Головна » 2013 » Травень » 12 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 12 травня. Протоколи, таблиці, бомбардири, дискваліфікації
22:42
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 12 травня. Протоколи, таблиці, бомбардири, дискваліфікації
Зустрічаються "Нафтовик" Долина - "Карпати" Коломия. Фото - fckarpaty.if.ua

1 ліга. 5 тур

«Нафтовик» - «Карпати» Коломия - 1:0 (0:0)
Гол: Р. Романишин, 69.
Нералізований пенальті: Олійник, 83. 
"Нафтовик": Локатир, А. Громоляк, Шатковський, Моголівський, А. Драган (Салаш, 80), Р. Романишин, Ю. Іванишин, Паращій (Ільницький, 75), Щеглюк (Паньків, 90), Данів, Грицак (Демків, 87).
"Карпати": Тріщук, Огаль, Кавінський (Пислар, 73), Федорюк (Р. Гаврилюк, 47), Срібний, Михайлів, Нестерук (Родевич, 52), Олійник, М. Ткачук (Сивка, 66), Веприк, Веретко.  
Попереджені: Локатир, Р. Романишин.
Арбітр - Синишин (Івано-Франківськ). 1 500 глядачів. 
Юнаки – 1:1. 

«Кроно-Карпати» - «Славія» - 4:1 (0:1) 
Голи: Цимбалістий, 55, 81, 85, Кушецький, 58 - Стецьків, 14. 
Нереалізований пенальті: Яворський, 85.
"Кроно-Карпати": Атаманчук (Дранчук, 90), Перепічка, З. Волошинович, Ляхович (Мельниченко, 87), Крохмалюк (Белей, 13), Покачайло (Качур, 88), Яворський, Блажко (Барановський, 83), Курташ (Р. Волошинович, 46), Кушецький, Джус (Цимбалістий, 46).
"Славія": Хомин (Синчишен, 85), Ю. Іванишин, Филипів, Волошенюк, І. Максим'юк, Стецьків (Кучер, 90), Петрук, Бриндзей, Лящовський, Сенич (Юркевич, 79), Качан (Іванців, 62).
Попередження: З. Волошинович, Кушецький, Ляхович - Стецьків, Сенич.
Арбітр - Лаврів (Івано-Франківськ). 800 глядачів. 
Юнаки – 4:0.

«Придністров’я» - «Ніка-Тепловик» - 3:1 (2:0) 
Голи: Уграк, 30, Єжижанський, 43, Шифир, 86 – Брікнер, 80. 
"Придністров’я": Ткаченко, Войтків, Семчій, Шифир, І. Гуменяк, Сікач (Колесник, 61), Нагірний (Калитка, 82), Єжижанський (Д. Гуменяк, 77), Уграк, Семенчук, Фірсов (Ядилович, 90).
"Ніка-Тепловик": Вандзіляк, М. Слободян, Гаврилишин (Дорош, 57), Шпирка, Соколенко, Рибатчин, Бутрак (Сем'янчук, 36), Борисевич, Конкольняк, Брікнер, Б. Павлюк (Кудляк, 76).
Попередження: Ткаченко - М. Слободян, Борисевич, Соколенко, Дорош.
Арбітр - Музика (Рогатин). 300 глядачів.
Юнаки – 0:3.

«Газовик» - «Гал-Вапно-Енергетик» - 3:2 (1:1) 
Голи: Мотуз, 44-п., Вірстюк, 52, Руснак, 69 - Худоб'як, 10, Гуменюк, 50.
"Газовик": Макогон, Клебан (Р. Руснак, 65), В. Барчук, Канюк (Тащук, 25, Долотко, 41), Т. Мельничук, Маковійчук, Стоцький, Вірстюк, Р. Барчук, Боришкевич, Мотуз (О. Микуляк, 46).  
"Гал-Вапно-Енергетик": Вислобіцький, А. Луцик, Баранович, Н. Драган, Я. Вовчук, Царук (Басюк, 76), Гуменюк (Деренюк, 69), Кицька, Воробець, Чернов, Худобяк (Ю. Вовчук, 46).
Попередження: Стоцький, Вірстюк, Р. Руснак - Я. Вовчук, Гуменюк, Худобяк, Вислобіцький, Царук.
Вилучення: Воробець, 55 (удар ногою суперника).
Арбітр - Паньків (Долина). 400 глядачів.
Юнаки – 2:0.

«Сокіл» - «Карпати» Яремче - 0:7 (0:2) 
Голи: Овчар, 7, 61, 68, І. Ципердюк, 53-п., 69, Метенька, 41, Третяк, 77).
"Сокіл": Кернякевич, П. Данилюк, Соколовський, Сорока, Фітковський, Яценко, Шайкін, Бездєнєжних, Ласяк, Волок, Р. Шевчук (Лучків, 75).
"Карпати": Вульчин (Петрик, 74), Третяк, Кащій, Гапончук, Солоненко, Є. Слободян (Пристай, 62), І. Ципердюк (І. Грицак, 70), Овчар, Чопик (Косович, 70), Т. Бойко, Метенька. 
Попередження: П. Данилюк, Р. Шевчук.
Арбітр - Романюк (Івано-Франківськ). 85 глядачів.
Юнаки – 0:6. 

«Снятин» - «Гуцульщина» - 2:2
Голи: Головачук, 7, Плехтяк, 62-п. – Ромаш, 10, 90+4. 
"Снятин": Федоров, Плехтяк, Гарасим'як, С. Гаврилюк, Скибінський, Унгурян, Шинкарик (Никифорук, 78), Пержун (Лукинюк, 56), Москалик, Головачук (Шовгенюк, 54), Д. Тимчук.
"Гуцульщина": Бахтіяров, Боднарук, Місько, Д. Ганущак, Андріюк (Косович, 53), Роже Тібо, Савин, Тодорак (Козлан, 46), Коржук, Ільїн, Ромаш.
Попередження: Унгурян - Бахтіяров, Місько.
Вилучення: Унгурян, 58 (2 ж. к.).
Арбітр - Нізола (Івано-Франківськ). 200 глядачів.
Юнаки – 5:1.

«Калуш» - вільний від гри.

Становище команд
                                   І  В  Н  П   М   О
«Нафтовик»                 3  3  0  0  4-0  9
«Карпати» Коломия      4  3  0  1  5-2  9
«Кроно-Карпати»         4  2  1  1  8-4  7
«Ніка-Тепловик»          4  2  1  1  9-6  7
«Газовик»                   4  2  1  1  9-6  7
«Придністров’я»          4  2  1  1  8-7  7
«Гуцульщина»             4  2  1  1  6-5  7
«Карпати» Яремче       4  1  2  1  12-6 5
«Славія»                     3  1  1  2  3-5  4
ФК «Калуш»                3  1  0  2  4-8  3
ФК «Снятин»               3  0  1  2  3-5   1
«Гал-Вапно-Енергетик» 4 0  1  3  7-11 1
«Сокіл» У                    4  0  0  4  0-13 0

Бомбардири: Ромаш ("Гуцульщина") - 5, Метенька і Овчар ("Карпати" Я) - по 4, О. Микуляк ("Газовик"), Цимбалістий ("Кроно-Карпати"), Уграк ("Придністров'я"), І. Ципердюк ("Карпати" Я) - по 3 голи. 

Анонс. 6 тур (19 травня): ФК "Калуш" - "Кроно-Карпати", "Славія" - "Придністров'я", "Ніка-Тепловик" - "Газовик", "Гал-Вапно-Енергетик" - "Сокіл", "Карпати" Я - "Снятин", "Гуцульщина" - "Нафтовик". "Карпати" К - вільні від гри. 

Дискваліфіковані: Воробець ("Гал-Вапно-Енергетик"), Унгурян ("Снятин"). 


2 ліга. 3 тур
 
«Північ»
«Битків» - «Граніт» Тлумач - 2:0 (Крикунов, 16, І. Максим'юк, 36). Юнаки - 4:0.
«Сокіл» Павлівка - «Вихор» Ямниця - 1:0 (Підвисоцький, 15). Юнаки - 0:5.
«Краснопіль» Солотвин - «Карпати» Болехів - 2:0 (Партан, 27, Волков, 57). Юнаки - 2:0.
«Дністер-Рітас» - ФСК «Енергія» - 0:2 (Купчев, 52, 89). Юнаки - +:-.

Становище команд
                             І В Н П  М  О
«Краснопіль»        3 3 0 0 6-1  9
«Сокіл» П             3 2 1 0 5-1  7 
ФК «Битків»          3 2 0 1 6-3  6
«Вихор»               3 2 0 1 5-4  6
«Енергія»              3 1 1 1 4-3  4
«Граніт»               3 1 0 2 4-4  3 
«Дністер-Рітас»      3 0 0 3 0-7  0 
«Карпати» Болехів 3 0 0 3 0-7 0

Бомбардир: Крикунов ("Битків") - 3 голи.

Анонс. 4 тур (19 травня): "Битків" - "Сокіл" П, "Вихор" -"Краснопіль", "Карпати" Б - "Дністер-Рітас", "Граніт" - "Енергія".

Дискваліфіковані: відсутні.


«Південь»
«Турка» - «Гвіздець» - 3:0 (Червінський, 51, Р. Дяків, 63, 82). Юнаки - 2:3.
«Прут» Делятин - «Карпати» Кути - 0:1 (Корнута, 5). Юнаки - 1:3.
«Обертин» - «Нептун» Заболотів - 2:3 (Тутка, 10, 57 - Я. Гнатюк, 12, Лилик, 17, Битюк, 85). Юнаки - 1:0.
«Пробій» Городенка - «Карпати» Печеніжин - 1:3 (Ю. Гавриш, 43-п. - Страховський,  19-п., 66, Козяк, 34). Юнаки - 4:1.

Становище команд
                                  І В Н П  М  О
«Карпати» Кути          3 3 0 0 6-0  9
«Карпати» Печеніжин 3 2 1 0 8-4  7
«Нептун»                   3 2 0 1 7-4  6
 ФК «Турка»               3 2 0 1 5-3  6 
«Пробій»                   3 1 0 2 3-4  3 
ФК «Гвіздець»           3 1 0 2 1-6  3
«Прут»                       3 0 1 2 0-4  1
ФК «Обертин»            3 0 0 3 5-10 0 

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 5, Лилик ("Нептун") і Ю. Гавриш ("Пробій") - по 3 голи.

Анонс. 4 тур (19 травня): "Турка" - "Прут", "Карпати" К - "Обертин", "Нептун" - "Пробій", "Гвіздець" - "Карпати" П.

Дискваліфіковані: відсутні.
Переглядів: 482 | Додав: bramki | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: