, 38, Демків, 54-авт. - А. Драган, 73).
Нереалізований пенальті: Щеглюк, 89.
"Гуцульщина": Бахтіяров, Боднарук, Місько, Д. Ганущак, Андріюк, Роже Тібо, Савин, Тодорак (Будзуляк, 55), Коржук (Москалюк, 75), Ільїн (Балагурак, 90), Ромаш.
"Нафтовик": Локатир, Моголівський, Шатковський (Демків, 11), А. Громоляк, А. Драган, Р. Романишин (Паньків, 6, Салаш, 66), Ю. Іванишин, Ільницький (Щеглюк, 46), Паращій, Данів, І. Грицак.
Попередження: Місько, Боднарук - Демків, А. Громоляк.
Арбітр - Музика (Рогатин). 400 глядачів.
Юнаки - 0:6. 

"Ніка-Тепловик" Івано-Франківськ - "Газовик" Богородчани - 0:3 (0:2)
Голи: Микуляк, 10-п., Боришкевич, 21, В. Барчук, 56. 
"Ніка-Тепловик": Вандзіляк, М. Слободян, Гаврилишин (Бутрак, 65), Шпирка (Самочко, 41), Сем'янчук, Рибатчин (Федорюк, 71), Кудляк (Дорош, 59), Борисевич, Конкольняк, Брікнер, Б. Павлюк (Ступницький, 77).
"Газовик": Макогон, Маковійчук, Т. Мельничук (Канюк, 46), В. Барчук, Р. Руснак, Вірстюк, Стоцький (Клебан, 69), Долотко, Боришкевич, Микуляк (Вікарюк, 58), Мотуз (І. Павлюк, 75).
Попередження: Гаврилишин, Борисевич, Дорош - Т. Мельничук, Стоцький, В. Барчук.
Вилучення: Борисевич, 31 (2 ж. к.) - В. Барчук, 61 (2 ж. к.). 
Арбітр - Салаш (Калуш). 500 глядачів.
Юнаки - 2:2. 

ФК "Калуш" - "Кроно-Карпати" Брошнів-Осада - 0:2 (0:1) 
Голи: Р. Волошинович, 21, Цимбалістий, 64.
"Калуш": Кузів, О. Боднар, Олевич, Т. Ковальчук, Яловий, Я. Микуляк, Савчин, Ю. Павлів (Антоник, 80), А. Король (Коско, 52), Гутник, О. Мельник.
"Кроно-Карпати": Атаманчук (Дранчук, 88), Перепічка, З. Волошинович, Ляхович (Качур, 82), Крохмалюк (Цимбалістий, 50), Покачайло, Белей (Барановський, 77), Блажко (Джус, 73), Кушецький, Яворський (Качак, 85), Р. Волошинович (Курташ, 62). 
Попередження: Т. Ковальчук, О. Мельник - Покачайло.
Вилучення: Джус, 90+1 (удар суперника рукою). 
Арбітр - Синишин (Ів.-Франківськ). 500 глядачів.
Юнаки - 0:1.

"Карпати" Яремче - ФК "Снятин" - 1:0 (0:0)
Гол: І. Ципердюк, 89.
"Карпати": Вульчин, Третяк, Кащій, Гапончук, Солоненко, Чопик, Т. Бойко, Є. Слободян (Бойченюк, 46), Овчар, І. Ципердюк, Метенька (Комар, 90).
"Снятин": Федоров, Плехтяк, Гарасим'як, С. Гаврилюк, Скибінський, Кондратко (Довбенчук, 80), Шовгенюк, Москалик, Пержун (Малярчук, 73), Лукинюк, Головачук.
Попередження: Солоненко, Кащій -  Москалик, Лукинюк.
Арбітр - Колюшко (Ів.-Франківськ). 300 глядачів.
Юнаки - 0:0.

"Славія" Отинія - "Придністров'я" Тлумач - 1:0 (0:0)
Гол: Лящовський, 61.
"Славія": Хомин, Галян, Волошенюк, Блонський (Петрук, 51), Ю. Іванишин, Филипів, Сенич (Юркевич, 71), Бриндзей, І. Максим'юк, Лящовський, Гаврон (Іванців, 59). 
"Придністров'я": Гавадзюк, Синишин, Семчій, Шифир, І. Гуменяк, Сікач, Нагірний (Калитка, 68), Єжижанський (Фірсов, 40), Уграк, Семенчук, Колесник (Д. Гуменяк, 74).
Попередження: І. Максим'юк, Петрук - Синишин.
Арбітр - Романюк (Ів.-Франківськ). 350 глядачів.
Юнаки - 2:0.

"Гал-Вапно-Енергетик" Галич - "Сокіл" Угринів - 7:0 (3:0). Бурштин 
Голи: Гуменюк, 20, Худобяк, 31, А. Луцик, 39, Ю. Вовчук, 57, Чернов, 63, 83, Царук, 90+2.
"Гал-Вапно-Енергетик": Вислобіцький (Федорняк, 69), Н. Драган (Баранович, 63), Басюк, А. Луцик, Деренюк, Царук, Кицька, Гуменюк (Бесага, 57), Чернов, Я. Вовчук (Рудницький, 60), Худобяк (Ю. Вовчук, 46). 
"Сокіл": Кернякевич, Сорока, Яценко, Фітковський, Довганич, Птіцин, Бездєнєжних, Шайкін, Саїк, Гомба, Лучків.
Попередження: Н. Драган - Саїк.
Арбітр - Соколов (Ів.-Франківськ). 300 глядачів.
Юнаки - 6:1.

"Карпати" Коломия - вільна від гри.

Становище команд
                                  І В Н П   М      О
«Газовик»                   5 3 1 1  12-6  10
«Кроно-Карпати»         5 3 1 1  10-4  10
«Гуцульщина»             5 3 1 1  8-6    10
«Нафтовик»                 4 3 0 1  5-2     9
«Карпати» К
оломия      4 3 0 1  5-2     9
«Карпати» Яремче        5 2 2 1 13-6    8
«Ніка-Тепловик»          5 2 1 2  9-9     7
«Придністров’я»           5 2 1 2  8-8     7
«Славія»                      4 2 1 1  4-5     7
«Гал-Вапно-Енергетик» 5 1 1 3  14-11 4
ФК «Калуш»                 4 1 0 3  4-10   3
ФК «Снятин»                4 0 1 3  3-6     1
«Сокіл» У                     5 0 0 5  0-20   0

Бомбардири: Ромаш ("Гуцульщина") - 5, Метенька, Овчар,  І. Ципердюк  (усі - "Карпати" Я), О. Микуляк ("Газовик"), Цимбалістий ("Кроно-Карпати") - по 4 голи.  

Дискваліфіковані: В. Барчук ("Газовик"), Борисевич ("Ніка-Тепловик"), Воробець ("Гал-Вапно-Енергетик"), Джус ("Кроно-Карпати"), Місько ("Гуцульщина").

Анонс. 7 тур (26 травня): "Карпати" Коломия - "Гуцульщина", "Нафтовик" - "Карпати" Яремче, ФК "Снятин" - "Гал-Вапно-Енергетик", "Сокіл" У - "Ніка-Тепловик", "Газовик" - "Славія", "Придністров'я" - ФК "Калуш".


Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. 4 тур

"Північ"
ФК "Битків" - "Сокіл" Павлівка - 1:3
(Крикунов, 62-п. - Підвисоцький, 3, Іваночко, 7, Шайбан, 45). Вилучення: Турчанський, 70 (С, 2 ж. к.). Юнаки - 7:0.
"Вихор" Ямниця - "Краснопіль" Солотвин - 1:2 (Дем'яник, 87 - Продан, 11, Стефанишин, 50). Юнаки - 0:3.
"Карпати" Болехів - "Дністер-Рітас" Побережжя - 2:0 (Халацький, 37, Вігак, 42). Юнаки - 0:0.
"Граніт" Тлумач - "Енергія" Бурштин - 2:3 (Щербина, 6, 66-п. - Торган, 55, 63, Т. Гриців, 57). Юнаки - 1:1.

Становище команд
                            І В Н П   М   О
«Краснопіль»        4 4 0 0  8-2  12
«Сокіл» П             4 3 1 0  8-2  10
«Енергія»              4 2 1 1  7-5  7
ФК «Битків»          4 2 0 2  7-6  6
«Вихор»               4 2 0 2  6-6  6
«Граніт»                4 1 0 3  6-7  3 
«Карпати» Болехів 4 1 0 3  2-7 3
«Дністер-Рітас»      4 0 0 4  0-9  0 

Бомбардири: Крикунов ("Битків") і Щербина ("Граніт") - по 4, Стефанишин ("Краснопіль") і Шайбан ("Сокіл" П) - по 3 голи.

Дискваліфікований: Турчанський ("Сокіл" П).

Анонс. 5 тур (26 травня): "Енергія" - "Карпати" Б, "Дністер-Рітас" - "Вихор", "Краснопіль" - ФК "Битків", "Сокіл" П - "Граніт".

"Південь"
ФК "Турка" - "Прут" Делятин - 0:0. Юнаки - 1:2.
"Карпати" Кути - ФК "Обертин" - 6:0 (Топчевський, 2-п., Корнута, 16, 35, 44, О. Руснак, 50, Іваха, 69). Юнаки - 5:2.
"Нептун" Заболотів - "Пробій" Городенка - 2:3 (Мироняк, 12-п., 49-п. - Осадчук, 6, І. Білик, 75, 84). Юнаки - 0:1.
ФК "Гвіздець" - "Карпати" Печеніжин - 1:0 (Коновалик, 40). Вилучення: Скибінський, 89 (К, 2 ж. к.), Рябий, 90 (К). Юнаки - 4:0.

Становище команд
                                  І В Н П   М    О
«Карпати» Кути          4 4 0 0  12-0  12
«Карпати» Печеніжин 4 2 1 1  8-5    7
ФК «Турка»               4 2 1 1  5-3    7 
«Нептун»                   4 2 0 2  9-7    6
«Пробій»                   4 2 0 2  6-6    6 
ФК «Гвіздець»           4 2 0 2  2-6   6
«Прут»                       4 0 2 2  0-4   2
ФК «Обертин»            4 0 0 4  5-16  0 

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) і Корнута ("Карпати" К) - по 5, Лилик ("Нептун"), Гавриш ("Пробій") і Топчевський ("Карпати" К) - по 3 голи.

Дискваліфікований: Рябий ("Карпати" П).

Анонс. 5 тур (26 травня): "Карпати" Печеніжин - "Нептун", "Пробій" - "Карпати" Кути, ФК "Обертин" - ФК "Турка", "Прут" - ФК "Гвіздець".
Переглядів: 658 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
Панове з БрамОк, в чому справа з показниками ФК "Славія"? У нас нічия з МФК "Ніка-Тепловик", перемоги над ФК "Калуш" та "Придністров'я" і поразка від "Кроно-Карпати". Ви пишете про 1 перемогу, 2 поразки і 1 нічию, а по факту 2 перемоги і 1 поразка, і 1 нічия.

Може виправите помилку?

2  
Виправили.

Ім`я *:
Email *:
Код *: