Головна » 2017 » Грудень » 21 » Чемпіонат Надвірнянщини. 1 та 2 ліги. Кубок
10:12
Чемпіонат Надвірнянщини. 1 та 2 ліги. Кубок

НАДВІРНА
1 ліга

5 тур
"Нива" Гаврилівка - "Сокіл" Фитьків - 7:0
ФК "Ланчин" - "Арсенал" Тисменичани - 2:5
"Нафтовик" Битків - "Лукавець" Гвізд - 6:3
"Підгір'я" Назавизів - "Лістер" Лісна Тарновиця - 0:1
ФК "Перерісль" - "Бистриця" Пасічна - 7:0
6 тур
"Сокіл" Фитьків - "Бистриця" Пасічна - 0:1
"Лістер" Лісна Тарновиця - ФК "Перерісль" - 3:2
"Лукавець" Гвізд - "Підгір'я" Назавизів - +:- (анульований результат - 2:1)
"Арсенал" Тисменичани - "Нафтовик" Битків - 2:1
"Олімпія" Камінне - ФК "Ланчин" - +:-
"Нива" Гаврилівка - ФК "Волосів" - 2:0
7 тур
ФК "Волосів" - "Сокіл" Фитьків - 8:2
ФК "Ланчин" -  "Нива" Гаврилівка - 3:1
"Нафтовик" Битків - "Олімпія" Камінне - 3:1
"Підгір'я" Назавизів - "Арсенал" Тисменичани - 3:1
ФК "Перерісль" - "Лукавець" Гвізд - 5:3
"Бистриця" Пасічна - "Лістер" Лісна Тарновиця - 0:3
Матч 5-го туру
ФК "Волосів" - "Олімпія" Камінне - 0:1
8 тур
"Сокіл" Фитьків - "Лістер" Лісна Тарновиця - 1:8
"Лукавець" Гвізд - "Бистриця" Пасічна - 1:2
"Арсенал" Тисменичани - ФК "Перерісль" - 2:4
"Олімпія" Камінне - "Підгір'я" Назавизів - 3:1
"Нива" Гаврилівка - "Нафтовик" Битків - 2:0
ФК "Волосів" - ФК "Ланчин" - 3:0
9 тур
ФК "Ланчин" - "Сокіл" Фитьків - 5:2
"Нафтовик" Битків - ФК "Волосів" - 4:4
"Підгір'я" Назавизів - "Нива" Гаврилівка - 1:2
ФК "Перерісль" - "Олімпія" Камінне - 1:3
"Бистриця" Пасічна - "Арсенал" Тисменичани - 1:3
"Лістер"Лісна Тарновиця - "Лукавець" Гвізд - 5:1
10 тур
"Сокіл" Фитьків - "Лукавець" Гвізд - 1:2
"Арсенал" Тисменичани - "Лістер" Лісна Тарновиця - 0:1
"Олімпія" Камінне - "Бистриця" Пасічна - 4:1
"Нива" Гаврилівка - ФК "Перерісль" - 2:4
ФК "Волосів" - "Підгір'я" Назавизів - 2:1
ФК "Ланчин" - "Нафтовик" Битків - 1:1
11 тур
"Нафтовик" Битків - "Сокіл" Фитьків - 6:2
"Підгір'я" Назавизів - ФК"Ланчин" - 2:4
ФК "Перерісль" - ФК "Волосів" - 3:0
"Бистриця" Пасічна - "Нива" Гаврилівка - 0:0
"Лістер" Лісна Тарновиця - "Олімпія" Камінне - 1:1
"Лукавець" Гвізд - "Арсенал" Тисменичани - 2:1
Матч 3-го туру
"Нафтовик" Битків - "Бистриця" Пасічна - 7:1
Матч 4-го туру
"Лукавець" Гвізд - ФК "Ланчин" - 2:1

    І В Н П М О
1 ФК "Перерісль" 11 9 0 2 42-13 27
2 "Арсенал"Тисменичани 11 8 0 3 27-17 24
3 "Лістер" Лісна Тарновиця 11 7 2 2 28-14 23
4 "Олімпія" Камінне 11 7 2 2 22-12 23
5 "Нива" Гаврилівка 11 6 1 4 26-13 19
6 ФК "Волосів" 11 5 1 5 28-22 16
7 "Нафтовик" Битків 11 4 3 4 33-24 15
8 "Лукавець" Гвізд 11 4 1 6 17-29 13
9 ФК "Ланчин" 11 3 3 5 17-20 12
10 "Підгір'я" Назавизів 11 3 1 7 18-25 10
11 "Бистриця" Пасічна 11 2 2 7 8-33 8
12 "Сокіл" Фитьків 11 0 0 11 9-53 0

2 ліга
5 тур
"Лісоруб" Бистриця - "Фортуна" Пнів - 0:3
"Прут" Саджавка - "Колос" Парище - 4:2
"Скеля" Пнів - "Горгани" Зелена - 1:0
"Темп" Молодків - ФК "Добротів" - 1:0
7 тур
"Прут" Саджавка - "Фортуна" Пнів - 10:0
"Скеля" Пнів - "Лісоруб" Бистриця - 7:1
"Страгора" Стримба - "Колос" Парище - 1:1
ФК "Добротів" - ФК "Лоєва" - 4:0
8 тур
"Фортуна" Пнів - ФК "Лоєва" - 3:1
"Колос" Парище - "Темп" Молодків - 8:2
"Прут" Саджавка - "Скеля" Пнів - 4:3
"Лісоруб" Бистриця - "Страгора" Стримба - 1:3
Матч 3-го туру
"Прут" Саджавка - ФК "Лоєва" - 6:0
Матч 7-го туру
"Темп" Молодків - "Горгани" Зелена - 0:3
9 тур
"Скеля" Пнів - "Фортуна" Пнів - 2:0
ФК "Добротів" - "Колос" Парище - 3:3
"Страгора" Стримба - "Прут" Саджавка - 4:1
"Темп" Молодків - "Лісоруб" Бистриця - 11:2
ФК "Лоєва" - "Горгани" Зелена - 2:5
Матч 5-го туру
"Страгора" Стримба - ФК "Лоєва" - 4:0
Матч 8-го туру
"Горгани" Зелена - ФК "Добротів" - 3:2

    І В Н П М О
1 "Горгани" Зелена 9 7 1 1 25-9 22
2 "Страгора" Стримба 9 6 3 0 21-8 21
3 "Колос" Парище 9 5 2 2 34-18 17
4 "Прут" Саджавка 9 5 1 3 33-19 16
5 ФК "Добротів" 9 4 3 2 29-14 15
6 "Скеля" Пнів 9 4 1 4 21-17 13
7 "Темп" Молодків 9 3 3 3 23-21 12
8 "Фортуна" Пнів 9 2 1 6 11-32 7
9 ФК "Лоєва" 9 1 1 7 9-31 4
10 "Лісоруб" Бистриця 9 0 0 9 10-47 0

Кубок
Попередній етап.
22 жовтня

ФК "Добротів" - "Темп" Молодків - 7:2
"Скеля" Пнів" - "Фортуна" Пнів - 5:2

1/8 фіналу. 5 і 12 листопада 
ФК "Ланчин" - "Лукавець" Гвізд - 2:0 і 2:3
"Підгір'я" Назавизів - "Нафтовик" Битків - 3:0 і 2:0
"Скеля"Пнів - "Страгора" Стримба - 3:2 і 4:1
"Бистриця" Пасічна - ФК "Волосів" - 4:1 і 0:6
"Нива" Гаврилівка - ФК "Добротів" - 3:2 і 0:3
"Лістер" Лісна Тарновиця - "Арсенал" Тисменичани - 2:1 і 0:1
"Горгани" Зелена - ФК "Перерісль" - 3:6 і 1:6
"Колос" Парище - "Олімпія" Камінне - 2:2 і 0:6

БРАМКИ, за даними "Футболу Надвірнянщини"

Переглядів: 211 | Додав: bramki | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: