Головна » 2013 » Серпень » 16 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 18 серпня. Анонс
10:10
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 18 серпня. Анонс
Чемпіонат Івано-Франківщини. 16 тур

"Нафтовик" - ФК "Снятин" (матч першого кола - 1:0) 
"Карпати" К - "Сокіл" (2:0) 
"Гуцульщина" - "Газовик" (0:3) 
"Карпати" Я - "Придністров'я" (1:2) 
"Гал-Вапно-Енергетик" - "Кроно-Карпати" (1:3) 
"Ніка-Тепловик" - ФК "Калуш" (6:2) 

Про стосунки команди у попередніх сезонах можна довідатись тут.

Головні "інтриги" туру: 1) скільки м'ячів отримає "Сокіл" в Коломиї; 2) коли здобуде перші очки оновлена "Гуцульщина"; 3) скільки гравців привезе в Бурштин "Кроно-Карпати" (враховуючи дисвкваліфікації З. Волошиновича і Ляховича) і чи вистачить їх зусиль для перемоги над "Гал-Вапном-Енегетиком"; 4) чи відбудеться реванш у Долині. 

Становище команд 
                              І    В  Н  П    М      О  
«Карпати» Коломия 14  11 1  2  36-13  34
«Газовик»               14  11 1  2  33-12  34
«Кроно-Карпати»    14  10 2  2  35-12  32
«Ніка-Тепловик»     13  8  1  4  32-21  25
«Придністров’я»      14  6  3  5  28-22  21
«Нафтовик»            14  6  1  7  17-19  19
«Славія»                 14  5  4  5  24-26  19
«Карпати» Яремче   14  5  3  6  23-24  18
«Гал-Вапно-
Енергетик»             14  4  4  5  35-34  16
ФК «Снятин»           13  4  2  7  19-16  14
«Гуцульщина»        14  4  1  9  21-31  13
ФК «Калуш»            14  4  1  9  13-24  13
«Сокіл» У               14  0  0  14  1-63   0

Бомбардири:  Р. Волошинович ("Кроно-Карпати") і Ромаш ("Гуцульщина") - по 13, Худобяк ("Гал-Вапно-Енергетик") - 10, Б. Павлюк ("Ніка-Тепловик") - 9, О. Микуляк ("Газовик") і Брікнер ("Ніка-Тепловик") - по 7 голів. 

Дискваліфіковані: Т. Бойко ("Карпати" Я), З. Волошинович і Ляхович ("Кроно-Карпати"), Кудляк ("Ніка-Тепловик"), А. Олійник ("Гуцульщина"), Срібний ("Карпати" К), Яценко і Грицак ("Нафтовик").


Першість Івано-Франківщини. 12 тур

Північ
"Карпати" Б - "Енергія" (матч першого кола - 1:3) 
"Вихор" - "Дністер-Рітас" (3:0) 
ФК "Битків" - "Краснопіль" (2:2) 
"Граніт" - "Сокіл" П (0:3)

Становище команд

                            І    В  Н  П    М      О
«Сокіл» П             11  9  2  0  29-8   29
«Краснопіль»        11  7  3  1  18-8   24
«Енергія»              11  5  3  3  20-16  18
ФК «Битків»          11  5  2  4  18-15  17
«Вихор»                11  4  2  5  20-20  14
«Граніт»                11  3  3  5  15-17  12
«Карпати» Болехів 11  3  0  8  14-26  9
«Дністер-Рітас»      11  0  1  10  4-28   1

Бомбардири: Крикунов (ФК "Битків") і Шайбан ("Сокіл" П) - по 8, Щербина ("Граніт") і Стефанишин ("Краснопіль") - по 6, Турчанський та Іваночко ("Сокіл" П), Халацький ("Карпати" Б) і Т. Гриців ("Енергія") - по 5.

Дискваліфіковані: Бандура і І. Максим'юк (ФК "Битків"), Т. Гнатишин ("Вихор"), Ром. Дяків ("Карпати" Б), Космірак і Шофінець ("Граніт"), Р. Стецьків ("Енергія")

Південь

"Нептун" - "Карпати" П (0:4) 
"Карпати" К - "Пробій" - +:- (0:0) 
ФК "Турка" - ФК "Обертин" (3:0) 
ФК "Гвіздець" - "Прут" (2:1)
 
Становище команд
                                  І   В  Н  П   М      О
«Карпати» Кути          11  7  4  0  24-4   25
«Карпати» Печеніжин  11  7  2  2  23-7   23
ФК «Турка»                11  5  4  2  18-9   19
«Нептун»                    11  6  1  4  16-16  19
«Пробій»                    11  5  2  4  12-12  17 (знято) 
ФК «Гвіздець»            11  4  2  5  15-22  14 
«Прут»                       11  0  4  7  2-14     4
ФК «Обертин»            11  0  1  10  5-31   1

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 10, Корнута і Топчевський ("Карпати" К) - по 7, Скибінський ("Карпати" П) - 5.

Дискваліфіковані: Вацик ("Прут"), Ю. Голіней (ФК "Турка"). 
Переглядів: 384 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: