Головна » 2013 » Серпень » 11 » Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 11 серпня. Протоколи, бомбардири, анонси, дискваліфікації
22:32
Чемпіонат і першість Івано-Франківщини. 11 серпня. Протоколи, бомбардири, анонси, дискваліфікації

На стадіоні у Богородчанах був аншлаг. Фото - Петро Белей.

Чемпіонат Івано-Франківщини. 15 тур
"Газовик" Богородчани - Карпати Коломия - 1:0 (0:0)
Гол: Р. Барчук, 67.
"Газовик": Макогон, Соколенко, Вік. Данищук, Канюк, Маковійчук, Т. Мельничук (Р. Руснак, 74), Долотко (Тащук, 66), В. Барчук (Стоцький, 56), Боришкевич, Р. Барчук, Мотуз (Вікарюк, 79). 
"Карпати": Кисилиця, Огаль, Кавінський, Срібний, Михайлів, Нестерук (Родевич, 46), Веприк, І. Ципердюк (М. Ткачук, 72), Р. Гаврилюк, Веретко, А. Луцик. 
Попередження: Р. Руснак - Срібний, Огаль.
Арбітр - Музика (Рогатин). 800 глядачів.
Юнаки - 5:0.

"Славія" Отинія - "Ніка-Тепловик" Івано-Франківськ - 2:5 (1:2)
Голи: Cенич, 18, Ярий, 66-п. - Б. Павлюк, 6, 10, 48, 86, Януш, 46.
"Славія": Хомин, Кваснюк, Галян, Волошенюк, Бриндзей, Ярий, Стецьків, Лящовський, І. Максим'юк, Сенич, Білоус (Д. Кучер, 71).
"Ніка-Тепловик": Липецький, Кудляк, Гаврилишин, Шпирка (Самочко, 89), Сем'янчук, М. Слободян, Рибатчин, Павлів, Януш, Качан (Федорюк, 66, Є. Слободян, 90), Б. Павлюк (Бадлюк, 86). 
Попередження: Сенич, Кваснюк, Бриндзей - Януш. 
Вилучення: Кудляк, 31 (2 ж. к.).
Арбітр - Дебенко (Івано-Франківськ). 500 глядачів.
Юнаки - 2:6.

ФК "Калуш" - "Гал-Вапно-Енергетик" Галич - 1:1 (0:0)
Голи: О. Боднар, 87 – Рудницький, 90+2.
ФК "Калуш": Кузів, Фітковський, Олевич, Питльований (О. Боднар, 50), А. Драган, Савчин (Борщ, 78), А. Король (Гутник, 52), О. Мельник, Коско, Я. Микуляк, Яловий (Гудак, 71). 
"Гал-Вапно-Енергетик": Цяпа, І. Яків'як, Данів, Нагірний (Рудницький, 34), Кримінський, Н. Драган, Гуменюк, Ю. Вовчук, Бесага (Торган, 46), Чернов, Метенька. 
Попередження: А. Драган, О. Бондар - Рудницький.
Арбітр - Дем'янчук (Івано-Франківськ). 300 глядачів.
Юнаки - 2:1

"Кроно-Карпати" Брошнів - "Карпати" Яремче - 0:0.
"Кроно-Карпати": Атаманчук, Перепічка, З. Волошинович, Ляхович, Крохмалюк, Покачайло, Яворський, Белей (В. Качур, 60), Блажко, Кушецький, Цимбалістий. 
"Карпати": Вульчин, Бойченюк, Кащій, Конопада, Француз, Дербах, Т. Бойко, Третяк, Шовгенюк (Пристай, 90), Солоненко, Комар (Волок, 74).
Попередження:  Крохмалюк, Ляхович,  З. Волошинович - Т. Бойко, Дербах, Шовгенюк, Француз. 
Вилучення: Т. Бойко (2 ж. к.). 
Арбітр - Романюк (Івано-Франківськ). 1 000 глядачів.
Юнаки - 2:1.

"Придністров'я" Тлумач - "Гуцульщина" Косів - 3:2 (2:2)
Голи: Фірсов, 2, 35, Царук, 55 - Ромаш, 15, Страховський, 40. 
"Придністров'я": Ткаченко (Гавадзюк, 46), Калитка, Синишин, Шифир, І. Гуменяк, Щербина (Єжижанський, 63), Царук, Сікач (Малендевич, 73), Уграк, Семенчук, Фірсов (Д. Гуменяк, 90). 
"Гуцульщина": Бахтіяров, Вол. Данищук (Блонський, 46), Місько (Будзуляк, 75), Андріюк (Матійчук, 87), Лаврук (Д. Ганущак, 49), Филипів, Свірідов, Боднарук, А. Олійник, Страховський (Глумик, 60), Ромаш.
Попередження: Фірсов, Семенчук, Царук - Лаврук, Андріюк, Бахтіяров, А. Олійник, Блонський, Будзуляк.
Вилучення: А. Олійник, 45+3 (2 ж. к.).
Арбітр - Колюшко (Івано-Франківськ). 300 глядачів.  
Юнаки - 1:2.

"Сокіл" Угринів - "Нафтовик" Долина - 1:4 (0:1)
Голи: Петрів, 89 - Яценко, 13, Паращій, 50-п., Ю. Іванишин, 60-п., Грицак, 70. Нереалізований пенальті:  Шатковський 45+4).
"Сокіл": Т. Качур, Сорока, Когуч (В. Гаврилюк, 61), Н. Данищук, Птіцин, Дьяконов, Маланюк, Петрів, Бездєнєжних, М. Слободян (В. Яків'як, 80), Монастирський (Ярмошевич, 46).
"Нафтовик": Локатир (Димид, 76), Демків, Вецко, А. Громоляк, Яценко, Грицак, Ю. Іванишин, Паньків, Паращій (О. Романишин, 60), Шатковський (Моголівський, 46), М. Гошовський.
Попередження: Т. Качур - Паращій, Яценко.
Арбітр - Крашенінніков (Калуш). 80 глядачів.
Юнаки - 1:2.

Становище команд 
                              І    В  Н  П    М      О  
«Карпати» Коломия 14  11 1  2  36-13  34
«Газовик»               14  11 1  2  33-12  34
«Кроно-Карпати»    14  10 2  2  35-12  32
«Ніка-Тепловик»     13  8  1  4  32-21  25
«Придністров’я»      14  6  3  5  28-22  21
«Нафтовик»            14  6  1  7  17-19  19
«Славія»                 14  5  4  5  24-26  19
«Карпати» Яремче   14  5  3  6  23-24  18
«Гал-Вапно-
Енергетик»             14  4  4  5  35-34  16
ФК «Снятин»           13  4  2  7  19-16  14
«Гуцульщина»        14  4  1  9  21-31  13
ФК «Калуш»            14  4  1  9  13-24  13
«Сокіл» У               14  0  0  14  1-63   0

Бомбардири:  Р. Волошинович ("Кроно-Карпати") і Ромаш ("Гуцульщина") - по 13, Худобяк ("Гал-Вапно-Енергетик") - 10, Б. Павлюк ("Ніка-Тепловик") - 9, О. Микуляк ("Газовик") і Брікнер ("Ніка-Тепловик") - по 7 голів. 

16 тур (18 серпня): "Нафтовик" - ФК "Снятин", "Карпати" К - "Сокіл", "Гуцульщина" - "Газовик", "Карпати" Я - "Придністров'я", "Гал-Вапно-Енергетик" - "Кроно-Карпати", "Ніка-Тепловик" - ФК "Калуш".

Дискваліфіковані: Т. Бойко ("Карпати" Я), З. Волошинович і Ляхович ("Кроно-Карпати"), Кудляк ("Ніка-Тепловик"), А. Олійник ("Гуцульщина"), Срібний ("Карпати" К).


Першість Івано-Франківщини. 11 тур
Північ

"Сокіл" Павлівка - ФК "Битків" - 2:0 (Турчанський, 78, Іваночко, 87). Вилучення: І. Максим'юк, 39 (Б, 2 ж. к.), Бандура, 81 (Б, 2 ж. к.). Юнаки - 1:1.
"Краснопіль" Солотвин - "Вихор" Ямниця - 1:1 (Лютий, 35 -  Шпільчак, 26). Юнаки - 8:1.
"Дністер-Рітас" Побережжя - "Карпати" Болехів - 1:4 (Л. Мельник, 11 - Халацький, 12, 52, Ром. Дяків, 42, Гаврон, 75). Юнаки - 3:4.
"Енергія" Бурштин - "Граніт" Тлумач - 1:1 (Т. Гриців, 57 - Тарас, 58). Нереалізований пенальті: І. Тимків, 61 (Е). Вилучення: Р. Стецьків, 60 - Шофінець, 60 (2 ж. к.), Космірак, 89 (2 ж. к.). Юнаки - 7:1.  

Становище команд
                            
І    В  Н  П    М      О
«Сокіл» П             11  9  2  0  29-8   29
«Краснопіль»        11  7  3  1  18-8   24
«Енергія»              11  5  3  3  20-16  18
ФК «Битків»          11  5  2  4  18-15  17
«Вихор»                11  4  2  5  20-20  14
«Граніт»                11  3  3  5  15-17  12
«Карпати» Болехів 11  3  0  8  14-26  9
«Дністер-Рітас»      11  0  1  10  4-28   1

Бомбардири: Крикунов (ФК "Битків") і Шайбан ("Сокіл" П) - по 8, Щербина ("Граніт") і Стефанишин ("Краснопіль") - по 6, Турчанський та Іваночко ("Сокіл" П), Халацький ("Карпати" Б) і Т. Гриців ("Енергія") - по 5.

12 тур (18 серпня): "Карпати" Б - "Енергія", "Вихор" - "Дністер-Рітас", ФК "Битків" - "Краснопіль", "Граніт" - "Сокіл" П.

Дискваліфіковані: Бандура і І. Максим'юк (ФК "Битків"), Т. Гнатишин ("Вихор"), Ром. Дяків ("Карпати" Б), Космірак і Шофінець ("Граніт"), Р. Стецьків ("Енергія")

Південь

"Прут" Делятин - ФК "Турка" - 0:0. Вилучення: Вацик, 86 (2 ж. к.) - Карач, 81  (2 ж. к.). Юнаки - 3:0.
ФК "Обертин" - "Карпати" Кути - 0:2 (Топчевський, 36, Черленяк, 80). Юнаки - 1:2.
"Пробій" Городенка - "Нептун" Заболотів - -:+. Юнаки - -:+.
"Карпати" Печеніжин - ФК "Гвіздець" - 1:0 (Зелінський, 55). Юнаки - 1:1.

Становище команд
                                  І   В  Н  П   М      О
«Карпати» Кути          11  7  4  0  24-4   25
«Карпати» Печеніжин  11  7  2  2  23-7   23
ФК «Турка»                11  5  4  2  18-9   19
«Нептун»                    11  6  1  4  16-16  19
«Пробій»                    11  5  2  4  12-12  17 (знято) 
ФК «Гвіздець»            11  4  2  5  15-22  14 
«Прут»                       11  0  4  7  2-14     4
ФК «Обертин»            11  0  1  10  5-31   1

Бомбардири: Страховський ("Карпати" П) - 10, Корнута і Топчевський ("Карпати" К) - по 7, Скибінський ("Карпати" П) - 5.

12 тур (18 серпня): "Нептун" - "Карпати" П, "Карпати" К - "Пробій", ФК "Турка" - ФК "Обертин", ФК "Гвіздець" - "Прут".

Дискваліфіковані: Вацик ("Прут"), Ю. Голіней (ФК "Турка"). 

Переглядів: 441 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: