Головна » 2017 » Червень » 25 » Міста і райони. 15-19 червня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Богородчани, Надвірна
22:08
Міста і райони. 15-19 червня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Богородчани, Надвірна

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
8 тур

НАВС - "Січ" Микитинці - 0:3 (Я. Золотарчук, 41, Р. Вовк, 70, І. Савчак, 78)
АТО - "Бистриця" Вовчинець - 0:7 (В. Романчук, 13, 18, 55, 67, 77, В. Януш, 70, Я. Бойко, 80)
"Бистриця" Хриплин - "Благо" - 1:1 (В. Овчар, 30 - І. Маланюк, 75)
ФК "Крихівці" - "Металіст" - 2:0 (І. Лукинів, 18, 56)
"Легіон" - КіК - 2:8 (В. Салманов, 29, 79 - В. Ярмошевич, 5, 21, 40, В. Сенько, 11, 82, Т. Кузик, 14, О. Худа, 25, Р. Атаманюк, 42)

    І В Н П М О
1 ФК Крихівці 7 7 0 0 36-2 21
2 Бистриця (Вовчинець) 7 5 1 1 19-5 16
3 Легіон (Івано-Франківськ) 8 5 1 2 21-19 16
4 КіК (Івано-Франківськ) 6 3 1 2 21-13 10
5 Бистриця (Хриплин) 8 3 1 4 14-20 10
6 Металіст (Івано-Франківськ) 6 2 2 2 10-8 8
7 СІЧ (Микитинці) 8 2 2 4 10-22 8
8 Благо (Івано-Франківськ) 7 1 3 3 10-16 6
9 АТО (Івано-Франківськ) 7 1 0 6 7-25 3
10 НАВС (Івано-Франківськ) 6 0 1 5 4-22 1

Бомбардири: І. Лукинів (ФК "Крихівці") - 23, В. Романчук ("Бистриця" В) - 9, А. Бибик ("Легіон")  і В. Сенько (КіК) - по 8, В. Салманов ("Легіон") - 7, В. Яковишин ("Бистриця" Х) і В. Ярмошевич (КіК) - по 5, Н. Олійник ("Благо"),  і В. Тодорів ("Легіон") - по 4 голи.

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга.
21 тур

"Ураган" Черніїв - "Дружба" Драгомирчани - 4:1 (В. Лящовський, 2, Р. Зварич, 48, 60, 84 - В. Кучера, 8). Нереалізований пенальті: Р. Зварич (У)
"Бистриця" Старий Лисець - "Колос" Братківці - 2:2 (М. Гринечко, 50, О. Романишак, 60 - С. Гарасимів, 21, В. Бриндзей, 79)
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Стримба" Липівка - 5:0 (С. Вішніцький, 9, І. Нагірний, 11, 20, 81, Ю. Косован, 67)
ФК "Радча" - "Авангард" Загвіздя - 0:1 (С. Середюк, 52)
ФК "Клубівці" - "Сокіл" Чукалівка - 2:4 (Ю. Проценко, 25, А. Фуштей, 66 - І. Дзундза, 31, Ю. Шиптур, 35, Д. Недобійчук, 60, Ю. Коваль, 89)
"Сокіл" Підлісся - вільний від гри

    І В Н П М О
1 Авангард (Загвіздя) 19 15 1 3 57-16 46
2 Козацький Острів (Чорнолізці) 19 14 2 3 45-15 44
3 Ураган (Черніїв) 19 12 4 3 45-25 40
4 Колос (Братківці) 19 10 4 5 31-20 34
5 ФК Клубівці 20 9 4 7 36-37 31
6 Дружба (Драгомирчани) 19 9 1 9 31-30 28
7 Бистриця (Старий Лисець) 19 5 8 6 26-27 23
8 Стримба (Липівка) 19 4 6 9 30-47 18
9 Сокіл (Підлісся) 19 4 3 12 28-43 15
10 ФК Радча 19 4 3 12 21-37 15
11 Сокіл (Чукалівка) 19 1 0 18 15-68 3

Бомбардири: Кудла (Загвіздя) і Нагірний (Чорнолізці) - по 18, Зварич (Черніїв) - 16, М. Іванишин (Загвіздя) - 13, Трушко (Драгомирчани) і Якубів (Радча) - по 10, Царук і Лящовський (Черніїв), Кучера (Драгомирчани) - по 7 голів.

1 ліга. Фінал за 1-6 місця. 5 тур
ФК "Угринів" - "Оболонь" Милування - 7:2 (М. Стуй, 16, 56, Р. Погорілий, 39, 87, А. Терешкун, 42, Н. Самочко, 59, 74 - Б. Баранецький, 75, В. Осташ, 83)
"Прикарпаття" Підлужжя - "Сокіл" Угринів - 10:2 (С. Челяк, 14, 32, 66, 70, 84, 86, Б. Стасінчук, 39, Т. Хамуляк, 49, Т. Мокляк, 55, Р. Стойко, 60 - С. Назаровець, 42, В. Красій, 57)
"Козацький Острів-2" Чорнолізці - "Дністер-Рітас" Побережжя - 3:2 (М. Гайдейчук, 5, 18, 89 - Г. Тихонюк, 41, О. Гнатишин, 90+1)

    І В Н П М О
1  ФК "Угринів" 9 7 1 1 26-11 22
2  "Козацький Острів-2" Чорнолізці 9 6 2 1 18-7 20
3  "Дністер-Рітас" Побережжя 9 5 0 4 29-17 15
4  "Оболонь" Милування 9 4 2 3 17-18 14
5  "Прикарпаття" Підлужжя 9 2 0 7 23-27 6
6  "Сокіл" Угринів 9 0 1 8 8-41 1

Бомбардири: Н. Самочко (ФК "Угринів") - 22, М. Гайдейчук (Чорнолізці) - 20, Д. Третяк (Побережжя) і С. Челяк (Підлужжя) - по 18, А. Гринчак (Підлужжя) - 14, І. Солом'яний (Чорнолізці) і С. Кузенко (Побережжя) - по 11 голів.

Фінал 7-12 місця. 5 тур
ФК "Вільшаниця" - "Цегельник" Нові Кривотули - 3:3 (Р. Татарин, 17, С. Овчар, 24, В. Прошак, 34 - І. Йосипів, 13, 35, М. Маснюк, 56)
"Інтербур" Єзупіль - ФК "Марківці" - 0:2 (В. Фицик, 53, 85)
ФК "Майдан" - "Фортуна" Березівка - 1:4 (О. Мельникович, 80 - Д. Стасюк, 35, В. Жирак, 42, 70, М. Федоронько, 80)

    І В Н П М О
1  ФК "Марківці" 9 6 1 2 23-6 19
2  "Цегельник" Нові Кривотули 9 5 2 2 24-15 17
3  "Фортуна" Березівка 9 5 1 3 25-10 16
4  "Інтербур" Єзупіль 9 3 1 5 17-20 10
5  ФК "Вільшаниця" 9 2 4 3 17-22 10
6  ФК "Майдан" 9 1 1 7 9-42 4

Кубок. 1/2 фіналу. Перші матчі
ФК "Радча" - "Ураган" Черніїв - 4:7 (С. Биков, 29, В. Фуштей, 70, І. Якубів, 80, 87 - В. Лящовський, 1, Р. Зварич, 21, 48, 67, 75, 80, 86)
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Колос" Братківці - 2:1 (П. Ткаченко, 77, І. Нагірний, 88 - В. Волосінчук, (86)

ТЛУМАЧ
1 ліга.
 6 тур

ФК "Живачів" - ФК "Колінці" - 3:1
ФК "Грушка" - "Дністер" Нижнів - 1:5
ФК "Прибилів" - ФК "Королівка" - 5:0
ФК "Гончарів" - ФК "Надорожна" - 5:0
ФК "Олеша" - ФК "Буківна" - -:+
ФК "Ісаків" - ФК "Остриня" - +:-

    І В Н П М О
1 Дністер (Нижнів) 6 4 1 1 15-9 13
2 ФК Грушка 6 4 0 2 17-12 12
3 ФК Живачів 6 3 2 1 20-5 11
4 ФК Прибилів 5 3 2 0 8-2 11
5 ФК Буківна 5 3 1 1 11-7 10
6 ФК Надорожна 6 3 1 2 10-12 10
7 ФК Ісаків 6 3 0 3 7-11 9
8 ФК Гончарів 6 2 2 2 13-10 8
9 ФК Колінці 5 1 1 3 6-10 4
10 ФК Остриня 4 1 0 3 3-5 3
11 ФК Королівка 6 1 0 5 5-16 3
12 ФК Олеша 5 0 0 5 3-19 0

2 ліга. 5 тур
Кутище - Гарасимів - 4:2
Локітка - ФК Живачів-2 - 4:2
ФК "Тлумач" - Яківка - 2:3
Підвербці - Жуків - -:-
Бортники - Озеряни - 2:1
Пужники - вільні від гри

    І В Н П М О
1 ФК Бортники 5 4 0 1 15-6 12
2 ФК Яківка 5 4 0 1 9-5 12
3 ФК Жуків 4 3 0 1 8-4 9
4 ФК Тлумач 5 3 0 2 11-9 9
5 ФК Підвербці 4 2 0 2 10-4 6
6 ФК Пужники 4 2 0 2 9-7 6
7 ФК Кутище 4 2 0 2 11-10 6
8 ФК Локітка 4 2 0 2 7-8 6
9 ФК Гарасимів 5 1 0 4 7-19 3
10 ФК Озеряни 4 0 0 4 2-8 0
11 ФК Живачів-2 4 0 0 4 4-13 0

БОГОРОДЧАНИ
Чемпіонат.
Стикові матчі. 1 тур
За 1-2 місця 

Богородчани - Старі Богородчани - 2:0 (В. Коломия, 58, О. Стельмахович, 84)
За 3-4 місце 
Глибівка - Саджава - 3:4 (І. Фелик, 15, А. Сисак, 24, В. Семенів, 83 - Р. Руснак, 13, 32, С. Криховський, 25, А. Мороз, 70)
За 5-6 місця
Монастирчани - Підгір'я - 2:3 (В. Кузюк, 79, С. Урсу, 83 - Д. Балаш, 4, Д. Курилюк, 76-п., 81) 
За 7-8 місця
Горохолина - Іваниківка - 2:1 (І. Паламарчук, 17, Р. Дирів, 76 - В. Гаргат, 60) 
За 9-10 місця 
Росільна - Дзвиняч - -:+ 
За 11-12 місця
Космач - Старуня - 1:1 (В. Ярич, 30 - І. Стефуняк, 70)

Кубок. 1/4 фіналу
Дзвиняч - Саджава - 1:0 (І. Гуменюк, 83)
Горохолина - Богородчани - 2:6 (М. Дейнега, 70, С. Грабовецький, 81-п. - Ю. Сенич, 10, 74, В. Коломия, 30, І. Паливода, 52, 56, А. Семенчук, 85) 
Глибівка - Монастирчани - 4:2 (В. Семенів, 18, 77, Р. Загірняк, 44, Н. Ковтун, 75 - В. Риндич, 32, 80) 
Росільна - Старі Богородчани - 1:7 (Д. Кицмен, 78 - В. Момот, 17, 41, 62, 70, 81, В. Паливода, 27, М. Яців, 87) 

НАДВІРНА
1 ліга
Група А. 10 тур

"Сокіл" Фитьків - "Нива" Гаврилiвка - 1:2
ФК "Ланчин" - "Лістер" Лісна Тарновиця - +:-
"Арсенал" Тисменичани - ФК "Перерісль" - 2:1

    І В Н П М О
1  "Арсенал" Тисменичани 10 7 1 2 24-15 22
2  "Нива" Гаврилівка 10 6 2 2 32-12 20
3  ФК "Ланчин" 10 6 1 3 17-19 19
4  ФК "Перерісль" 10 5 2 3 31-12 17
5  "Лістер" Лісна Тарновиця 10 2 1 7 18-32 7
6  "Сокіл" Фитьків  10 0 1 9 14-46 1

Група Б. 9 тур
"Бистриця" Пасічна - "Колос" Парище - 2:3
"Нафтовик" Битків - "Підгір'я" Назавизів - 2:2
ФК "Волосів" - "Олімпія" Камінне - 3:2

    І В Н П М О
1  "Олімпія" Камінне 9 6 1 2 20-12 19
2  ФК "Волосів" 9 5 1 3 28-21 16
3  "Нафтовик" Битків 9 5 1 3 15-13 16
4  "Підгір'я" Назавизів 9 4 2 3 13-14 14
5  "Бистриця" Пасічна 9 2 0 7 11-27 6
6  "Колос" Парище 9 2 1 6 8-8 7

2 ліга. 9 тур
Група А
"Фортуна" Пнів - "Лісоруб" Бистриця - 4:1
"Лукавець" Гвізд - "Горгани" Зелена - 7:2
ФК "Лоєва" - "Скеля" Пнів - 0:0
(на КДК)

    І В Н П М О
1  "Лукавець" Гвізд 9 7 0 2 45-15 21
2  "Скеля" Пнів 9 7 0 2 40-10 21
3  "Горгани" Зелена 9 5 1 3 38-20 16
4  ФК "Лоєва" 9 3 2 4 27-21 11
5  "Фортуна" Пнів 9 3 1 5 19-40 10
6  "Лісоруб" Бистриця 9 0 0 9 9-72 0

Група Б
"Темп" Молодків - "Страгора" Стримба - 0:5
ФК "Білі Ослави" - "Прут" Саджавка - 1:2
ФК "Добротів" -
вільний від гри

    І В Н П М О
1  "Страгора" Стримба 8 4 1 3 23-12 13
2  "Прут" Саджавка 6 4 1 1 14-7 13
3  ФК "Добротів" 7 1 5 1 18-19 8
4  "Темп" Молодків 6 1 3 2 9-16 6
5  ФК "Білі Ослави" 7 1 2 4 11-21 5

БРАМКИ

Переглядів: 277 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: