Головна » 2013 » Квітень » 25 » Першість області. 2 ліга. Регіон "Південь". Заявки команд із зазначенням новачків (станом на 25 квітня)
15:31
Першість області. 2 ліга. Регіон "Південь". Заявки команд із зазначенням новачків (станом на 25 квітня)
Подаємо заявки команд-учасниць першості області. Курсивом виокремлено новачків із зазначенням попереднього клубу. 

Регіон "Південь"

«КАРПАТИ» Кути (26 гравців)

Іваха Анатолій Валерійович (1994) - юнаки
Іваха Михайло Валерійович (1994) - юнаки
Бойчук Володимир Юрійович (1994) - юнаки
Глібчук Іван Мирославович (1994) - юнаки
Глібчук Віталій Петрович (1994)
Гончар Віталій Васильович (1980)
Грабовецький Ярослав Ігорович (1980)
Грущук Ярослав Михайлович (1963)
Гулій Юрій Юрійович (1993) - невідомо
Дележа Олександр Петрович (1981)
Джумарик Володимир Миколайович (1993)
Кадемський Володимир Іванович (1993)
Корнута Любомир Васильович (1981)
Локатир Олег Петрович (1984)
Локатир Святослав Петрович (1988) – ФК «Сваричів» (Рожнятівський р-н)
Підлетейчук Сергій Богданович (1986)
Павлюк Антон Михайлович (1984) – «Скала» Старі Кути (Косівський р-н)
Подольський Валентин Валентинович (1977)
Ромащук Станіслав Петрович (1990)
Руснак Олександр Васильович (1987)
Сайнюк Микола Олександрович (1993)
Сливчук Микола Миколайович (1984)
Топчевський Андрій Михайлович (1992) – «Кримтеплиця» Молодіжне (ПФЛ)
Фінчак Назар Володимирович (1994) – юнаки
Федірчик Петро Юрійович  (1987)
Янчик Сергій Васильович (1979) – ФК «Глибока» (Чернівецька обл.)

«КАРПАТИ» Печеніжин (16 гравців)
Антонюк Назар Ігорович (1993) – «Вікторія» Вел. Кам'янка (Коломийський р-н)
Бужак Валентин Васильович (1987) – «Підгір'я» Сторожинець (Чернівецька обл.)
Гальчук Володимир Володимирович (1994) - «Карпати» Коломия (юн.)
Горецький Роман Дмитрович (1991) – «Довбушівець» Печеніжин
Горук Василь Васильович (1969) – «Довбушівець» Печеніжин
Дрогомирецький Юрій Іванович (1991) – «Довбушівець» Печеніжин
Завершенюк Олександр Валерійович (1989) – ФК «Глибока» (Чернівецька обл..)
Климус Петро Петрович (1985) – «Карпати» Коломия
Козяк Андрій Васильович (1994) - «Карпати» Коломия (юн.)
Курдибанюк Віталій Васильович (1994) - «Карпати» Коломия (юн.)
Раковіца Василь Іванович (1979) - «Карпати» Коломия
Рябий Михайло Іванович (1983) – «Кроно-Карпати» Брошнів-Осада
Скибінський Богдан Васильович (1986) - «Карпати» Коломия
Страховський Сергій Васильович (1989) – «Пробій» Городенка
Ткачук Олександр Іванович (1985) - «Карпати» Коломия
Яворський Ярослав Васильович (1992) - «Довбушівець» Печеніжин

«НЕПТУН» Заболотів (19 гравців)

Багняк Мирослав Дмитрович (1987) ФК «Борщів» (Снятинський р-н)
Битюк Володимир Михайлович (1988) - невідомо
Гнатюк Ярослав Ярославович (1989) – «Кремінь» Пістинь (Косівський р-н)
Грицик Віктор Вікторович (1991) - невідомо
Дмитрук Василь Іванович (1987) – «Яспіль» Ясенів-Пільний
Драганюк Сергій Васильович (1988) - ФК «Вовчківці» (Снятинський р-н)
Захарук Іван Романович (1989) - невідомо
Костинюк Віктор Володимирович (1992) – «Ентузіаст» Тулуків (Снятинський р-н)
Кузьменко Іван Вячеславович (1976) – «Кремінь» Пістинь (Косівський р-н)
Лилик Руслан Миколайович (1987) – «Єдність» Балинці (Снятинський р-н)
Мироняк Віталій Васильович (1993) - невідомо
Мироняк Роман Володимирович (1987) - ФК «Снятин»
Огородник Ігор Іванович (1985) - невідомо
Рибчук Ігор Васильович (1976) ФК «Борщів» (Снятинський р-н)
Сапа Олександр Петрович (1990) ФК «Борщів» (Снятинський р-н)
Сопилюк Василь Іванович (1994) - ФК «Снятин»
Стеф'юк Микола Васильович (1993) ФК «Борщів» (Снятинський р-н)
Филипюк Микола Михайлович (1984) - невідомо
Цибуляк Сергій Васильович (1986) – «Єдність» Балинці (Снятинський р-н)

«ПРОБІЙ» Городенка (15 гравців)

Білик Ігор Остапович (1984)
Бицкало Роман Мирославович (1971)
Гавриш Юрій Степанович (1988) – «Каменяр» Серафинці (Городенківський р-н)
Галахін Олександр Олександрович (1991) - невідомо
Гультай Володимир Ігорович (1990)
Живачівський Андрій Богданович (1994) - юнаки
Король Назарій Михайлович (1986) – «Яспіль» Ясенів-Пільний
Кривко Михайло Мирославович (1977) – «Каменяр» Серафинці (Городенківський р-н)
Орищук Олег Ярославович (1987) - невідомо
Осадчук Роман Романович (1993)
Пігач Іван Іванович (1992) – «Яспіль» Ясенів-Пільний (юнаки)
Петришин Тарас Вікторович (1993)
Сирітченко Сергій Іванович (1993)
Шевчук Василь Павлович (1982)
Юрчук Петро Михайлович (1992)

«ПРУТ» Делятин (24 гравці)

Бандура Марко Миколайович (1993)
Баранович Іван Ігорович (1989)
Брізе Олексій Ігорович (1992)
Відливаний Андрій Ярославович (1991) - невідомо
Вацик Василь Васильович (1994) - юнаки
Вередюк Володимир Васильович (1994) – «Карпати» Яремче (юнаки)
Волярчук Назар Михайлович (1990)
Голіней Михайло Михайлович (1983) – ФК «Ланчин» (Надвірнянський р-н)
Довбенюк Максим Ярославович (1986)
Зупник Руслан Володимирович (1984)
Ключівський Микола Степанович (1992)
Ковальчук Тарас Степанович (1973)
Кочержук Василь Ігорович (1990)
Куркевічс Дмітрійс (1990)
Ліхновський Михайло Васильович (1994) - юнаки
Литвин Микола Мирославович (1982)
Небелюк Володимир Ігорович (1986)
Небелюк Олександр Степанович (1989)
Обідняк Василь Михайлович (1991)
Прокоп'юк Любомир Михайлович (1985)
Ткачук Сергій Іванович (1992) – ФК «Ланчин» (Надвірнянський р-н)
Федюк Назарій Михайлович (1983) - ФК «Гвіздець»
Цурак Ігор Васильович (1986)
Шовгенюк Андрій Степанович (1994) - юнаки

ФК «ГВІЗДЕЦЬ» (19 гравців)

Іванюк Денис Миколайович (1989) – «Яспіль» Ясенів-Пільний
Антонюк Василь Михайлович (1980)
Арбузов Сергій Володимирович (1985)
Бойків Андрій Іванович (1989)
Бойків Василь Іванович (1992) – «Прут» Делятин
Вахняк Ігор Васильович (1990)
Глумик Андрій Андрійович (1993) – «Пробій» Городенка
Голейчук Ігор Миколайович (1989)
Дердюк Микола Мирославович (1991) – «Яспіль» Ясенів-Пільний
Коновалик Сергій Богданович (1981)
Максимчук Любомир Васильович (1978)
Михайлищук Микола Петрович (1988)
Москалюк Олександр Іванович (1981)
Обух Андрій Васильович (1993)
Палійчук Микола Романович (1994) – юнаки
Симотюк Тарас Анатолійович (1994) – юнаки
Томашевський Віталій Степанович (1985)
Фреюк Станіслав Володимирович (1983)
Ясуник Василь Васильович (1983)

ФК «ОБЕРТИН» (18 гравців)

Велигорський Ігор Васильович (1989)
Городчук Юрій Антонович (1994) – невідомо
Долінський Богдан Ярославович (1983)
Ковальчук Михайло Васильович (1984)
Кравчук Дмитро Володимирович (1993)
Кутняк Ігор Михайлович (1988) - ФК «Вербівці» (Городенківський р-н)
Рункевич Роман Миколайович (1988) - невідомо
Самборський Володимир Ігорович (1994) – «Придністров'я» Тлумач (юн.)
Скробало Володимир Володимирович (1987) ФК «Дебеславці» (Коломийський р-н) 
Томин Андрій Ярославович (1992)
Тутка Віталій Романович (1990) - невідомо
Федорів Роман Миколайович (1987)
Чернишов Максим Миколайович (1980) – «Яспіль» Ясенів-Пільний
Шкурашівський Ігор Романович (1988)
Яворський Ігор Миколайович (1985)
Яворський Олег Володимирович (1990)
Яцик Дмитро Володимирович (1992)
Яцик Степан Володимирович (1994) - юнаки


Блащук Василь Мирославович (1995)
Гнатюк Олександр Ігорович (1984)
Голіней Юрій Анатолійович (1993) – «Прут» Делятин
Григорашик Василь Васильович (1990)
Дяків Ростислав Васильович (1990) – "Круойя" (Литва)
Жидак Володимир Петрович (1994)
Карач Василь Миколайович (1989)
Костюк Роман Миколайович (1986)
Кулик Михайло Васильович (1989) – «Придністров'я» Тлумач
Левицький Роман Михайлович (1994)
Максим'юк Дмитро Петрович (1988)
Мегдиник Володимир Мирославович (1987) – «Пробій» Городенка
Мегдиник Тарас Мирославович (1990) - ФК «Ценява» (Коломийський р-н)
Піддубрівний Богдан Михайлович (1972)
Тепчук Ігор Ігорович (1990)
Цибульський Роман Ігорович (1984)
Червінський Василь Мирославович (1991) – «Карпати» Коломия
Шарморецький Юрій Іванович (1987)
Переглядів: 1097 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: