Головна » 2017 » Квітень » 12 » Міста і райони. 9 квітня. Тисмениця, Богородчани, Надвірна, Долина
21:34
Міста і райони. 9 квітня. Тисмениця, Богородчани, Надвірна, Долина

ТИСМЕНИЦЯ
Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга. 12 тур
"Авангард" Загвіздя - "Стримба" Липівка - перенесено
ФК "Клубівці" - "Сокіл" Підлісся - 4:3 (Фуштей, 27, 79, Пророк, 31, Ю. Проценко, 82 - Івашко, 45, Ціцюра, 75, О. Ковтун, 77)
"Бистриця" Старий Лисець - "Сокіл" Чукалівка - 2:1 (М. Пилипів, 21, М. Гринечко, 79-п. - Скавронський, 64)
"Козацький острів" Чорнолізці - "Дружба" Драгомирчани - 4:2 (І. Нагірний, 20, Пантя, 23, П. Ткаченко, 25, В. Осипів, 52 - Палюга, 30, Аль-Шдіфат, 81-п.)
ФК "Радча" - "Колос" Братківці - 2:2 (М. Струк, 24, Якубів, 65 - В. Мазурик, 19, П. Варишко, 79)
"Ураган" Черніїв - вільний від гри

    І В Н П М О
1 Авангард (Загвіздя) 10 8 0 2 32-9 24
2 ФК Клубівці 11 7 2 2 24-20 23
3 Козацький Острів (Чорнолізці) 11 7 1 3 21-8 22
4 Колос (Братківці) 11 6 2 3 14-9 20
5 Дружба (Драгомирчани) 11 6 0 5 20-17 18
6 Ураган (Черніїв) 10 5 3 2 22-16 18
7 Бистриця (Старий Лисець) 11 4 4 3 17-14 16
8 Стримба (Липівка) 10 2 3 5 19-28 9
9 ФК Радча 11 2 3 6 11-22 9
10 Сокіл (Підлісся) 11 2 2 7 15-20 8
11 Сокіл (Чукалівка) 11 0 0 11 11-43 0

Бомбардири: Кудла (Загвіздя) - 11, Зварич і Царук (Черніїв), Трушко (Драгомирчани) і Якубів (Радча) - по 7, Нагіоний (Чорнолізці), Чекіс (Загвіздя) і Б. Струк (Чукалівка) - по 6, А. Андрусяк (Братківці) і Пророк (Драгомирчани) - по 5 голів.

13 тур. 23 квітня (неділя)
"Колос" Братківці - "Стримба" Липівка
"Дружба" Драгомирчани - ФК "Радча"
"Сокіл" Чукалівка - "Козацький Острів" Чорнолізці
"Сокіл" Підлісся - "Ураган" Черніїв
ФК "Клубівці" - "Авангард" Загвіздя
"Бистриця" Старий Лисець - вільна від гри

Першість Тисмениччини. 1 ліга. 10 тур
Група А

ФК "Старі Кривотули" - "Козацький острів-2" Чорнолізці - 0:2 ()
"Фортуна" Березівка - "Цегельник" Нові Кривотули - 0:1 (Ільків, 36-п.)
"Прикарпаття" Підлужжя - "Колос" Пшеничники - 5:2 (А. Гринчак, 5, 44, Стойко, 51, В. Челяк, 60, С. Челяк, 86 - Капечук, 72, Турик, 86)
ФК "Угринів" - ФК "Марківці" - 2:1 (Козарук, 22, Н. Самочко, 36 - Фицик, 47)

    І В Н П М О
1  Козацький Острів-2 (Чорнолізці) 10 9 0 1 26-4 27
2  ФК Угринів 10 8 1 1 31-9 25
3  Прикарпаття (Підлужжя) 10 5 2 3 32-14 17
4  Фортуна (Березівка) 10 4 1 5 9-10 13
5 Цегельник (Нові Кривотули) 10 3 3 4 8-13 12
6  ФК Старі Кривотули 10 3 1 6 20-25 10
7  ФК Марківці 10 2 1 7 12-37 7
8  Колос (Пшеничники) 10 0 3 7 12-39 3

БомбардириА. Гринчак (Підлужжя) - 13, Н. Самочко (ФК "Угринів") - 12, М. Стуй (ФК "Угринів") - 9, М. Гайдейчук і Солом'яний (Чорнолізці), Фицик (Марківці) - по 7, С. Челяк (Підлужжя) і Федоронько (Березівка) - по 6, А. Цюпер (Старі Кривотули) і В. Челяк (Підлужжя) - по 5 голів.

Група Б
"Інтербур" Єзупіль - ФК "Тязів" - +:-
"Сокіл" Угринів - ФК "Майдан" - 3:1
(Р. Ільніцький, 11, Н. Гарасимів, 16-авт., М. Слободян, 23 - Бенько, 70)
"Дністер-Рітас" Побережжя - ФК "Вільшаниця" - 6:0 (С. Овчар, 20-авт., О. Гнатишин, 70, Якубів, 80, 89, Кузенко, 85, 90)
"Оболонь" Милування - вільна від гри

    І В Н П М О
1  Дністер-Рітас (с. Побережжя) 8 8 0 0 46-6 24
2  Оболонь (Милування) 8 5 2 1 30-10 17
3 Інтербур (Єзупіль) 9 5 0 4 15-16 15
4  Сокіл (Угринів) 8 3 2 3 10-9 11
5  ФК Тязів 9 3 2 4 16-16 11
6  ФК Вільшаниця 8 2 0 6 9-24 6
7  ФК Майдан 9 0 0 9 6-52 0

Бомбардири: Д. Третяк (Побережжя) - 12, Кузенко (Побережжя) - 8, Р. Єлісєєв (Милування) - 7, Бадюк (Єзупіль) і Кочет (Тязів) - по 5 голів.

БОГОРОДЧАНИ
Чемпіонат Богородчанщини. 2 тур
Група А
 
Глибівка - Монастирчани - 1:1 (Н. Ковтун, 37-п. - В. Кузюк, 11) 
Богородчани - Горохолина - 4:0 (Н. Заруба, 35, Ю. Сенич, 61, 76, В. Семків, 87)
Космач - Росільна - 1:1 (Н. Герин, 7 - І. Петришин, 90)

    І В Н П М О
1  СФК "Богородчани" 2 2 0 0 7-0 6
2  "Отрада" Глибівка 2 1 1 0 4-3 4
3  "Скали" Монастирчани 2 1 1 0 2-1 4
4  ФК "Космач" 2 0 1 1 3-4 1
5  ФК "Росільна" 2 0 1 1 1-4 1
6  "Дружба" Горохолина 2 0 0 2 0-5 0

Бомбардири: Сенич (Богородчани) - 3, Кузюк (Монастричани) і Семенів (Космач) - по 2 голи.

3 тур. 23 квітня (неділя) 
Росільна - Глибівка 
Горохолина - Космач 
Монастирчани - Богородчани 

Група Б 
Дзвиняч - Підгір'я - 3:1 (М. Ерназаров, 35, О. Ярема, 53, О. Максимів, 82-п. - Д. Курилюк, 25-п.)
Старуня - Саджава - 1:2 (Є. Фафлей, 3 - С. Криховський, 25, В. Надрага, 80)
Старі Богородчани - Іваниківка - 1:0 (Н. Челепіс, 2)

    І В Н П М О
1  ФК "Саджава" 2 2 0 0 9-2 6
2  "Карпати" Ст. Богородчани 2 2 0 0 3-0 6
3  "Каменяр" Іваниківка 2 1 0 1 3-1 3
4  ФК "Дзвиняч" 2 1 0 1 4-8 3
5  ФК "Підгір'я" 2 0 0 2 1-5 0
   ФК "Старуня"  2 0 0 2 1-5 0

Бомбардири: Криховський (Саджава) - 3, Загірняк (Саджава) і Ярема (Дзвиняч) - по 2 голи.

3 тур. 23 квітня (неділя) 
Підгір'я - Іваниківка 
Саджава - Старі Богордчани 
Старуня - Дзвиняч 

НАДВІРНА
Чемпіонат Надвірнянщини. 1 ліга. 2 тур
Група А

"Сокіл" Фитьків - "Лістер" Лісна Тарновиця - 0:2
ФК "Перерісль" - "Нива" Гаврилівка - 2:2
"Арсенал" Тисменичани – ФК "Ланчин" - 4:2

    І В Н П М О
1  "Арсенал" Тисменичани 2 2 0 0 8-5 6
2  "Лістер" Лісна Тарновиця 2 1 1 0 4-2 4
3  ФК "Ланчин" 2 1 0 1 3-4 3
4  "Нива" Гаврилівка 2 0 2 0 4-4 2
5  ФК "Перерісль" 2 0 1 1 2-3 1
6  "Сокіл" Фитьків  2 0 0 2 1-6 0

Група Б
"Колос" Парище - "Нафтовик" Битків - 1:1
"Бистриця" Пасічна - ФК "Волосів" - 1:5
"Підгір'я" Назавизів - "Олімпія" Камінне - 3:1

    І В Н П М О
1  ФК "Волосів" 2 2 0 0 7-1 6
2  "Колос" Парище 2 1 1 0 2-1 4
3  "Підгір'я" Назавизів 2 1 0 1 3-2 3
4  "Олімпія" Камінне 2 1 0 1 4-5 3
5  "Нафтовик" Битків 2 0 1 1 1-3 1
6  "Бистриця" Пасічна 2 0 0 2 3-8 0

2 ліга. 1 тур
Група А

ФК "Лоєва" - "Лукавець" Гвізд - 5:4
"Фортуна" Пнів - "Скеля" Пнів - 1:3
"Горгани" Зелена - "Лісоруб" Бистриця - перенесено
Група Б
ФК "Добротів" - "Темп" Молодків - 3:3
"Прут" Саджавка – «Страгора» Стримба - 1:0

ДОЛИНА
Чемпіонат Долинщини. 1 ліга. 2 тур
Група А 

"Нафтовик" Яворів - "Динамо" Гузіїв - 2:9 
ФК "Тяпче" - "Свіча" Міжріччя - 2:0 
"Рубань" Велика Тур'я - вільна від гри

    І В Н П М О
1  "Динамо" Гузіїв 2 1 0 1 11-5 3
2  "Свіча" Міжріччя 2 1 0 1 7-4 3
3  ФК "Тяпче" 1 1 0 0 2-0 3
4  "Рубань" Велика Тур'я 1 1 0 0 3-2 3
5  "Нафтовик" Яворів 2 0 0 2 4-16 0

Група Б
ФК "Станківці" - "Фаворит" Солуків - 1:1 
ФК "Тисів" - "Колос" Белеїв - 5:1
"Прикарпаття" Гошів - вільне від гри

    І В Н П М О
1  ФК "Тисів" 1 1 0 0 5-1 3
2  "Прикарпаття" Гошів 1 1 0 0 4-0 3
3  "Колос" Белеїв 2 1 0 1 2-5 3
4  ФК "Станківці" 2 0 1 1 1-2 1
5  "Фаворит" Солуків 2 0 1 1 1-5 1

БРАМКИ

Переглядів: 363 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: