Головна » 2017 » Травень » 11 » Міста і райони. 7-9 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Рогатин, Галич
06:30
Міста і райони. 7-9 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Рогатин, Галич

КАЛУШ
Кубок.
1/16 фіналу

Дубовиця - Гуменів - 2:3    
"Чорний Ліс" Грабівка - "Рух" Вістова - 1:3    
Завадка - Войнилів - 1:6    
Довпотів - Підгірки - 0:8
Збора - Негівці - не завершено
Кадобна - ФК "Пійло" - 1:1, по пен. - 5:4
"Хвиля" Середній Бабин - "Тріумф" Довгий Войнилів - 1:1, по пен. - 4:5    
Боднарів - Кропивник - 2:1
Копанки - "Будучність" Довге-Калуське - 0:3
Підмихайля - "Штурм" Сівка-Калуська - 1:1, по пен. - 2:4

ДОЛИНА
1 ліга.
5 тур
Група А

"Рубань" Велика Тур`я - "Свіча" Міжріччя - 4:1
"Нафтовик" Яворів - ФК "Тяпче" - 1:7
"Динамо" Гузіїв - вільне від гри

    І В Н П М О
1  ФК "Тяпче" 4 3 1 0 12-2 10
2  "Рубань" Велика Тур'я 4 3 0 1 11-5 9
3  "Динамо" Гузіїв 4 2 1 1 14-6 7
4  "Свіча" Міжріччя 4 1 0 3 8-19 3
5  "Нафтовик" Яворів 4 0 0 4 5-27 0

Група Б
"Прикарпаття" Гошів - "Колос" Белеїв - 6:0
ФК "Станківці" - ФК "Тисів" - 2:1
"Фаворит" Солуків - вільний від гри

    І В Н П М О
1  "Прикарпаття" Гошів 4 3 1 0 15-3 10
2  ФК "Тисів" 4 2 1 1 12-7 7
3  ФК "Станківці" 4 1 1 2 3-5 4
4  "Фаворит" Солуків 4 1 1 2 4-9 4
5  "Колос" Белеїв 4 1 0 3 3-13 3

2 ліга. 3 тур
"Велдіж" Шевченкове - ФК "Витвиця" - 4:0
"Сокіл" Тростянець - "Колос" Якубів - 2:1
"Прикарпаття" Кропивник - ФК "Одиниця" Оболоня - 5:5
"Свіча" Новошин - вільна від гри

    І В Н П М О
1  "Велдіж" Шевченкове 3 2 1 0 10-3 7
2  "Свіча" Новошин 2 2 0 0 11-1 6
3  "Сокіл" Тростянець 3 2 0 1 8-6 6
4  ФК "Одиниця" 3 1 2 0 8-7 5
5  "Прикарпаття" Кропивник 2 0 1 1 8-11 1
6  "Колос" Якубів 3 0 0 3 3-12 0
7  ФК "Витвиця" 2 0 0 2 1-11 0


РОЖНЯТІВ
1 ліга.
3 тур
Група А

"Чечва" Нижній Струтин - "Лімниця" Перегінське - 2:6
"Зоря" Берлоги - "Лімниця" Ясень - 2:1
"Оболонь" Брошнів - вільна від гри:

    І В Н П М О
1 "Лімниця" Перегінське 2 2 0 0 7-2 6
2 "Лімниця" Ясень 3 1 0 2 8-7 3
3 "Оболонь" Брошнів 2 1 0 1 3-2 3
4 "Зоря" Берлоги 2 1 0 1 3-3 3
5 "Чечва" Нижній Струтин 3 1 0 2 6-13 3

Група Б
"Карпати" Лоп'янка - ФК "Сваричів" - 1:9
ФК "Закерничне" - "Горгани" Рожнятів - 2:4
"Сівка" Креховичі - "Прикарпатя" Рожнятів - 0:1

    І В Н П М О
1 ФК "Сваричів" 3 2 1 0 13-3 7
2 "Прикарпаття" Рожнятів 3 2 1 0 8-2 7
3 "Горгани" Рожнятів 3 1 1 1 6-6 4
4 "Сівка" Креховичі 3 0 2 1 3-4 2
5 "Карпати" Лоп'янка 3 0 2 1 4-12 2
6 ФК "Закерничне" 3 0 1 2 4-11 1

2 ліга. 3 тур
Група А

ФК "Спас" - ФК "Князівське" - 3:1
ФК "Небилів" - ФК "Суходіл" - 0:1
"Карпати" Верхній Струтин - вільні від гри
Група Б
"Карпати" Дуба - ФК "Рівня" - 0:0
"Ялинка" Перегінське - "Бережниця" Петранка - 0:1
ФК "Сливки" - вільний від гри

РОГАТИН
Кубок району.
1/16 фіналу
(на нейтральних полях)
Добринів – Залужжя - 1:0
Загір'я – Бабухів - 3:0
Лучинці - Липівка - 3:1
Беньківці - Долиняни - 0:11
Фрага – Верхня Липиця - 2:5
Пуків - Букачівці - 8:0
Потік - Козарі - 3:3, по пен. - 3:1
Вербилівці - Руда - 1:6
Яглуш – Приозерне - 3:3, по пен. - 3:1
Конюшки - Черче - 2:1
Підкамінь - Жовчів - 0:7

ГАЛИЧ
Чемпіонат
Група А

4 тур

"Луквиця" Вікторів - Височанка - 3:0
Бринь - Комарів - 2:1
Мединя - Крилос - 10:0
5 тур
Крилос - Бринь - 1:3
Комарів - "Луквиця" Вікторів - 0:9
Височанка - Мединя - 2:5

    І В Н П М О
1 "Луквиця" Вікторів 5 5 0 0 30-2 15
2 Мединя 5 4 0 1 23-5 12
3 Бринь 5 3 0 2 9-9 9
4 Комарів 5 2 0 3 5-17 6
5 Височанка 5 1 0 4 9-18 3
6 Крилос 5 0 0 5 5-30 0

Група Б
4 тур

"Луква" Залуква - "Оскар" Дубівці - 1:1
Кінчаки - Межигірці - 2:1
Медуха - Маріямпіль - 2:0
5 тур
Маріямпіль - Кінчаки - 2:1
Межигірці - "Луква" Залуква - 2:3
"Оскар" Дубівці - Медуха - 1:0

    І В Н П М О
1 Медуха 5 4 0 1 12-4 12
2 "Оскар" Дубівці 5 3 1 1 9-6 10
3 "Луква" Залуква 5 3 1 1 8-8 10
4 Маріямпіль 5 2 1 2 6-7 7
5 Кінчаки 5 1 0 4 5-11 3
6 Межигірці 5 0 1 4 9-14 1

Група В
4 тур

Придністров`я - Кінашів - 2:1
Курів - Більшівці - 1:4
Нараївка - Загір'я - 2:2
5 тур
Загір'я - Курів - 0:3
Більшівці - Придністров`я - 6:0
Кінашів - Нараївка - -:+

    І В Н П М О
1 Більшівці 5 4 1 0 21-3 13
2 Курів 5 4 0 1 13-4 12
3 Нараївка 5 2 2 1 6-5 8
4 Придністров'я 5 1 1 3 3-16 4
5 Кінашів 5 1 0 4 3-5 3
6 Загір'я 5 0 2 3 3-15 2

Група Г
4 тур

"Євробуд" Вигівка - Дем`янів - 2:0 
Старий Мартинів - Слобода - 3:1
Ганівці - Задністрянськ - 1:2
5 тур
Задністрянськ - Старий Мартинів - -:+
Слобода - "Євробуд" Вигівка - 0:1
Дем`янів - Ганівці - +:-

    І В Н П М О
1 "Євробуд" Вигівка 5 5 0 0 18-1 15
2 Старий Мартинів 5 3 0 2 6-7 9
3 Слобода 5 2 1 2 8-6 7
4 Дем'янів 4 2 0 2 2-4 3
5 Задністрянськ 4 1 0 3 1-8 3
6 Ганівці 5 0 1 4 3-14 1

БРАМКИ

Переглядів: 218 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: