Головна » 2016 » Червень » 14 » Міста і райони. 5-12 червня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна
22:04
Міста і райони. 5-12 червня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

БОГОРОДЧАНИ
8 тур
Старуня - Грабовець - 1:1
 (А. Грицюк, 71 - С. Грабовецький, 21) 
Глибоке - Старі Богородчани - 0:10 (В. Момот, 21, 28, В. Байгерич, 24, Р. Дидич, 43, 68, М. Яців, 55, Н. Челепіс, 60, 64, 65, В. Костробій, 72) 
Іваниківка - Росільна - 4:2 (В. Слободян, 14, М. Катрич, 31, В. Гаргат, 41, А. Матієшин, 78 - В. Волочій, 20, В. Кропивницький, 44)
Богородчани - Дзвиняч - 1:2 (С. Гладковський, 60 - А. Чусак, 68, І. Гуменяк, 79) 
Саджава - Глибівка - 3:5 (С. Криховський, 6-п., В. Надрага 20, 27 - Н. Ковтун, 8-п., 82, В. Кавінський 10, О. Рожко 16, В. Семенів 35)
Підгір'я - Монастирчани - 2:7 (В. Барган, 44, Д. Балаш, 62 - М. Крицький, 14, М. Суслик, 16, 53, Р. Продан, 28, 71, Д. Третяк, 42, 74)
Космач - вихідний вихідний 

9 тур 
Дзвиняч - Підгір'я - 4:0
(В. Семків, 17-п., О. Ярема, 60, 85, І. Гуменюк, 65) 
Глибівка - Богородчани - 1:0 (А. Сисак, 9)
Росільна - Саджава - 4:5 (Н. Долинський, 16, Р. Паливода, 36, Р. Долинський, 50, І. Петришин, 82 - С. Криховський, 24, І. Загірняк, 41, 80, В. Жирик, 66, 77)
Старі Богородчани - Іваниківка - +:-
Грабовець - Глибоке - 1:3
(Р. Попович, 86 - С. Дякун, 15, 75, М. Олексин, 56)
Космач - Старуня - 2:1 (Р. Ярич, 15, І. Косович, 66 - І. Григорук, 1)
Монастирчани - вихідний

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Глибівка 12 10 1 1 37-13 31
2 Старі Богородчани 12 9 3 0 44-17 30
3 Монастирчани 12 7 2 3 35-20 23
4 Дзвиняч 12 6 4 2 26-15 22
5 Саджава 12 6 3 3 33-29 21
6 Богородчани 12 6 1 5 21-12 19
7 Космач 12 5 3 4 28-30 18
8 Іваниківка 12 4 4 4 19-18 16
9 Старуня 12 3 4 5 14-17 13
10 Росільна 12 2 2 8 16-29 8
11 Грабовець 12 2 2 8 17-29 8
12 Підгір'я 12 1 2 9 15-51 5
13 Глибоке 12 1 1 10 10-36 4

Кубок. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді 
СТАРІ БОГОРОДЧАНИ - Грабовець - 5:1 (М. Яців, 26, Н. Челепіс, 33, 50, 79, А. Говдяк, 55 - І. Балацко, 10). Перший матч - 4:1 
Богородчани - САДЖАВА - 0:0. Перший матч - 1:3
ГЛИБІВКА - Космач - 3:2 (А. Сисак, 29, В. Семенів, 57, В. Кавінський, 85 - В. Скрипник, 30, В. Ярич, 47). Перший матч - 3:1
Старуня - МОНАСТИРЧАНИ - 2:2 (І. Григорук, 18, А. Грицюк, 39 - М. Суслик, 6, Р. Продан, 17). Перший матч - 1:1 

Детальніше - Богородчанська РФФ

 

ДОЛИНА  
1 ліга. 6 тур  
Белеїв - Розточки - 4:2
Велика Тур'я - Солуків - 0:1
Тяпче - Міжріччя - 7:1
Гошів - Тисів - 1:3
Вигода - Гузіїв - 2:0
Яворів - вільний

7 тур
Тисів - Вигода - 2:1
Міжріччя - Гошів - 2:2
Солуків - Тяпче - 0:5
Розточки - Велика Тур'я - 1:1
Яворів - Белеїв - 2:2
Гузіїв - вільний

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Тисів 7 4 3 0 21-10 15
2 Тяпче 6 4 1 1 20-7 13
3 Міжріччя 7 4 1 2 16-15 13
4 Вигода 6 4 0 2 12-7 12
5 Гузіїв 6 3 1 2 9-9 10
6 Солуків 6 3 1 2 8-10 10
7 Белеїв 7 2 2 3 11-18 8
8 Розточки 6 2 1 3 9-13 7
9 Яворів 6 0 3 3 12-17 3
10 Велика Тур'я 7 0 3 4 6-11 3
11 Гошів 6 0 2 4 7-14 2

2 ліга. 5 тур
Витвиця - Кропивник - 0:3
Станківці - Тростянець - 4:1
Раків - Княжолука - 6:6 (не завершено)
Новошин - Шевченково - 1:3
Надіїв - вільний
6 тур
Княжолука - Новошин - 1:4
Тростянець - Раків - 4:1
Кропивник - Станківці - 3:3
Надіїв - Витвиця - 0:2
Шевченкове - вільне

      І  В  Н  П  М  О
1 Станківці 6 4 2 0 20-9 14
2 Шевченкове 5 4 1 0 15-5 13
3 Кропивник 5 3 1 1 14-5 10
4 Тростянець 5 3 1 1 10-7 10
5 Новошин 5 3 0 2 12-9 9
6 Княжолука 6 1 2 3 16-22 5
7 Витвиця 6 1 0 5 6-15 3
8 Надіїв 5 0 2 3 7-13 2
9 Раків 5 0 1 4 11-26 1

Детальніше - Футбол Долинщини

 

КАЛУШ
Кубок. 1/8 фіналу
Кропивник - Станькова - 0:5
Войнилів - Вістова - 3:0
Гуменів - Сівка-Калуська - 2:2, по пен. - 5:3
Копанки - Старий Угринів - 1:3
Новиця - Голинь - 1:3
Перекоси - Перевозець - 2:0
Верхня - Тужилів - 1:2
Підмихайля - Довге-Калуське - 2:2, по пен. - 4:5

1 ліга. 5 тур
Тужилів - Гуменів - 1:1
Перевозець - Голинь - 2:6
Сівка-Калуська - Довге-Калуське - 0:2
Вістова - Довгий Войнилів - 1:1
Студінка - Станькова - 2:2
Перекоси - Старий Угринів - 3:0

  1 ліга   І  В  Н  П  М  О
1 Голинь 5 4 0 1 24-7 12
2 Перекоси 5 3 1 1 8-3 10
2 Тужилів 5 3 1 1 8-4 10
  Довге-Калуське 5 3 1 1 9-6 10
3 Станькова 5 2 2 1 8-7 8
6 Старий Угринів 5 2 2 1 4-5 8
7 Гуменів 4 2 1 1 5-5 7
8 Студінка 4 1 2 1 7-7 5
9 Довгий Войнилів 5 1 1 3 6-17 4
10 Перевозець 5 0 3 2 4-11 3
11 Сівка-Калуська 5 0 1 4 3-8 1
11 Вістова 5 0 1 4 2-8 1

2 ліга. 5 тур
Група А

Підмихайля - Новиця - 1:2
Підгірки - Пійло - 2:1
Бабин-Зарічний - Грабівка - 1:4
Боднарів - Середній Бабин - 1:2

      І  В  Н  П  М  О
1 Пійло 5 4 0 1 12-4 12
2 Підгірки 5 3 2 0 17-4 11
3 Бабин-Середній 5 3 0 2 10-9 9
4 Грабівка 5 2 1 2 11-10 7
5 Новиця 5 2 1 2 8-7 7
6 Боднарів 5 2 0 3 9-8 6
7 Підмихайля 5 2 0 3 5-10 6
8 Бабин-Зарічний 5 0 0 4 3-22 0

Група Б
Верхня - Томашівці - 3:1
Копанки - Войнилів - 1:1
Збора - Негівці - 1:4
Довпотів - Довжка - 3:1
Кропивник - вільний

      І  В  Н  П  М  О
1 Негівці 5 4 1 0 10-4 13
2 Войнилів 5 3 2 0 14-2 11
3 Довпотів 5 2 2 1 11-8 8
4 Кропивник 4 2 1 1 11-4 7
5 Копанки 4 1 2 1 8-6 5
6 Верхня 5 1 1 3 7-9 4
7 Збора 4 1 1 2 8-12 4
8 Томашівці 4 1 0 3 3-11 3
9 Довжка 4 0 0 4 1-17 0

Детальніше - Калущина футбольна

 

НАДВІРНА
Кубок. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді

Парище - Волосів - 4:1 (перший матч - 2:2)
Красна - Лісна Тарновиця - 1:1 (0:1)
"Нафтовик" Битків - Перерісль - 1:2 (2:0)
Назавизів - Ланчин - 2:1 (1:3)

1 ліга. 5 тур
Перерісль - Фитьків - 2:0
Камінне - Волосів - 2:1
Назавизів - Тисменичани - 2:1
Гаврилівка - Лісна Тарновиця - 1:1
Ланчин - «Нафтовик» Битків - 1:4

6 тур
Фитьків - «Нафтовик» Битків - 2:0
Лісна Тарновиця - Ланчин - 11:4
Тисменичани - Гаврилівка - 2:2
Волосів - Назавизів - 3:2
Перерісль - Камінне - 0:1

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Тисменичани 6 3 1 2 14-8 10
2 Лісна Тарновиця 6 3 3 0 23-13 12
3 Ланчин 6 2 0 4 11-18 6
4 Гаврилівка 6 2 2 2 8-6 8
5 Назавизів 6 3 0 3 9-8 9
6 Камінне 6 4 0 2 11-10 12
7 "Нафтовик" Битків 6 3 0 3 6-7 9
8 Волосів 6 2 2 2 13-10 8
9 Перерісль 6 2 2 2 8-5 8
10 Фитьків 6 1 0 5 2-20 3

2 ліга
1 група
4 тур
Пнів-Білозорина - Гвізд - 0:4
Зелена - Лоєва - 2:2
Пасічна - Пнів - 2:3
Стримба - Бистриця - 14:0
5 тур
Лоєва - Пасічна - 0:0
Гвізд - Зелена - 1:0
Стримба - Білозорина-Пнів - 9:1
Бистриця - Пнів - 1:3

2 група
4 тур

Молодків - Парище - 2:3
Саджавка - Добротів - 3:1
Красна - Середній Майдан - перенесено
"Торнадо" Делятин - вільне
5 тур
Добротів - Красна - 0:2
Парище - Саджавка - 8:1
"Торнадо" Делятин - Молодків - 1:1
Середній Майдан - вільний

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

 

РОЖНЯТІВ
1 Ліга 
5 тур

Берлоги - "Горгани" Рожнятів – 2:3
Нижній Струтин – Перегінське – 1:5
Закерничне – Лоп’янка - 6:0 
Брошнів – Небилів – 6:1
Креховичі – Суходіл – 3:4
6 тур
Берлоги - Нижній Струтин - 3:4
Перегінське - Закерничне - 3:1
"Горгани" Рожнятів - Суходіл - 11:0
Небилів - Креховичі - 2:2
Лоп'янка - Брошнів - 1:5

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Брошнів 6 5 0 1 27-8 15
2 Перегінське 6 5 0 1 22-10 15
3 Закерничне 6 4 1 1 24-9 13
4 Рожнятів 6 3 1 2 23-10 10
5 Нижній Струтин 6 3 1 2 15-13 10
6 Лоп'янка 6 3 1 2 10-16 10
7 Суходіл 6 2 0 4 7-28 6
8 Небилів 6 1 1 4 8-20 4
9 Креховичі 6 0 3 3 10-21 3
10 Берлоги 6 0 0 6 7-18 0

2 ліга
5 тур
Петранка – Верхній Струтин - 11:0
Сливки – Ясень - 1:2
Іванівка/Ясеновець – Спас - 5:3
"Прикарпаття" Рожнятів – Дуба - 2:1
Вербівка - Грабів - 2:0
Камінь-Рівня - вільна
6 тур
Верхній Струтин - Вербівка - 2:0
Ясень - Петранка - 2:1
Спас - Сливки - 1:2
Дуба - Іванівка/Ясеновець - 1:2
Камінь/Рівня - "Прикарпаття" Рожнятів - 2:1
Грабів - вільний

Детальніше - Рожнятівщина футбольна


БРАМКИ

Міста і райони. 29 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

Міста і райони. 18-22 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

Міста і райони. 15 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

Міста і райони. 5-8 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

Міста і райони. 24 квітня

Міста і райони. 17 квітня

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 319 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: