Головна » 2013 » Квітень » 16 » Чемпіонат області. 1 ліга. Заявки команд із зазначенням змін у складах (станом на 23 квітня)
15:22
Чемпіонат області. 1 ліга. Заявки команд із зазначенням змін у складах (станом на 23 квітня)
Станом на 23 квітня свої заявки подали усі команд-учасниць чемпіонату. Зауважимо, що реєстраційний період футболістів-аматорів триватиме до 20 травня.

Подаємо заявкові листи із зазначенням змін у складах команд. Новачків виділено курсивом і вказано їх попередній клуб. 

«ГАЗОВИК» Богородчани (18 гравців)

Барчук Віктор Богданович (1987)
Барчук Роман Богданович (1990)
Боришкевич Володимир Іванович (1987) – «Карпати» Яремче
Вікарюк Олег Мирославович (1979) - "Тепловик"
Вірстюк Роман Володимирович (1991)
Долотко Ігор Іванович (1982) – «Карпати» Яремче
Зіняк Орест Васильович (1994) - юнаки
Канюк Андрій Володимирович (1983) – «Карпати» Яремче
Клебан Ігор Йосипович (1973)
Маковійчук Василь Богданович (1989) – «Карпати» Яремче
Макогон Михайло Михайлович (1987)
Мельничук Тарас Богданович (1987)
Микуляк Олександр Васильович (1976)
Мотуз Роман Ярославович (1981)
Павлюк Іван Антонович (1971)
Руснак Роман Володимирович (1980)
Стоцький Роман Іванович (1990)
Тащук Олег Захарійович (1984

Пішли: Іванишин Юрій ("Нафтовик"), Соколенко Андрій («Тепловик»), Тащук Олег («Краснопіль» Солотвин).

"ГАЛ-ВАПНО-ЕНЕРГЕТИК" Галич (20 гравців)

 Білогубка Юрій Миколайович (1989)  
 Басюк Володимир Васильович (1989)
 Бесага Максим Володимирович (1994) - ФК "Більшівці"(Галицький р-н)  
 Вислобіцький Богдан Романович (1987)  
 Вовчук Юрій Юрійович (1987)
 Вовчук Ярослав Юрійович (1989)
 Воробець Тарас Ярославович (1987)
 Гривнак Роман Богданович (1994) - "Тепловик" (юнаки) 
 Гуменюк Вадим Михайлович (1985) 
 Деренюк Ярослав Степанович (1988) 
 Зельманович Богдан Іванович (1986) - ФК "Комарів" (Галицький р-н)
 Кицька Ярослав Федорович (1988) 
 Луцик Антон Васильович (1987) - "Карпати" Яремче
 Рудницький Денис Миколайович (1993) - ФК "Більшівці" (Галицький р-н) 
 Свиридов Ігор Богданович (1991)
 Стирчак Тарас Володимирович (1985) - ФК "Бережани"(Тернопільська обл.)
 Худобяк Ігор Орестович - без команди
 Царук Василь Степанович (1981) 
 Цяпа Сергій Степанович (1992) - "Кордія" Брюховичі (Львівська обл.)
 Чернов Андрій Вікторович (1988) - "Геліос" Харків

Пішли: Паращій Геннадій ("Нафтовик"), Пендерецький Ярослав і Щепанський Ігор ("Енергія" Бурштин), Цимбалістий Ігор ("Кроно-Карпати"), Малендевич Роман ("Карпати" Болехів), Фітковський Тарас, Федорняк Олег.

"ГУЦУЛЬЩИНА" Косів (19 гравців)

Андріюк Андрій Васильович (1991) - невідомо
Балагурак Юрій Іванович (1988)
Бахтіяров Юрій Анатолійович (1988) - ФК "Банилів" (Чернівецька обл.)

Боднарук Тарас Богданович (1992)
Будзуляк Петро Петрович (1990)
Ганущак Дмитро Васильович (1982)
Ковальчук Віктор Михайлович (1982)
Козлан Роман Любомирович (1986) - "Карпати" Кути
Коржук Ігор Васильович (1990)
Косович Володимир Михайлович(1988)
Місько Антон Ярославович(1989)
Муамгюе Муамгюе Роже Тібо (1991) - "Пробій" Городенка
Оліяр Михайло Богданович (1982)
Подолюк Ігор Мирославович (1989)
Ромаш Роман Іванович(1991)
Савин Богдан Юрійович (1993)
Стеф'юк Василь Омелянович(1994) - юнаки
Тодорак Олександр Юрійович (1993) - "Кремінь" Пістинь (Косівський р-н)
Улич Віктор Володимирович (1978)

Пішли: Кисилиця Юрій ("Карпати" Коломия), Матвєєв Андрій, Москалик Роман (ФК "Снятин"), Назарук Михайло, Рибак Василь, Стребков Олександр, Тимошков Євген, Чорней Сергій.

"КАРПАТИ" Коломия (18 гравців)

Веприк Олег Олексійович (1983) - "Карпати" Яремче 
 Веретко Андрій Васильович (1985) - "Карпати" Яремче  
 
 Гаврилюк Роман Михайлович (1988) 
 Кавінський Василь Михайлович (1986) 
 Кисилиця Юрій Михайлович (1987) - "Гуцульщина" Косів 
 Михайлів Олег Михайлович (1986) 
 Нестерук Андрій Петрович (1978) 
 Огаль Василь Анатолійович (1984) 
 Олійник Андрій Петрович (1983) 
 Пислар Вадим Ігорович (1990)
 Попадюк Максим Сергійович (1994) - юнаки
 Родевич Олексій Станіславович (1988) 
 Свірідов Микола Володимирович (1987) 
 Сивка Тарас Юрійович (1991) 
 Срібний Сергій Віталійович (1985) - "Карпати" Яремче 
 Ткачук Михайло Михайлович (1985) 
 Тріщук Олексій Михайлович (1988) 
 Федорюк Олексій Володимирович (1987)

Пішли: Блажко Валерій і Крохмалюк Олександр ("Кроно-Карпати"), Климус Петро, Раковіца Василь, Скибінський Богдан і Ткачук Олександр(усі - "Карпати" Печеніжин), Щеглюк Іван ("Нафтовик"), Червінський Василь (ФК "Турка"), Столярчук Ігор.


«КАРПАТИ» Яремче (21 гравець)

Атаманюк Юрій Володимирович (1995) – ФК «Битків» (юнаки) 
Бойко Тарас Віталійович (1995) - "Сокіл" Угринів
Бойченюк Петро Юрійович (1994) – «Тепловик»
Василів Зіновій Васильович (1973)
Вульчин Остап Володимирович (1992) – «Сокіл» Угринів
Гапончук Дмитро Сергійович (1995) – «Тепловик» (юнаки)
Грицак Ігор Володимирович (1995) – «Хутровик» Тисмениця (юнаки)
Кащій Микола-Дмитро Володимирович (1995) – «Сокіл» Угринів
Комар Артур Ярославович (1995) - "Волинь" Луцьк (U-19)
Косович Іван Богданович (1995) – «Газовик» (юнаки)
Метенька Назар Олексійович (1995) - ФК "Битків" (юнаки)
Овчар Тарас Ігорович (1994) – «Сокіл» Угринів
Петрик Михайло Михайлович (1994) – «Колос» Парище (Надвірнянський р-н)
Пристай Віталій Володимирович (1995) - "Газовик" (юнаки)
Самойліч Максим Васильович (1993) – «Сокіл» Угринів
Смикавчук Володимир Володимирович (1994) - юнаки
Солоненко Андрій-Олег Миколайович (1995) – «Хутровик» Тисмениця (юнаки)
Третяк Роман Ігорович (1994) - "Сокіл" Угринів
Ципердюк Іван Іванович (1986)
Чопик Михайло Васильович (1987)

Пішли: Боришкевич Володимир, Долотко Ігор, Канюк Андрій і Маковійчук Василь («Газовик»), Веприк Олег, Веретко Андрій і Срібний Сергій (усі - «Карпати» Коломия), Гавадзюк Ігор і Колесник Сергій («Придністров’я»), Луцик Антон («Гал-Вапно-Енергетик»), Плетеницький Микола (ФК "Тернопіль"), Романишин Ростислав («Нафтовик»), Гаврилишин Віталій і Конкольняк Ярослав ("Тепловик"), Ципердюк Роман (ФК "Битків"). 

«КРОНО-КАРПАТИ» Брошнів-Осада (21 гравець)

Атаманчук Любомир Володимирович (1985)                 
Барановський Олег Романович (1993)
Белей Василь Миколайович (1983)
Блажко Валерій Валерійович(1989)– «Карпати» Коломия
Волошинович Зіновій Зіновійович(1986)
Волошинович Ростислав Зіновійович (1991)
Джус Мар'ян Володимирович (1987)
Дранчук Роман Павлович (1991)
Качак Назар Тарасович (1994)
Качур Василь Михайлович(1974)
Крохмалюк Олександр Іванович (1988)– «Карпати» Коломия
Курташ Роман Зеновійович (1989)
Кушецький Ігор Васильович (1990)
Ляхович Михайло Ярославович (1985)– ФК «Калуш»
Мельниченко Микола Ярославович (1985)
Перепічка Олег Богданович (1988)
Пліщук Петро Дмитрович (1986)
Покачайло Ромуальд Юрійович (1990)
Цимбалістий Ігор Зіновійович (1990)– «Галичина-Вапно» Галич
Шикеринець Іван Борисович (1979) – дані відсутні
Яворський Георгій Валерійович (1989) – дані відсутні

Пішли: Адамюк Володимир, Головінський Любомир, Мельниченко Микола (1993, ФК "Калуш"), Пихней Роман, Попів Степан, Рябий Михайло ("Карпати" Печеніжин)

«НАФТОВИК» Долина (20 гравців)

Іванишин Юрій Ярославович (1985) – «Газовик» Богородчани
Ільницький Андpій Зенонович (1990) – «Черемош» Верховина
Гошовський Михайло Миколайович (1991)
Грицак Ігор Богданович (1987)
Громоляк Андрій Іванович(1989)
Громоляк Назар Іванович (1992)
Гутник Богдан Ігорович (1991)
Данів Назарій Тарасович (1992)
Демків Ярослав Михайлович (1985)
Димид Святослав Романович(1988)
Драган Андрій Русланович(1989) – ФК «Калуш»
Лаврінок Василь Русланович(1990)
Локатир Іван Петрович (1975)
Моголівський Зіновій Володимирович (1984) – «Тепловик»
Паньків Іван Юрійович (1992)
Паращій Геннадій Геннадійович (1988) – «Галичина-Вапно» Галич
Романишин Ростислав Євгенович(1992) – «Карпати» Яремче
Салаш Андрій Іванович(1990)
Шатковський Олег Ігорович (1984)
Щеглюк Іван Михайлович (1987) – «Карпати» Коломия

Пішли: Гошовський Роман (тренер), Калитка Михайло ("Придністров'я"), Олійник Василь, Оліяр Олексій, Петрушка Олег, Пиптюк Тарас, Романишин Олександр.

"ПРИДНІСТРОВ'Я" Тлумач (19 гравців)

 Єжижанський Олександр Мар'янович (1988)
 Войтків Андрій Миколайович (1987) 
 Волок Владислав Володимирович (1994) - "Сокіл" Угринів
 Гавадзюк Ігор Іванович (1984) - "Карпати" Яремче  
 Гуменяк Ігор Васильович (1988) 
 Гуменяк Дмитро Васильович (1976) 
 Калитка Михайло Васильович (1989) - "Нафтовик" Долина
 Колесник Сергій Анатолійович (1989) - "Карпати" Яремче
 Нагірний Ігор Михайлович (1989) - "Сокіл" Угринів 
 Павлюк Богдан Мирославович (1979) 
 Сікач Микола Романович (1991) 
 Семенчук Роман Володимирович (1986)
 Семчій Ігор Мирославович (1991) - ФК "Задністрянськ" (Галицький р-н) 
 Синишин Василь Орестович (1987) 
 Ткаченко Олександр Олегович (1987) 
 Уграк Руслан Мирославович (1988) - без команди
 Фірсов Артур Валерійович (1990) - ФК "Клубівці" (Тисменицький р-н)  
 Шифир Роман Михайлович (1986) - "Тепловик" 
 Ядилович Юрій Володимирович (1992) - "Граніт" Тлумач

Пішли: Борсук Євгеній ("Дністер-Рітас"), Качан Ярослав, Кулик Михайло (ФК "Турка"), Олійник Роман, Пророк Володимир, Процак Роман, Українець Сергій, Федорчук Андрій, Чабан Сергій, Шевчук Роман, Шофінець Адріан. 

"СЛАВІЯ" Отинія (17 гравців)

Іванишин Юрій Ігорович (1993) 
Іванців Роман Володимирович (1991) 
Блонський Олег Михайлович (1994) - "Карпати" Коломия (юнаки)
Бриндзей Віталій Богданович (1981) 
Волошенюк Іван Васильович (1984) 
Галян Ярослав Васильович (1991) 
Кваснюк Руслан Іванович (1980) 
Кучер Дмитро Вікторович (1993) 
Лящовський Віктор Васильович (1984) 
Максим'юк Іван Михайлович (1992) 
Петрук Назар Русланович (1993) - "Яспіль" Ясенів-Пільний
Сенич Михайло Ярославович (1980) 
Стецьків Анатолій Степанович (1986) - "Чайка" Вільхівці (Городенківський р-н)
Филипів Андрій Васильович (1989) - ФК "Снятин"
Хомин Микола Лук'янович (1974) 
Чехович Василь Михайлович (1987) 
Юркевич Петро Іванович 1994) - юнаки

Пішли: Гурак Володимир, Максимів Назар, Олійник Петро, Хом'як Орест.


«СОКІЛ» Угринів
(13 гравців)

Ільчишин Богдан Михайлович (1989) – «Хутровик» Тисмениця
Бездєнєжних Іван В'ячеславович (1992)
Вівчаренко Віктор Васильович (1993)

Данилюк Петро Петрович (1984) – «Хутровик» Тисмениця
Кернякевич Євгеній Михайлович (1985) – «Авангард» Загвіздя (Тисменицький р-н)
Котюк Максим Сергійович (1994) – «Кроно-Карпати» (юнаки)
Ласяк Руслан Русланович (1994) – «Придністров’я» (юнаки)
Маланюк Тарас Петрович (1994) – «Яспіль» (юнаки)
Саїк Тарас Богданович (1991)
Саків Олег Володимирович (1989)- невідомо
Соколовський Назар Миколайович (1990) – «Тепловик»
Фалько Костянтин Петрович (1992)
Яценко Віталій Володимирович (1986) – «Тепловик»

Пішли: Борисевич Роман, Вандзіляк Андрій,
Сем'янчук Ярослав (усі - "Тепловик"), Волок Владислав і Нагірний Ігор ("Придністровя"), Бойко Тарас, Вульчин Остап, Овчар Тарас, Самойліч Максим і Третяк Роман (усі - "Карпати" Яремче), Бут Олександр, Ревуцький Микола.

"ТЕПЛОВИК" Івано-Франківськ (17 гравців)

Безрукий Петро Петрович (1994) - юнаки
Борисевич Роман Володимирович (1993) - "Сокіл" Угринів
Брікнер Іван Ігорович (1993) - "Авангард" Жидачів (Львівська обл.)
Бутрак Тарас Богданович (1990) - "Гірник-Спорт" Комсомольськ (Полтавська обл.) 
Вандзіляк Андрій Андрійович (1990) - "Сокіл" Угринів
Гаврилишин Віталій Васильович (1987) - "Карпати" Яремче 
Дорош Орест Васильович (1971) 
Конкольняк Ярослав Михайлович (1991) - "Карпати" Яремче
Кудляк Богдан Іванович (1992) 
Липецький Володимир Вікторович (1990) 
Рибатчин Андрій Васильович (1991) - ФК "Калуш" 
Сем'янчук Ярослав Дмитрович (1994) - "Сокіл" Угринів 
Слободян Михайло Степанович (1983) 
Соколенко Андрій Євгенович (1978) - "Газовик" Богородчани 
Ступницький Василь Леонідович (1995) -  "Газовик" Богородчани  (юнаки)
Федорюк Володимир Володимирович (1994) - "Прут" Делятин 
Шпирка Богдан Петрович (1976)  

Пішли: Бойченюк Петро ("Карпати" Яремче), Вікарюк Олег ("Газовик"), Гундяк Василь, Дзюбінський Роман, Калабанько Степан, Кудляк Богдан, Мединський Ростислав, Моголівський Зіновій ("Нафтовик"), Ольшанецький Богдан, Самочко Андрій, Соколовський Назар, Шифир Роман ("Придністров'я"), Ярий Роман ("Ураган-2", футзал), Яценко Віталій. 

ФК "КАЛУШ" (20 гравців)

Антоник Роман Олегович (1994) - "Тепловик" (юнаки)
Боднар Олег Вікторович (1992)
Ковальчук Тарас Миколайович (1991)
Король Андрій Миронович(1985)
Коско Юрій Володимирович (1994) - юнаки
Котнюх Євген-Володимир Ігорович (1994) - юнаки
Кузів Богдан Ярославович  (1993)
Мельник Орест Ігорович (1992)
Мельниченко Микола Яремович(1993) - "Кроно-Карпати"
Микуляк Ярослав Степанович (1987)
Олевич Ярослав Володимирович (1990)
Павлів Юрій Петрович (1994)- "Тепловик" (юнаки)
Питльований Олег Михайлович (1994) - "Кроно-Карпати" (юнаки)
Савчин Василь Євгенович (1989)
Стефанюк Ростислав Ярославович (1994) - юнаки
Стовбан Любомир Олександрович (1991)
Турчин Олег Васильович (1994) -"Кроно-Карпати" (юнаки)
Федик Любомир Вікторович (1994) -"Кроно-Карпати" (юнаки)
Ференс Олег Васильович (1987) - невідомо 
Яцущак Святослав Мирославович(1994) - невідомо

Пішли: Драган Андрій ("Нафтовик), Ляхович Михайло ("Кроно-Карпати"), Рибатчин Андрій ("Тепловик"),Луцан Тарас, Мандрик Володимир В.   

ФК «СНЯТИН» (21 гравець)

Вархуляк Михайло Ігорович (1988)
Гаврилюк Степан Ярославович (1986)
Гарасим'як Руслан Ігорович (1994)
Головачук Сергій Миколайович (1990) – «Маяк» Вел. Кучурів (Чернівецька обл.)
Каралаш Василь Петрович  (1981)
Кондратко Назар Ігорович  (1993)
Лукинюк Михайло Васильович (1993)
Луцик Василь Олексійович (1991)
Малярчук Святослав Миколайович (1994)
Москалик Роман Романович (1993) – «Гуцульщина» Косів
Никифорук Іван Васильович (1993)
Пержун Іван Володимирович (1990)
Петришин Вадим Ігорович (1988)
Плехтяк Василь Васильович (1981)
Рихло Сергій Миколайович (1991)
Скибінський Георгій Дмитрович (1986) – «Буковина-2-Лужани» Чернівці
Тимчук Дмитро Павлович (1988)
Унгурян Роман Васильович (1992) – «Карпати» Берегомет (Чернівецька обл.)
Федоров Денис Михайлович (1984)
Шинкарик Іван Миколайович (1988)
Шовгенюк Іван Степанович (1993) – «Прут» Делятин
 
Пішли: Білоус Олександр, Імангулов Дмитро, Мироняк Роман ("Нептун" Заболотів), Турчинський Тарас, Филипів Андрій («Славія»).
Переглядів: 2149 | Додав: bramki | Рейтинг: 4.3/3
Всього коментарів: 4
2  
В "Гал-Вапно-Енергетику" пише 20 чоловік, а є всього 19 в списку.

3  
Пропустили Дениса Рудницького.

1  
Питльований О. в минулому сезоні грав за юнаків Брошнева

4  
Дійсно!

Ім`я *:
Email *:
Код *: