Головна » 2014 » Травень » 11 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 11 травня
20:39
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 11 травня

Фрагмент поєдинку "Славія" Отинія - "Карпати" Коломия. Фото - ФК "Карпати"

Чемпіонат Івано-Франківщини. 3 тур

ФК "Турка" - ФК "Перегінське" - 0:0. Вилучення: Вірстюк, 90+2 (П).
"Кроно-Карпати" Брошнів-Осада - "Нафтовик" Долина - 4:1 (А. Драган, 24, Кушецький, 35, 44-п., Р. Волошинович, 81 - Паньків, 89).
ФК "Снятин" - ФК "Калуш" - 3:0 (Мироняк, 47, Вас. Плехтяк, 75-п., С. Гаврилюк, 83).
"Придністров'я" Тлумач - "Гал-Вапно" Галич - 2:1 (Сем'янчук, 45, Уграк, 50 - Данів, 8)
"Славія" Отинія - "Карпати" Коломия - 2:2 (А. Луцик, 21, Ромаш, 50 - Р. Гаврилюк, 55, Веприк, 72). Нереалізований пенальті: Веприк, ? (К).
"Ніка-Івано-Франківськ" - вільна від гри

Примітка: технічні дані подано за sport.if.ua

Cтановище команд
                          І  В  Н  П  М  О
"Кроно-Карпати" 3  3  0  0  9-1  9
ФК "Снятин"       3  2  1  0  8-4  7
"Придністров`я"  3  2  1  0  5-3  7
ФК "Турка"         3  1  2  0  4-2  5
ФК "Перегінське"  2  1  1  0  2-0  4
"Нафтовик"         3  1  1  1  4-6  4
"Карпати" К        3  0  3  0  4-4  3

"Славія"             2  0  1  1  3-4  1
"Ніка"                 2  0  0  2  0-3  0
"Гал-Вапно"        3  0  0  3  4-9  0
ФК "Калуш"       3  0  0  3  0-7  0

Бомбардири: Кушецький ("Кроно-Карпати") - 3, Волошинович Р. і Драган А. ("Кроно-Карпати"), Дяків Рост. (ФК "Турка"), Коржук (ФК "Снятин"), Ромаш ("Славія"), Плехтяк Вас. (ФК "Снятин") і Свірідов ("Придністров'я") - по 2 голи.


Першість Івано-Франківщини. 3 тур

"Північ"

«Медик-Краснопіль» Солотвин - "Карпати" Болехів - 0:1
«Лімниця» Перегінське«Дністер-Рітас» Побережжя - 0:3
«Енергія» Бурштин - «Вихор» Ямниця - 1:1
«Колос» Братківці - вільний від гри

Cтановище команд
                          І  В  Н  П  М  О
"Карпати" Б        2  2  0  0  8-0  6

"Вихор"              3  1  2  0  6-2  5
"Енергія"            2  1  1  0  5-1  4

"Медик-Красноп." 3  1  1  1  4-1  4
"Дністер-Рітас"   3  1  1  1  4-5  4
"Колос"              2  0  1  1  1-8  1
"Лімниця"           3  0  0  3  1-12  0

"Південь"

ФК «Битків» - ФК «Гвіздець» - 3:1
ФК «Обертин» ФК «П’ядики» - 3:2
«Каменяр» Серафинці - «Прут» Делятин - 2:0
«Чайка» Вільхівці - «Тепловик» Івано-Франківськ - 0:1

Cтановище команд
                          І  В  Н  П  М  О
"Тепловик"          3  3  0  0  7-0  9
ФК "Битків"        3  3  0  0  6-1  9
ФК "Гвіздець"     3  1  1  1  6-4  4
"Каменяр"          2  1  0  1  2-3  3

"Прут"                3  1  0  2  2-4  3
ФК "Обертин"     3  1  0  2  3-7  3
ФК "П'ядики"      3  0  1  2  3-5  1
"Чайка"              2  0  0  2  0-5  0

БРАМКИ

Переглядів: 435 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: