Головна » 2015 » Вересень » 18 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 19-20 вересня
08:25
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 19-20 вересня

Через старт Кубка регіонів ФФУ матчі чергового туру чемпіонату Івано-Франківщини пройдуть у два етапи: два матчі відбудуться в неділю, решта - у середу, 23 вересня.   

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 23 тур  

"Оскар" Підгір'я - "Карпати" Болехів (1 гра: +1=0-0, м'ячі - 2:0)

Сезон Підгір'я Болехів
2015   І. "Карпати" - "Оскар" - 0:2 (Цимбалістий, 40, Ю. Іванишин, 89)

 

"Галичина-Бескид" Івано-Франківськ - "Гуцульщина" Косів (1 гра: +1=0-0, м'ячі - 1:0)

Сезон Надвірна Косів
2015   І. "Гуцульщина" - "Галичина" - 0:1 (Самойліч, 90)

 

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Оскар" Підгір'я 21 17 2 2 61-11 53
2 "Карпати" Коломия 21 14 4 3 60-20 46
3 "Карпати" Брошнів-Осада 20 12 4 4 45-17 40
4 "Дністер" Галич 21 11 6 4 44-28 39
5 ФК "Калуш" 21 11 6 4 24-19 39
6 "Придністров'я" Тлумач 20 11 2 7 42-32 35
7 "Ніка-Івано-Франківськ" 21 10 4 7 31-25 34
8 ФК "Турка" 20 8 3 9 22-30 27
9 "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Франківськ 20 7 5 8 30-28 26
10 "Пробій" Городенка 21 5 6 10 24-45 21
11 "Покуття-Євромодуль" Снятин 20 5 5 10 12-37 20
12 "Галичина-Бескид" Ів.-Франківськ 19 4 6 9 22-36 18
13 "Нафтовик" Долина 20 5 2 13 24-39 17
14 "Карпати" Болехів 20 4 2 14 24-40 14
15 "Гуцульщина" Косів 21 0 1 20 5-64 1

Бомбардири: Цимбалістий ("Оскар") і Федорович ("Карпати" К) - по 13, Худобяк ("Дністер"), Р. Барчук ("Галичина"/"Дністер") і А. Ковальчук ("Карпати" К) - по 12, Р. Романишин ("Карпати" Б-О) - 11, Кузьмин ("Карпати" Б-О), Дмитрів ("Оскар"), Оринчак ("Тепловик"-ДЮСШ-3) і Уграк ("Карпати" К) - по 9, Свірідов ("Карпати" Коломия) - 8 голів.

Дискваліфіковані: Іванків ("Карпати" Б), Я. Вовчук ("Дністер"), А. Громоляк ("Карпати" Б-О), Комар ("Ніка-Івано-Франківськ"), Лаврінок (ФК "Калуш"), Сопилюк (ФК "Турка"), Француз ("Придністров`я")

23 тур. 23 вересня (середа)
"Придністров`я" - "Нафтовик"
"ТепловикДЮСШ-3" - "Пробій"
"Карпати" Коломия - "Карпати" Брошнів-Осада
"Ніка-Івано-Франківськ" - "Покуття-Євромодуль" Снятин
"Дністер" Галич - ФК "Турка"
ФК "Калуш" - вільний від гри

Матч-відповідь 1/2 фіналу роіграшу Кубка Івано-Франківщини "Карпати" Коломия - "Дністер", що планувався на 23 вересня, перенесено.  

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. Фінал. 3 тур
1-8 місця
"Енергія" Бурштин - "Чайка" Вільхівці
"Медик-Краснопіль" Солотвин - "Черемош" Верховина
ФК "Гвіздець" - ФК "Битків"
"Вихор" Ямниця - "Нептун" Заболотів

Становище команд

                                І    В    Н    П     М    О
"Нептун"                   2    2    0    0    4-2    6
"Чайка"                    2    1    1    0    4-0    4
"Енергія"                  2    1    1    0    2-1    4
"Черемош"               2    1    0    1    8-5    3
"Вихор"                     2    1    0    1    3-5    3
"Медик-Краснопіль"  2    0    1    1    0-1    1
ФК "Гвіздець"           2    0    1    1    2-4    1
ФК "Битків"               2    0    0    2    6-11   0

Бомбардири: Коржук ("Черемош") - 18, Гурак ("Чайка") - 13, І. Максим'юк (ФК "Битків") -і Давидюк ("Бескид") - по 10, Шарморецький (ФК "П'ядики") і Гайдичук (ФК "Гвіздець") - по 9, Крикунов (ФК "Битків"), А. Мельничук ("Медик-Краснопіль"), Д. Тимчук ("Черемош") і Д. Третяк ("Дністер-Рітас") - по 8 голів.

Дискваліфікований: Бандура (ФК "Битків")

9-11 місця
"Прут" Делятин - ФК "П'ядики"

БРАМКИ

Переглядів: 260 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: