Головна » 2017 » Травень » 30 » Міста і райони. 25-28 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Богородчани, Тлумач, Надвірна
06:55
Міста і райони. 25-28 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Богородчани, Тлумач, Надвірна

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
5 тур

"Металіст" - АТО - 4:0 (В. Сміжак, 47, М. Огір, 60, М. Остап'юк, 72, А. Аполлонін, 88)
"Бистриця" Хриплин - НАВС - 5:2 (В. Яковишин, 18, Р. Кріль, 28, 33, В. Яковишин, 52, В. Овчар, 70 - Т. Панасюк, 10, В. Романюк, 55)
КіК - "Бистриця" Вовчинець - 2:3 (Т. Кузик, 60, В. Басюк, 90 - В. Романчук, 9, І. Кухарський, 48, 55)
"Благо" - "Січ" Микитинці - 2:2 (В. Нагнибіда, 12, Є. Бабчук, 55 - С. Обух, 37, І. Савчак, 38)
ФК "Крихівці" - "Легіон" - 5:0 (І. Лукинів, 5, 29, 34, М. Гловлюк, 10, Р. Човган, 84)

    І В Н П М О
1 ФК Крихівці 4 4 0 0 20-1 12
2 Легіон (Івано-Франківськ) 5 3 1 1 13-8 10
3 Бистриця (Хриплин) 5 3 0 2 10-11 9
4 Бистриця (Вовчинець) 4 2 1 1 9-5 7
5 Металіст (Івано-Франківськ) 3 1 2 0 6-2 5
6 Благо (Івано-Франківськ) 4 1 2 1 6-7 5
7 СІЧ (Микитинці) 5 1 2 2 5-16 5
8 КіК (Івано-Франківськ) 3 0 1 2 3-7 1
9 НАВС (Івано-Франківськ) 3 0 1 2 4-10 1
10 АТО (Івано-Франківськ) 4 0 0 4 1-10 0

Бомбардири: І. Лукинів (ФК "Крихівці") - 11, А. Бибик ("Легіон") - 6, В. Тодорів і В. Салманов ("Легіон") - по 4, М. Гловлюк (ФК "Крихівці"), Н. Олійник ("Благо"), Р. Кріль і В. Яковишин ("Бистриця" Х) - по 3 голи.

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга

18 тур

"Козацький Острів" Чорнолізці - "Бистриця" Старий Лисець - +:-
ФК "Радча" - "Ураган" Черніїв - 1:2
(В. Ханас, 75 - Р. Зварич, 37, 49)
"Стримба" Липівка - ФК "Клубівці" - 3:2 (П. Дунда, 50, Н. Паньків, 73, В. Дутчак, 75 - Р. Карпів, 60, В. Пророк, 70)
"Колос" Братківці - "Сокіл" Підлісся - 5:1 (В. Бриндзей, 34, А. Синишин, 45+1, В. Салига, 63-п., С. Гарасимів, 74, 88 - В. Харандюк, 4)
"Авангард" Загвіздя - "Сокіл" Чукалівка - 6:0 (І. Гоголь, 23, О. Кудла, 55, 65, 74, І. Дубницький, 85, М. Іванишин, 89)
"Дружба" Драгомирчани - вільна від гри

    І В Н П М О
1 Авангард (Загвіздя) 16 13 1 2 50-12 40
2 Козацький Острів (Чорнолізці) 16 11 2 3 33-10 35
3 Ураган (Черніїв) 17 10 4 3 38-23 34
4 Колос (Братківці) 16 9 3 4 25-15 30
5 ФК Клубівці 17 8 4 5 31-29 28
6 Дружба (Драгомирчани) 16 8 1 7 26-22 25
7 Бистриця (Старий Лисець) 16 4 6 6 21-24 18
8 Стримба (Липівка) 16 4 5 7 28-37 17
9 ФК Радча 16 4 3 9 18-30 15
10 Сокіл (Підлісся) 17 3 3 11 24-40 12
11 Сокіл (Чукалівка) 17 0 0 17 11-63 0

Бомбардири: Кудла (Загвіздя) - 18, Нагірний (Чорнолізці) - 14, Зварич (Черніїв) - 12, Якубів (Радча) і Трушко (Драгомирчани) - по 9, М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Царук (Черніїв) - 7, Чекіс (Загвіздя) і Б. Струк (Чукалівка) - по 6 голів.

19 тур. 4 червня (неділя)
"Сокіл" Підлісся - "Дружба" Драгомирчани
ФК "Клубівці" - "Колос" Братківці
"Бистриця" Старий Лисець - ФК "Радча"
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Авангард" Загвіздя
Матч "Ураган" Черніїв - "Стримба" Липівка (2:1) відбувся раніше

1 ліга. Фінал за 1-6 місця
2 тур

"Дністер-Рітас" Побережжя - "Козацький Острів-2" Чорнолізці - 1:2 (Г. Тихонюк, 72 - М. Гайдейчук, 16, І. Солом'яний, 34)
"Оболонь" Милування - ФК "Угринів" - 1:0 (Б. Баранецький, 65)
"Сокіл" Угринів - "Прикарпаття" Підлужжя - 2:5 (О. Дем'янчук, 23, Б. Сагайда, 55 - Р. Стойко, 14, 42, Ю. Онищук, 18, 70, Т. Урсул, 20)

    І В Н П М О
1  ФК "Угринів" 6 4 1 1 11-6 13
2  "Дністер-Рітас" Побережжя 6 4 0 2 19-9 12
3  "Козацький Острів-2" Чорнолізці 6 3 2 1 10-5 11
4  "Оболонь" Милування 6 3 2 1 13-9 11
5  "Прикарпаття" Підлужжя 6 1 0 5 10-17 3
6  "Сокіл" Угринів 6 0 1 5 5-22 1

Бомбардир: Д. Третяк (Побережжя) і Н. Самочко (ФК "Угринів") - по 16, А. Гринчак (Підлужжя) і М. Гайдейчук (Чорнолізці) - по 14, Солом'яний (Чорнолізці) - 11, С. Кузенко (Побережжя) - 10 голів.

1 ліга. Фінал за 7-12 місця
2 тур

"Цегельник" Нові Кривотули - ФК "Вільшаниця" - 4:2 (І. Палій, 7, О. Гриньків, 18, М. Маснюк, 41, 54 - І. Кандюк, 68, А. Семанюк, 75)
ФК "Марківці" - "Інтербур" Єзупіль - 6:0 (Р. Буртик, 49, 77, В. Фицик, 65, В. Фрейнак, 78, І. Білинський, 86, В. Токарук, 88)
"Фортуна" Березівка - ФК "Майдан" - 10:0 (А. Савка, 12, 43, М. Лесюк, 25, 78, П. Вара, 31, 47, М. Федоронько, 52, 60, 65, Є. Скрипин, 85)

    І В Н П М О
1  "Цегельник" Нові Кривотули 6 5 0 1 17-5 15
2  ФК "Марківці" 6 3 1 2 10-5 10
3  "Фортуна" Березівка 6 3 0 3 15-4 9
4  "Інтербур" Єзупіль 6 3 0 3 13-13 9
5  ФК "Вільшаниця" 6 2 2 2 10-12 8
6  ФК "Майдан" 6 0 1 5 3-29 0

БОГОРОДЧАНИ
Група А 

7 тур

Монастирчани - Глибівка - 1:1 (М. Крицький, 8 - В. Данилюк, 44)
Горохолина - Богородчани - 0:2 (Ю. Сенич, 46, В. Семків, 50)
Росільна - Космач - 3:0 (А. Зінич, 44, В. Хмельовський, 57, Н. Куртяк, 74)
8 тур
Глибівка – Росільна - 5:0 (Н. Ковтун, 5, 23, 31, І. Фелик, 11, 22). Вилучення: М. Бериляк (Р). На 33 хв. гра припинена у зв’язку із тим, що в команди ФК «Росільна» залишилось менше 7 гравців.
Космач – Горохолина - 1:2 (І. Косович, 45 – М. Удуд, 10, Р. Дирів, 40) 
Богородчани – Монастирчани - 1:1 (О. Фафлей, 70 – А.Глушак, 72)

    І В Н П М О
1  СФК "Богородчани" 8 7 1 0 22-4 22
2  "Отрада" Глибівка 8 5 2 1 29-11 17
3  "Скала" Монастирчани 8 3 4 1 11-9 13
4  "Дружба" Горохолина 8 2 1 5 12-18 7
5  ФК "Росільна" 8 1 3 4 10-21 6
6  ФК "Космач" 8 0 1 7 6-27 1

Група Б 
7 тур

Підгір'я - Дзвиняч - 1:1 (Д. Курилюк, 37-п. - І. Гуменюк, 3)
Саджава - Старуня - 6:2 (С. Криховський, 40, 49, С. Феценець, 56, Я. Середюк, 57, А. Мороз, 66, А. Середюк, 69 - І. Григорук, 24-п., І. Шуфлен, 73)
Іваниківка - Старі Богородчани - 1:1 (Л. Луців, 71 - Р. Дидич, 86)
8 тур
Іваниківка – Підгір’я - 0:4 (І. Бойко, 17, 34, Д. Курилюк, 40, 62) 
Старі Богородчани – Саджава - 3:1 (В. Момот, 16, Н. Челепіс, 83, В. Іванків, 90 – А.Мороз, 49) 
Дзвиняч – Старуня - 8:2 (О. Ярема, 3, 10, 25, 28, Б. Палій, 35, 66, 78, І. Гуменюк, 82 – І. Григорук, 50, В. Шпіль, 90) 

    І В Н П М О
1  "Карпати" Ст. Богородчани 8 7 1 0 25-6 22
2  ФК "Саджава" 8 4 0 4 25-19 12
3  "Каменяр" Іваниківка 8 3 2 3 12-11 11
   ФК "Підгір'я" 8 3 2 3 12-11 11
5  ФК "Дзвиняч" 8 2 1 5 18-28 7
6  ФК "Старуня"  8 2 0 6 13-30 6

Бомбардири: Н. Ковтун (Глибівка) – 10, С. Криховський (Саджава), Д.Курилюк (Підгір’я) і О. Ярема (Дзвиняч) – по 8 голів.

ТЛУМАЧ
1 ліга.
3 тур

ФК "Королівка" - ФК "Буківна" - 1:4
"Дністер" Нижнів - ФК "Ісаків" - 3:2
ФК "Надорожна" - ФК "Остриня" - 2:0
ФК "Колінці" - ФК "Гончарів" - 1:1
ФК "Живачів" - ФК "Прибилів" - 0:0
ФК "Грушка" - ФК "Олеша" - 6:0
Матч 1-го туру
ФК "Прибилів" - ФК "Олеша" - +:-

    І В Н П М О
1 ФК Прибилів 3 2 1 0 2-1 7
2 ФК Грушка 3 2 0 1 12-5 6
3 ФК Буківна 3 2 0 1 9-5 6
4 ФК Надорожна 3 2 0 1 7-5 6
5 Дністер (Нижнів) 3 2 0 1 8-7 6
6 ФК Живачів 3 1 2 0 7-2 5
7 ФК Колінці 3 1 1 1 4-5 4
7 ФК Остриня 3 1 0 2 3-5 3
9 ФК Королівка 3 1 0 2 3-7 3
10 ФК Ісаків 3 1 0 2 5-9 3
11 ФК Гончарів 3 0 2 1 6-8 2
12 ФК Олеша 3 0 0 3 3-10 0

2 ліга. 2 тур
ФК "Кутище" - ФК "Тлумач" - 4:0
ФК "Гарасимів" - ФК "Підвербці" - 0:4
ФК "Живачів-2" - ФК "Бортники" - 1:2
ФК "Яківка" - ФК "Пужники" - 3:1
ФК "Жуків" - ФК "Озеряни" - 2:0
ФК "Локітка" - вільна від гри

НАДВІРНА
1 ліга.
8 тур
Група А

"Сокіл" Фитьків - ФК "Ланчин" - 2:4 (Д. Пилип'як, 55, Ю. Попович, 86 – М. Яцентюк, 19, 29, Н. Ткачук, 40, М. Климко, 49)
"Лістер" Лісна Тарновиця - ФК "Перерісль" - 0:4
"Арсенал" Тисменичани - "Нива" Гаврилівка - 3:2 (Р. Минда, 7, Р. Баланюк, 63, А. Глек, 81 – М. Романюк, 19, 62)

    І В Н П М О
1  "Арсенал" Тисменичани 8 5 1 2 18-12 16
2  ФК "Ланчин" 8 5 1 2 17-16 16
3  "Нива" Гаврилівка 8 4 2 2 27-11 14
4  ФК "Перерісль" 8 4 2 2 22-9 14
5  "Лістер" Лісна Тарновиця 8 2 1 5 16-28 7
6  "Сокіл" Фитьків  8 0 1 7 12-36 1

Група Б
"Колос" Парище - "Олімпія" Камінне - 1:1 (І. Пинчук, 86 – В. Антонюк, 51)
"Підгір'я" Назавизів - ФК "Волосів" - 2:4
"Бистриця" Пасічна - "Нафтовик" Битків - 1:2 (В. Костишак, 6 – І. Лахоцький, 62, І. Ломпас, 90+1)

Рішенням КДК від 23/05 переглянуто результати: Пасічна - Назавизів -+:- (0:4), Назавизів - Парище - +:- (0:1), Парище - Битків - -:+ (1:1), Камінне - Парище - +:- (1:1), Парище - Пасічна - -:+ (3:0), Парище - Назавизів - -:+ (1:1)

    І В Н П М О
1  "Олімпія" Камінне 7 5 1 1 13-9 16
2  "Нафтовик" Битків 8 5 0 3 13-11 15
3  ФК "Волосів" 8 4 1 3 25-19 13
4  "Підгір'я" Назавизів 8 4 1 3 11-12 13
5  "Бистриця" Пасічна 7 2 0 5 9-19 6
6  "Колос" Парище 8 1 1 6 5-6 4

2 ліга
Група А

Матч 1-го туру

"Горгани" Зелена - "Лісоруб" Бистриця - 8:0
7 тур
"Лукавець" Гвізд  - "Лісоруб" Бистриця - 9:0
ФК "Лоєва" - "Фортуна" Пнів - 5:0
"Скеля" Пнів  - "Горгани" Зелена - 4:0

    І В Н П М О
1  "Лукавець" Гвізд 7 6 0 1 37-9 18
2  "Скеля" Пнів 6 5 0 1 31-6 15
3  ФК "Лоєва" 7 3 2 2 25-16 11
4  "Горгани" Зелена 6 3 1 2 28-11 10
5  "Фортуна" Пнів 7 1 1 5 11-38 4
6  "Лісоруб" Бистриця 7 0 0 7 7-59 0

Група Б
7 тур

ФК "Білі Ослави" - "Страгора" Стримба - 2:0
ФК "Добротів" - "Прут" Саджавка - перенесено
"Темп" Молодків - вільний від гри

    І В Н П М О
1  "Страгора" Стримба 6 3 1 2 15-8 10
2  "Прут" Саджавка 4 2 1 1 8-4 7
3  ФК "Добротів" 5 0 5 0 12-12 5
4  ФК "Білі Ослави" 5 1 2 2 10-19 5
5  "Темп" Молодків 4 0 3 1 9-11 3

БРАМКИ

Переглядів: 444 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: