Головна » 2013 » Серпень » 19 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 18 серпня. Протоколи, бомбардири, анонси, дискваліфікації
12:32
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 18 серпня. Протоколи, бомбардири, анонси, дискваліфікації

Коли рахунок мовить сам за себе. Фото - оф. сайт "Карпати" Коломия

Чемпіонат Івано-Франківщини. 16 тур


"Нафтовик" Долина - ФК "Снятин" - 0:0
"Нафтовик": Локатир, Демків, Моголівський, Вецко, А. Громоляк, Р. Романишин (Шнайдер, 78), Паньків, Шатковський, Білогубка (О. Романишин, 63), М. Гошовський (Оліяр, 69), Гнепа. 
ФК "Снятин": Федоров, Плехтяк (Лахнюк, 46), Новицький, С. Гаврилюк, Скибінський, Демченко, Кондратко, Кубай, Пержун, Шинкарик, Лукинюк (Пантелюк, 87).
Попередження: Гнепа - С. Гаврилюк.
Арбітр - Музика (Рогатин). 300 глядачів. 
Юнаки - 1:1.

"Карпати" Коломия - "Сокіл" Угринів - 11:0 (7:0)
Голи: А. Луцик, 10, 64, Веретко, 14, Р. Гаврилюк, 18, Веприк, 20, 42, Родевич, 29, Михайлів, 45, Попадюк, 59, 65, Москалик, 86. 
"Карпати" К: Кисилиця (Тріщук, 46), Огаль, Кавінський, Михайлів, Веприк (Пислар, 46), М. Ткачук (Москалик, 46), І. Ципердюк, Р. Гаврилюк, Веретко, А. Луцик, Родевич (Попадюк, 46).
"Сокіл": Т. Качур, Сорока, Лапчук (В. Яків'як, 22), Р. Коваль, Н, Данищук, Дьяконов, Мар. Слободян, Монастирський (Маланюк, 16), Губар, Н. Петрів, Птіцин. Арбітр - Дем'янчук (Ів.-Франківськ). 400 глядачів. 
Юнаки - 4:0.

"Гуцульщина" Косів - "Газовик" Богородчани - 1:2 (1:0)
Голи: Лаврук, 45 - Боришкевич, 58-п., Вікарюк, 75.
"Гуцульщина": Бахтіяров, Андріюк, Місько, Филипів, Блонський, Д. Ганущак, Свірідов (Вол. Данищук, 75), Лаврук, Тодорак (Петрук, 75), Боднарук (Страховський, 34), Ромаш. 
"Газовик": Макогон, Соколенко, Вік. Данищук (Тащук, 81), Канюк (Р. Руснак, 56), Т. Мельничук, Маковійчук, Долотко, В. Барчук, Боришкевич, Р. Барчук, Мотуз. 
Попередження: Місько, Лаврук, Блонський, Филипів, Д. Ганущак - Р. Барчук.
Вилучення: Боришкевич, 90+2 (2 ж. к.).
Арбітр - Нізола (Ів.-Франківськ). 300 глядачів.
Юнаки - 0:3.

"Карпати" Яремче - "Придністров'я" Тлумач - 3:2 (0:1)
Голи: Овчар, 50-п., Плехтяк, 60, Волок, 88 - Фірсов, 33, 52.
"Карпати": Вульчин, Кащій, Конопада, Француз (Волок, 46), Бойченюк (Литвин, 75), Чопик, Овчар, Третяк, Шовгенюк (Пристай, 59), Дербах (Гапончук, 39), Комар. 
"Придністров'я": Гавадзюк, Калитка, Синишин, Шифир, І. Гуменяк, Щербина (Малендевич, 63), Царук, Сікач, Уграк, Семенчук, Фірсов. 
Попередження: Кащій, Француз, Волок - Синишин.
Вилучення: Конопада, 36 - І. Гуменяк, 36 (обоє - за навмисний удар суперника).
Арбітр - Лаврів (Івано-Франківськ). 500 глядачів.
Юнаки - 5:0.

"Гал-Вапно-Енергетик" Галич - "Кроно-Карпати" Брошнів - 0:0
"Гал-Вапно-Енергетик": Борсук, Деренюк, Данів, Нагірний, І. Яків'як (Кримінський, 46), Н. Драган, Гуменюк, Воробець (Бесага, 90), Ю. Вовчук, Я. Вовчук, Метенька (Торган, 64).
"Кроно-Карпати": Атаманчук, Перепічка, Покачайло, Барановський, Крохмалюк, Белей, Яворський, М. Мельниченко (Соколовський, 80), Кушецький, Блажко, Цимбалістий. 
Попередження: Кримінський, Нагірний - Покачайло, М. Мельниченко, Соколовський.
Арбітр - Салаш (Калуш). 200 глядачів.
Юнаки - 3:1

"Ніка-Тепловик" Івано-Франківськ - ФК "Калуш" - 1:0 (0:0)
Гол: О. Боднар, 68-авт.
"Ніка-Тепловик": Липецький, Є. Слободян (Рибатчин, 46), Гаврилишин, М. Слободян, Сем'янчук, Ю. Павлів, Дорош (Самочко, 46), Борисевич, Януш, Качан, Б. Павлюк.
ФК "Калуш": Кузів, Фітковський (Яловий, 87), Олевич, О. Боднар, А. Драган, Савчин, А. Король (Гутник, 46, Брізе, 80), О. Мельник, Коско, Гудак, Я. Микуляк.
Попередження: Качан, Гаврилишин, Борисевич - О. Мельник.
Арбітр - Паньків (Долина). 300 глядачів. 
Юнаки - 7:1. 

Становище команд 
                              І    В  Н  П    М      О  
«Карпати» Коломия 15  12 1  2  47-13  37
«Газовик»               15  12 1  2  35-13  37
«Кроно-Карпати»    15  10 3  2  35-12  33 
«Ніка-Тепловик»     14  9  1  4  33-21  28
«Придністров’я»      15  6  3  6  30-25  21
«Карпати» Яремче   15  6  3  6  26-26  21
«Нафтовик»            15  6  2  7  17-19  20
«Славія»                 14  5  4  5  24-26  19
«Гал-Вапно-
Енергетик»             15  4  5  5  35-34  17 
ФК «Снятин»           14  4  3  7  19-16  15
«Гуцульщина»        15  4  1  10  22-33  13
ФК «Калуш»            15  4  1  10  13-25  13 
«Сокіл» У               15  0  0  15  1-74   0

Бомбардири:  Р. Волошинович ("Кроно-Карпати") і Ромаш ("Гуцульщина") - по 13, Худобяк ("Гал-Вапно-Енергетик") - 10, Б. Павлюк ("Ніка-Тепловик") - 9, Веприк ("Карпати" К), О. Микуляк ("Газовик"), Овчар ("Карпати" Я) і Брікнер ("Ніка-Тепловик") - по 7 голів. 

17 тур (25 серпня): ФК "Калуш" - "Славія", "Кроно-Карпати" - "Ніка-Тепловик", "Придністров'я" - "Гал-Вапно-Енергетик", "Сокіл" У- "Гуцульщина", ФК "Снятин" - "Карпати" Коломия. Матч "Газовик" - "Карпати" Я перенесено.

Дискваліфіковані: І. Гуменяк і Синишин ("Придністров'я"), Кащій ("Карпати" Я). 

Першість Івано-Франківщини.12 тур

Північ
"Карпати" Болехів - "Енергія" Бурштин - 1:3 (А. Мельник, 39 - Товстий, 38, Жовнірик, 56, Т. Гриців, 82). Нереалізований пенальті: А. Мельник, 90+2 (К). Вилучення: Р. Іванків, 83 (К, навмисний удар суперника). Юнаки - 0:4.
"Вихор" Ямниця - "Дністер-Рітас" Побережжя - 8:0 (Бибик, 9, 51, 60, Дем'яник, 11, О. Гнатишин, 42, Мухтаров, 59, Н. Павлів, 70, Сабат, 76). Юнаки - 4:1.
ФК "Битків" - "Краснопіль" Солотвин - 2:1 (Т. Максим'юк, 67, Корж, 90+2 -  Р. Михайлишин, 43). Юнаки - 3:5.
"Граніт" Тлумач - "Сокіл" Павлівка - 1:1 (Рій, 52 - Іваночко, 44). Юнаки - 1:0.

Становище команд

                            І    В  Н  П    М      О
«Сокіл» П             12  9  3  0  30-9   30 
«Краснопіль»        12  7  3  2  19-10  24
«Енергія»              12  6  3  3  23-17  21
ФК «Битків»          12  6  2  4  20-16  20
«Вихор»                12  5  2  5  28-20  17
«Граніт»                12  3  4  5  16-18  13 
«Карпати» Болехів 12  3  0  9  15-29  9
«Дністер-Рітас»      12  0  1  11  4-36   1 

Бомбардири: Крикунов (ФК "Битків") і Шайбан ("Сокіл" П) - по 8, Щербина ("Граніт"), Стефанишин ("Краснопіль"), Іваночко ("Сокіл" П), Бибик ("Вихор") і Т. Гриців ("Енергія") - по 6.

13 тур (25 серпня): "Краснопіль" - "Сокіл" П, "Дністер-Рітас" - ФК "Битків", "Енергія" - "Вихор", "Карпати" Б - "Граніт".

Дискваліфіковані: Гармата і Космірак ("Граніт"), Р. Іванків ("Карпати" Б), Товстий Микола ("Енергія")

Південь
"Нептун" Заболотів - "Карпати" Печеніжин - 4:3 (Р. Мироняк, 16, 43-п.,   Лилик, 73, Василик, 90-авт. - Рябий, 15, 40, Скибінський, 85). Вилучення: Раковіца, 90 (К, нецензурна лайка на адресу арбітра).Юнаки - 6:0.
"Карпати" Кути - "Пробій" Городенка - +:-. Юнаки +:-.
ФК "Турка" - ФК "Обертин" - 3:1 (Блащук, 22, Червінський, 26, Цибульський, 56 -  Рос. Големба, 43). Юнаки - 2:4.
ФК "Гвіздець" - "Прут" Делятин - 5:1 (Дердюк, 10, Ясуник, 38-п., Томашевський, 69, 89, Юрчук, 75 - С. Ткачук, 80). Юнаки - 0:2.

Становище команд
                                  І   В  Н  П   М      О
«Карпати» Кути          12  8  4  0  24-4   28 
«Карпати» Печеніжин  12  7  2  3  26-11  23
ФК «Турка»                12  6  4  2  21-10  22
«Нептун»                    12  7  1  4  20-19  22
«Пробій»                    12  5  2  5  12-12  17 (знято) 
ФК «Гвіздець»            12  5  2  5  20-23  17 
«Прут»                       12  0  4  8  3-19     4
ФК «Обертин»            12  0  1  11  6-34   1

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 10, Корнута і Топчевський ("Карпати" К) - по 7, Скибінський ("Карпати" П) - 6, Томашевський (ФК "Гвіздець") - 6.

13 тур (25 серпня): ФК "Обертин" - "Прут", "Пробій" - ФК "Турка", "Карпати" П - "Карпати" К, "Нептун" - ФК "Гвіздець". 

Дискваліфіковані: Карач ("Колос"), Раковіца ("Карпати" П).
Переглядів: 491 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: