Головна » 2014 » Червень » 19 » Чемпіонат Долинщини - 2014. Склади команд
13:01
Чемпіонат Долинщини - 2014. Склади команд

Продовжуємо знайомство з учасниками районних чемпіонатів. Наводимо склади команд Долинського району.

«Горянка» Старий Мізунь (24 гравці)
Бубняк Назар (1997)
Василів Руслан (1993)
Галів Микола (1991)
Гачка Іван (1991)
Горфиняк Юрій (1998)
Грушаник Петро (1985)
Дидяк Андрій (1992)
Дрешер Михайло (1993)
Дудина Віталій (1993)
Жаб'як Микола (1995)
Касько Василь (1991)
Лаврівський Роман (1997)
Лашків Володимир (1993)
Майхрович Максим (1996)
Мальон Любомир (1991)
Марчак Євген (1993)
Мосора Микола (1992)
Наум Мирослав (1992)
Паньків Олег (1988)
Пискір Ярослав (1992)
Титаренко Анатолій (1984)
Титаренко Тарас (1990)
Фесинець Юрій (1991)
Шубин Михайло (1991)

«Колос» Белеїв (23 гравці)
Галів Олег (1992)
Горін Михайло (1985)
Довганич Володимир (1985)
Довганич Ярослав (1989)
Кондрин Роман (1992)
Крайник Олег (1993)
Кухта Олег (1993)
Лаврів Ярослав (1989)
Матійців Віктор (1987)
Новошицький Андрій (1995)
Новошицький Мирослав (1991)
Рак Богдан (1989)
Романишин Олександр (1993)
Сащак Михайло (1982)
Скоблик Роман (1991)
Тюн Василь (1987)
Тюн Дмитро (1992)
Тюн Святослав (1991)
Хома Іван (1992)
Хома Любомир (1984)
Чех Роман (1987)
Юрків Василь (1992)
Ярич Роман (1991)

«Нафтовик» Яворів (25 гравців)
Іващенко Микола (1998)
Бабука Олег (1994)
Базюк Назар (1997)
Безділь Олег (1990)
Винник Іван (1993)
Гірний Назарій (1993)
Гаврилишин Ігор (1991)
Гнатойко Василь (1980)
Гошилик Віталій (1983)
Гошилик Юрій (1990)
Гошовський Олег (1993)
Григорський Максим (1993)
Грицків Степан (1992)
Косило Йосип (1991)
Куленич Анатолій 1974
Куціль Ігор (1991)
Лученчин Роман (1992)
Мельник Мар'ян (1985)
Мисюк Василь (1996)
Начас Андрій (1994)
Павлів Роман (1982)
Ружевич Назарій (1993)
Ставчанський Юрів (1989)
Станкявічус Руслан (1996)
Тороус Михайло (1988)

«Прикарпаття» Гошів (20 гравців)
Борис Богдан (1995)
Витвицький Іван (1993)
Геряк Іван (1988)
Геряк Андрій (1983)
Димид Іван (1984)
Димид Михайло (1995)
Качур Роман (1983)
Качур Роман (1988)
Косовський Степан (1986)
Маслій Ростислав (1990)
Мельникович Степан (1993)
Пилипів Василь (1993)
Пуняк Андрій (1996)
Пуняк Роман (1991)
Риндзак Олег (1994)
Романів Володимир (1993)
Сметаняк Тарас (1992)
Сюсько Іван (1985)
Халацький Микола (1982)
Шиян Михайло (1973)

«Рубань» Велика Тур’я (33 гравці)
Бабінець Михайло (1994)
Бабінець Михайло (1986)
Бринуш Василь (1992)
Бринуш Володимир (1988)
Віятик Михайло (1970)
Віятик Тарас (1998)
Дзуль Михайло (1995)
Камінецький Михайло (1984)
Князик Юрій (1992)
Кобльовський Андрій (1992)
Кобльовський Роман (1992)
Кондрин Андрій (1984)
Кондрин Василь (1994)
Крайник Василь (1994)
Крайник Василь (1994)
Крайник Михайло (1987)
Кушпер Олег (1989)
Ольшанецький Михайло (1984)
Павліш Ігор (1983)
Петрушка Андрій (1992)
Петрушка Андрій (1987)
Петрушка Олег (1989)
Петрушка Руслан (1990)
Романків Михайло (1988)
Романків Михайло (1997)
Скаб'як Віктор (1996)
Скаб'як Павло (1989)
Стефурак Владислав (1998)
Стефурак Остап (1995)
Тріщ Михайло (1995)
Фендик Василь (1996)
Ярич Андрій (1992)
Ярич Михайло (1989)

«Свіча» Міжріччя (27 гравців)
Іванюк Петро (1989)
Андрусяк Павло (1987)
Болехівський Святослав (1992)
Болехівський Юрій (1988)
Глушко Дмитро (1990)
Кирик Василь (1986)
Клим Іван (1991)
Лапків Володимир (1984)
Мацик Івн (1998)
Мацик Василь (1993)
Мацик Михайло (1996)
Настасяк Василь (1985)
Настасяк Михайло (1986)
Олексин Василь (1990)
Павлишій Олег (1989)
Пришлюк Микола (1983)
Руй Василь (1986)
Сироватка Руслан (1994)
Суслик Тарас (1989)
Цюцюра Володимир (1987)
Цюцюра Михайло (1988)
Чикаловський Михайло (1965)
Чикаловський Михайло (1991)
Шопоняк Василь (1986)
Шопоняк Михайло (1993)
Шопоняк Ярослав (1989)
Щербак Михайло Ілліч(1993)

«Свіча» Тяпче (23 гравці)
Ільків Володимир (1986)
Ільків Роман (1988)
Бодоряк Олег (1991)
Віктор Володимир (1989)
Васько Володимир (1988)
Витвицький Василь (1987)
Гірний Олександр (1995)
Диндин Михайло (1981)
Долішний Мар'ян (1992)
Кузьмин Тарас (1991)
Кушнір Віктор (1989)
Медвідь Віктор (1982)
Павлишин Василь (1986)
Пазич Дмитро (1992)
Пастух Володимир (1996)
Пуняк Андрій (1993)
Радзиняк Сергій (1986)
Сенів Віталій (1975)
Сенюк Ігор (1987)
Стефанишин Ігор (1987)
Стефанишин Ігор (1977)
Шимків Іван (1989)
Штеньович Андрій (1992)

ФК «Долина» (20 гравців)
Бакаляр Володимир (1979)
Балан Назарій (1987)
Батіг Ігор (1991)
Гайнюк Володимир (1987)
Гайнюк Роман (1985)
Гретчак Роман (1986)
Гринечко Олег (1973)
Данилик Віктор (1983)
Дмитровський Микола (1983)
Жемчужніков Сергій (1983)
Кліщ Андрій (1994)
Кордасевич Андрій (1978)
Лаврович Святослав (1989)
Мацевка Андрій (1986)
Павлів Володимир (1988)
Рожак Іван (1990)
Романишин Юрій (1986)
Сайчишин Ігор (1974)
Сокирко Василь (1987)
Тарантюк Володимир (1985)

ФК «Одиниця» (20 гравців)
Івашкевич Василь (1991)
Івашкевич Зіновій (1992)
Булат Андрій (1988)
Валіхновський Мар'ян (1983)
Дзюнич Роман (1993)
Жмуркевич Андрій (1990)
Коневич Іван (1991)
Копко Роман (1989)
Костецький Віктор (1995)
Лупириба Юрій (1992)
Максимович Максим (1995)
Медведик Дмитро (1992)
Мищак Тарас (1994)
Пеляк Владислав (1998)
Райнич Роман (1988)
Райнич Руслан (1982)
Сем'янків Дмитро (1993)
Сокирко Віталій (1994)
Фомін Роман (1995)
Хайнус Роман (1990)

ФК «Розточки» (17 гравців)
Бартків Віктор (1990)
Витвицький Йосиф (1987)
Дзеса Богдан (1994)
Кравець Мар'ян (1994)
Кравець Михайло (1990)
Курудз Михайло (1984)
Ленгевич Михайло (1982)
Настасяк Іван (1993)
Настасяк Андрій (1991)
Настасяк Микола (1995)
Настасяк Михайло (1987)
Павлович Степан (1988)
Тишківський Павло (1992)
Ткач Андрій (1991)
Уразбахтін Руслан (1999)
Шимків Мар'ян (1988)
Шмаль Віктор (1984)

ФК «Тисів» (30 гравців)
Абрам Василь (1968)
Васькович Михайло (1984)
Гав'як Роман (1997)
Ганчар Андрій (1995)
Гнатойко Василь (1980)
Гонтарук Андріян (1979)
Дуб Микола (1996)
Кидик Ярослав (1966)
Маланин Василь (1994)
Матвеєв Сергій (1975)
Павлів Роман (1982)
Павлишин Андрій (1996)
Пецоляк Віталій (1996)
Сабан Василь (1995)
Савчук Дмитро (1986)
Сказик Михайло (1993)
Стаськів Василь (1985)
Стрижка Михайло (1996)
Турмис Андрій (1991)
Турмис Роман (1990)
Уханський Андрій (1983)
Уханський Дмитро (1986)
Фридер Іван (1997)
Хромишин Василь (1995)
Чернишов Владислав (1993)
Юрів Дмитро (1988)
Юрків Назар (1994)
Юхман Василь (1975)
Юхней Ростислав (1996)
Яцинин Андрій (1990)

ТФК Тяпче (17 гравців)
Абрам Василь (1968)
Васькович Михайло (1984)
Гав'як Роман (1997)
Ганчар Андрій (1995)
Гнатойко Василь (1980)
Гонтарук Андріян (1979)
Дуб Микола (1996)
Кидик Ярослав (1966)
Маланин Василь (1994)
Матвеєв Сергій (1975)
Павлів Роман (1982)
Павлишин Андрій (1996)
Пецоляк Віталій (1996)
Сабан Василь (1995)
Савчук Дмитро (1986)
Сказик Михайло (1993)
Стаськів Василь (1985)
Стрижка Михайло (1996)
Турмис Андрій (1991)
Турмис Роман (1990)
Уханський Андрій (1983)
Уханський Дмитро (1986)
Фридер Іван (1997)
Хромишин Василь (1995)
Чернишов Владислав (1993)
Юрів Дмитро (1988)
Юрків Назар (1994)
Юхман Василь (1975)
Юхней Ростислав (1996)
Яцинин Андрій (1990)

БРАМКИ за даними ЄБД ФФУ

 

Дивіться також:

Чемпіонат Рожнятівщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Івано-Франківська - 2014. Склади команд

Чемпіонат Надвірнянщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Косівщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Снятинщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Тисмениччини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Калущини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Богородчанщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Коломийщини - 2014. Склади команд
Чемпіонат Тлумаччини - 2014. Склади команд

Переглядів: 651 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: