Головна » 2015 » Вересень » 13 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 13 і 16 вересня
16:20
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 13 і 16 вересня

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 22 тур
"Гуцульщина" Косів - "Карпати" Коломия - 1:6
 (Кулик, 31 - Подолюк, 9, Попадюк, 27, Федорович, 29, А. Ковальчук, 41, Уграк, 64-п., Свірідов, 85)
"Пробій" Городенка - "Придністров'я" Тлумач - 3:2 (Валовський, 3, Тис, 31-п., Гультай, 50 - Француз, 18, Рій, 76)
"Карпати" Болехів - "Дністер" Галич - 1:2 (Паньків, 90+3 - Данів, 25, Р. Барчук, 48)
"Покуття-Євромодуль" Снятин - "Оскар" Підгір'я - 0:2 (Дмитрів, 10, І. Ципердюк, 65)
"Карпати" Брошнів-Осада - "Ніка-Івано-Франківськ" - 2:0 (Р. Романишин, 4, Кушецький, 58)
ФК "Калуш" - "Тепловик-ДЮСШ-3" Івано-Франківськ - 0:2 (Оринчак, 5, 69, Ступницький, 84)
"Нафтовик" Долина - "Галичина-Бескид" Івано-Франківськ - перенесено на 7 жовтня
ФК "Турка" - вільний від гри

 
  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 "Оскар" Підгір'я 21 17 2 2 61-11 53
2 "Карпати" Коломия 21 14 4 3 60-20 46
3 "Карпати" Брошнів-Осада 20 12 4 4 45-17 40
4 "Дністер" Галич 21 11 6 4 44-28 39
5 ФК "Калуш" 21 11 6 4 24-19 39
6 "Придністров'я" Тлумач 20 11 2 7 42-32 35
7 "Ніка-Івано-Франківськ" 21 10 4 7 31-25 34
8 ФК "Турка" 20 8 3 9 22-30 27
9 "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Франківськ 20 7 5 8 30-28 26
10 "Пробій" Городенка 21 5 6 10 24-45 21
11 "Покуття-Євромодуль" Снятин 20 5 5 10 12-37 20
12 "Галичина-Бескид" Ів.-Франківськ 19 4 6 9 22-36 18
13 "Нафтовик" Долина 20 5 2 13 24-39 17
14 "Карпати" Болехів 20 4 2 14 24-40 14
15 "Гуцульщина" Косів 21 0 1 20 5-64 1

Бомбардири: Цимбалістий ("Оскар") і Федорович ("Карпати" К) - по 13, Худобяк ("Дністер"), Р. Барчук ("Галичина"/"Дністер") і А. Ковальчук ("Карпати" К) - по 12, Р. Романишин ("Карпати" Б-О) - 11, Кузьмин ("Карпати" Б-О), Дмитрів ("Оскар"), Оринчак ("Тепловик"-ДЮСШ-3) і Уграк ("Карпати" К) - по 9, Свірідов ("Карпати" Коломия) - 8 голів.

23 тур. 20 вересня (неділя)
"Галичина-Бескид" - "Гуцульщина"
23 вересня (середа)
"Придністров`я" - "Нафтовик"
"ТепловикДЮСШ-3" - "Пробій"
"Карпати" Коломия - "Карпати" Брошнів-Осада
"Ніка-Івано-Франківськ" - "Покуття-Євромодуль" Снятин
"Оскар" Підгір`я - "Карпати" Болехів
"Дністер" Галич - ФК "Турка"
ФК "Калуш" - вільний від гри

Матч-відповідь 1/2 фіналу роіграшу Кубка Івано-Франківщини "Карпати" Коломия - "Дністер", що планувався на 23 вересня, перенесено.  

Першість Івано-Франківщини. 2 ліга. Фінал. 2 тур
1-8 місця
Черемош" Верховина - "Енергія" Бурштин - 0:1
(Купчев, 2)
"Вихор" Ямниця - ФК "Гвіздець" - 3:1 (Федюк, 29-п., Дорошенко, 62, Н. Павлів, 78 - Михайлищук, 67)
"Чайка" Вільхівці - "Медик-Краснопіль" Солотвин - 0:0
ФК "Битків" - "Нептун" Заболотів - 2:3 (Блонський, 8, Зубко, 76 - Підлетейчук, 17, Драганюк, 38, Савин, 73). Вилучення: Бандура, 62 (Б, 2 ж. к.)

Становище команд

                                І    В    Н    П     М    О
"Нептун"                   2    2    0    0    4-2    6
"Чайка"                    2    1    1    0    4-0    4
"Енергія"                  2    1    1    0    2-1    4
"Черемош"               2    1    0    1    8-5    3
"Вихор"                     2    1    0    1    3-5    3
"Медик-Краснопіль"  2    0    1    1    0-1    1
ФК "Гвіздець"           2    0    1    1    2-4    1
ФК "Битків"               2    0    0    2    6-11   0

Бомбардири: Коржук ("Черемош") - 18, Гурак ("Чайка") - 13, І. Максим'юк (ФК "Битків") -і Давидюк ("Бескид") - по 10, Шарморецький (ФК "П'ядики") і Гайдичук (ФК "Гвіздець") - по 9, Крикунов (ФК "Битків"), А. Мельничук ("Медик-Краснопіль"), Д. Тимчук ("Черемош") і Д. Третяк ("Дністер-Рітас") - по 8 голів.

3 тур. 20 вересня (неділя)
"Енергія" - "Чайка"
"Медик-Краснопіль" - "Черемош"
ФК "Гвіздець" - ФК "Битків"
"Вихор" - "Нептун"

9-11 місця
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Прут" Делятин - 0:2 (Білінкевич, 29, Виксюк, 84)

БРАМКИ

Переглядів: 299 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: