Головна » 2017 » Вересень » 24 » Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківщини 2017-2018 рр.
22:18
Кубок чемпіонів міст та районів Івано-Франківщини 2017-2018 рр.

Кубок чемпіонів міст та районів області
Група А

2 тур
"Прут" Видинів – "Обрій" Чернятин – 3:2 (М. Котлярчук, 14-п., М. Миронюк, 29, Семенчук, 51 - Д. Григорів, 49, 71)
"Кремінь" Пістинь – ФК "Дебеславці" – 4:0 (В. Луцик, 8-п., П. Дмитрів, 32, 76, І. Тодорак, 83)
3 тур
ФК "Дебеславці" – "Прут" Видинів – 1:1 (В. Кубаєвич, 90+2 - В. Сенів, 49)
"Обрій" Чернятин – "Кремінь" Пістинь – 4:2 (Р. Григорів, 24, 53, Б. Косминка, 41 - Т. Якімишин, 3, П. Дмитрів, 12-п.)

  Команда І В Н П М О
1 "Обрій" Чернятин (Городенківський р-н) 3 2 0 1 6-5 6
2 "Прут" Видинів (Снятинський р-н) 3 1 2 0 5-4 5
3 "Кремінь" Пістинь (Косівський р-н) 3 1 1 1 7-5 4
4 ФК "Дебеславці" Дебеславці (Коломийський р-н) 3 0 1 2 1-5 1

Бомбардири: Д. Григорів ("Обрій") - 4, П. Дмитрів ("Кремінь") - 3 голи.

Група Б
2 тур
"Арсенал" Тисменичани – "Козацький Острів" Чорнолізці – 3:2 (Т. Сікач, 63, Минда, 69, 84 - І. Нагірний, 32, А.-О. Солоненко, 49)
"Вовки" Вовчківці – ФК "Прибилів" – 1:0 (І. Петрук, 70)
3 тур
ФК "Прибилів" – "Арсенал" Тисменичани – 4:2 (І. Павлюк, 33, О. Єжижанський, 42, 58, В. Яцюк, 80 - Т. Сікач, 56, 75)
"Козацький Острів" Чорнолізці – "Вовки" Вовчківці – 4:2 (І. Нагірний, 42, А.-О. Солоненко, 60, 81, 88 - Р. Драганюк, 65, Д. Імангулов, 90+1)

  Команда І В Н П М О
1 "Вовки" Вовчківці (Снятинський р-н) 3 2 0 1 6-4 6
2 "Козацький Острів" Чорнолізці (Тисменицький р-н) 3 1 1 1 8-7 4
3 ФК "Прибилів" Прибилів (Тлумацький р-н) 3 1 1 1 6-5 4
4 "Арсенал" Тисменичани (Надвірнянський р-н) 3 1 0 2 5-9 3

Бомбардири: А.-О. Солоненко ("Козацький Острів") - 4, І. Нагірний ("Козацький Остів") і Т. Сікач ("Арсенал") - по 3 голи. 

Група В
2 тур
"Авангард" Загвіздя – ФК "Крихівці" – 3:6 (Вонс, 38, 48, М. Іванишин, 44 - О. Вікарюк, 13, 89, Іванюк, 17, Гловлюк, 38, Лукинів, 79, Волосінчук, 90+2-авт.)
ФК "Верхня Липиця" – "Луквиця" Вікторів – 3:2 (Голембйовський, 8, П. Галушка, 59, 64 - І. Ковальчук, 3, Н. Петрів, 29)
3 тур
ФК "Верхня Липиця" – "Авангард" Загвіздя – 0:2 (М. Іванишин, 47, 68)
ФК "Крихівці" – "Луквиця" Вікторів – 2:1 (О. Вікарюк, 42-п., В. Кучера, 71 - Р. Луців, 49)

  Команда І В Н П М О
1 ФК "Крихівці" Крихівці (Івано-Франківськ) 3 3 0 0 9-4 9
2 "Луквиця" Вікторів (Галицький р-н) 3 1 0 2 7-6 3
3 "Авангард" Загвіздя (Тисменицький р-н) 3 1 0 2 6-10 3
4 ФК "Верхня Липиця" Верхня Липиця (Рогатинський р-н) 3 1 0 2 3-5 3

Бомбардири: Р. Луців ("Луквиця") - 4, О. Вікарюк ("Хортиця), О. Вонс і М. Іванишин ("Авангард") - по 3 голи. 

Група Г
2 тур
"Карпати" Старі Богородчани – "Рубань" Велика Тур'я – 1:4 (В. Іванків, 4 - І. Паньків, 43, Витак, 45, Петрушка, 73, 84)
ФК "Сваричів" – "Сокіл" Голинь – 5:2 (А. Волощук, 1, 78, Дзундза, 4, С. Марчук, 15, Русаль, 89 - Р. Івахнюк, 27-п., В. Шевчук, 56). Нереалізований пенальті: Р. Івахнюк, 68 (Г)
3 тур
"Сокіл" Голинь – "Карпати" Старі Богородчани – 6:2 (І. Ковальчук, 40, 80-п., П. Вайсович, 45, В. Шевчук, 62, 65, Р. Івахнюк, 90+1 - Н. Челепіс, 11-п., 67)
"Рубань" Велика Тур'я – ФК "Сваричів" – 3:3 (А. Салаш, 31-п., І. Паньків, 70, О. Петрушка, 90+1 - С. Марчук, 7, 23, 48)

  Команда І В Н П М О
1 ФК "Сваричів" Сваричів (Рожнятівський р-н) 3 2 1 0 13-6 7
2 "Рубань" Велика Тур'я (Долинський р-н) 3 1 2 0 8-5 5
3 "Сокіл" Голинь (Калуський р-н) 3 1 1 1 9-8 4
4 "Карпати" Старі Богородчани (Богородчанський р-н) 3 0 0 3 4-15 0

Бомбардири: С. Марчук (ФК "Сваричів") - 7, А. Волощук (ФК "Сваричів"), О. Петрушка ("Рубань"), Н. Челепіс ("Карпати"), І. Ковальчук і В. Шевчук ("Сокіл") - по 3 голи.

БРАМКИ, за даними ІФФФ

Переглядів: 137 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: